Looking for a vendor Poszukuje hiszpańskich/portugalskich osób, które chcą zarobić trochę $$$$

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Droga Społeczności BB,

Zwracam się z prośbą o pomoc, ponieważ szukam mieszkańców/obywateli Hiszpanii lub Portugalii, którzy chcą dodać trochę więcej $$$ do swojej pensji.

Na czym polega to przedsięwzięcie?

Istnieje hiszpański syrop na kaszel z kodeiną, który jest sprzedawany w hiszpańskich i portugalskich aptekach.
Nazywa się Toseina.
Chociaż syrop ten jest legalny w Hiszpanii/Portugalii, od niedawna wymaga receptury aptecznej, aby go kupić - więc nie jest OTC.

Mamy dostęp do nieograniczonej ilości tych dokładnych receptur, które możemy wysłać podpisane.

Szukamy teraz osób, które chciałyby otrzymywać od nas te przepisy, kupować butelki i odsprzedawać je nam

Jak mogę na tym zarobić?

Jeśli wyślemy ci 10 przepisów, będziemy oczekiwać dokładnej liczby butelek wysłanych do nas.
Zaoferowalibyśmy zakup butelek od naszych "biegaczy" za stałą marżę, co zagwarantowałoby ci stały powtarzający się dochód / dochód dla siebie.

Płatność odbywałaby się w XMR/BTC za pośrednictwem escrow po przesłaniu dowodu pomyślnego zakupu wszystkich butelek.

Czy istnieje jakiś limit?

Na szczęście możemy powiedzieć, że nie ma limitu.
Minimalna ilość receptur, które wyślemy, to 10, a maksymalna to 100 na zamówienie ze względów bezpieczeństwa.
Jeśli chodzi o czystą ilość / zapas, nie ma limitu po naszej stronie.

Jak będą wysyłane produkty?

Produkty zostaną wysłane do centralnych krajów UE, takich jak Niemcy, lub mogą zostać upuszczone (dead drop) bezpośrednio w Hiszpanii (na południe od Hiszpanii).

Jeśli masz pytania (jestem pewien, że tak), skomentuj tutaj lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Co za gówno, straciłem dostęp do mojego konta :D :D

Odzyskałem go teraz i odpowiedziałem na wszystkie DM dotyczące tej sprawy, bierzmy się do pracy!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Rozpoczynamy kolejną edycję tego projektu w przyszłym miesiącu, szukamy co najmniej 5 nowych biegaczy :) Skontaktuj się ze mną przez DM!
 
Top