Skopolamina

hkjewhfkjw3232

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdrawiam wszystkich uczestników forum! Szukam osób, które rozumieją działanie skopolaminy, jej wpływ na mózg itd. Czy są tu kompetentne osoby lub sprzedawcy?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Są tu kompetentni ludzie, co dokładnie oznacza, że nie ma tu sprzedawców. Skopolamina nie jest dobrym narkotykiem rekreacyjnym. Niektórzy mogliby argumentować, że mówienie o niej jest analogiczne do mówienia o truciźnie, co jest zabronione. Nie mówię, że jest zakazana, mówię tylko, że jest trucizną. Jakie jest pytanie?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Sprawdź ten artykuł na psychonautwiki... Nie robiłbym tego na twoim miejscu. Kiedyś bawiłem się daturą i nie jest to zabawne. delirianty ogólnie nie są zabawne i niosą ze sobą dość wysokie ryzyko psychozy. Wiem, że to inny lek, ale słyszałem przerażające historie o benadrylu. Naprawdę nie ufam żadnym lekom antycholinergicznym (przynajmniej do użytku rekreacyjnego). jeśli nalegasz na zdobycie czegoś, po prostu wyhoduj / znajdź daturę lub znajdź tabletki na chorobę lokomocyjną w aptece. myślę, że mają też plastry, ale nie używałbym ich rekreacyjnie.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jimson weed jest tutaj wszędzie. Myślałem i myślałem, jak mogę go przekształcić w coś użytecznego, ale nigdy nie widziałem, jak to zrobić. Mógłbyś go rozdrobnić, aż będziesz miał tylko tropan, a wiele stymulantów ma tropan, ale tropan do kokainy.... to trudne, jeśli spojrzysz na analogi kokainy, jest mnóstwo tropanów, ale nie zaczynają się od propanu. Tropanon, 3-cmt (karbometoksy-tropinon) lub kokaina są wyjściowymi prekursorami dla większości narkotyków.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Skopolomina to Burundanga. Powoduje pranie mózgu. Antidotum jest Arecoline lub Arecoline Hydrobromide, a Arecoline znajduje się w orzechach betelu i aktywowanych receptorach muskatynowych. Arecoline jest środkiem nootropowym.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
U can make snow with it
 
Top