Poszukiwanie pomocy przy ekstrakcji pseudoefedryny

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Witam! Ostatnio zainteresowałem się syntezą Meth i potrzebuję pomocy w ekstrakcji pseudoefedryny(img.4) z tabletek, niektóre zawierają 200mg/30mg (Iboprofen(img.3)/Pseudochlorowodorek)5,26€(img.1) a inne 5mg/120mg(Dihydrochlorek Cetyryzyny(img.5)/Pseudochlorowodorek)3,73€(img.2), obie opcje nie wymagają recepty. Oczywiście te za 3,73€ są dużo bardziej opłacalne od pozostałych, ale nie są dostępne w każdej aptece i trudniej je "wytłumaczyć", bo są na alergie (niektóre apteki wymagają notatki lekarskiej o alergii, jak głupio to zabrzmi, a są zrobione ciekawie). Nie jestem zbyt dobrze zorientowany w tym, w czym aminy mogą, a w czym nie mogą się rozpuszczać oprócz wody, że te podstawowe są najbardziej rozpuszczalne i tak dalej, nawet po tym nie mam pojęcia, jak je rozdzielić. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły, z góry dzięki. W przyszłości postaram się to zsyntetyzować za pomocą zdjęć i może wideo bez drogiego sprzętu itp.


Zdjęcia tabletek i wzory strukturalne jeśli pomogą:
 

Attachments

  • 9OVq6Rx4JF.jpg
    9OVq6Rx4JF.jpg
    439.2 KB · Views: 86
  • VRYwJCaAv2.jpg
    VRYwJCaAv2.jpg
    240.4 KB · Views: 72
  • aN3hl6pQg0.jpg
    aN3hl6pQg0.jpg
    213.1 KB · Views: 62
  • I8ysxik75B.jpg
    I8ysxik75B.jpg
    33.9 KB · Views: 63
  • YDIiSA6FMB.jpg
    YDIiSA6FMB.jpg
    201.3 KB · Views: 61

Speedfac

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 2, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Musisz wykonać ekstrakcję kwasowo-zasadową, Twoim największym problemem jest to, że nie możesz znaleźć w swoim kraju źródła HCI i rozpuszczalników. W twoim kraju nie sprzedają prywatnej osobie HCI, Toulol, Acetone i innych. Nie ma również czerwonego fosforu, który trzeba wyprodukować samemu. Innym problemem będzie to, że cena produktu będzie niezwykle wysoka, będzie dobra do użytku własnego, ale do sprzedaży będzie absurdalna. 120 mg to może być 100 mg z jednej pigułki, potrzebujesz 1 opakowanie na jeden gram efedryny, masz koszty ekstrakcji, potem masz koszty za inne rzeczy, kolejnym problemem będzie to, jak kupisz duże ilości pigułek, ponieważ od tego roku potrzebujesz e-receptury. Z innych tabletek z 30 mg twój produkt końcowy będzie kosztował ponad 20-25 euro za sztukę, cena hurtowa w twoim kraju jest o połowę niższa.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Cóż, źródłem acetonu jest tutaj sklep Hardware, w którym można kupić 500 ml acetonu do rozpuszczalnika farb za mniej niż 2 euro. HCl można czasem znaleźć w supermarketach w mniejszych miastach, był to HCL 17% itp. o cenie, którą myślałem, że tutaj w Bułgarii jest najtańsza dla efedryny i wszyscy ją robią, a cena wynosi dokładnie 20-25 euro za uderzenie (nie wiem, ile to jest dokładnie, ale prawdopodobnie 0,4 lub 0,5 g). I nie zaczynaj mi z kryształami... one nie są nawet żółte, są pomarańczowe.
 

Speedfac

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 2, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Prawdziwe kryształy na ulicy w Bułgarii to 120-140 leva, ale cena hurtowa za jeden K to 10500 do 13000 euro dobrego towaru, przy cenie produkcji od 25 t euro jesteś spierdolony. A HCi 17% potrzebujesz lepiej.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Fr????? To szalenie wysokie ceny omg
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Cześć, byłem zaskoczony widząc te wszystkie negatywne komentarze, wspominające o wszystkim poza odpowiedzią na pytanie. Nie wiem, co jest dostępne/niedostępne w kraju pytającego, ale to forum jest po to, aby pomagać sobie nawzajem w przezwyciężaniu trudności i jestem pewien, że istnieją rozwiązania na prawie wszystko.

Na początek polecam ekstrakcję kwasowo-zasadową i stosowanie tabletek zawierających cetyryzynę, chociaż tego nie robiłem. (Postaram się zdobyć podobne tabletki, ponieważ są one dostępne w prawie każdym kraju - wtedy spróbuję procedury, niektóre pułapki mogą wyjść na jaw tylko podczas eksperymentowania).

1. Najpierw zmiel tabletki na drobny proszek - np. za pomocą młynka do kawy.
2. Rozpuść proszek w wodzie destylowanej
3. Odfiltrować próżniowo nierozpuszczalne pozostałości (jeśli są).
4. Myślę, że cetyryzyna jest rozpuszczalna w wodzie, ale jest również kwasem karboksylowym. Teraz kwasy karboksylowe są zawsze rozpuszczalne w roztworze alkalicznym, ponieważ tworzą sole z zasadami (NaOH, KOH, NaHCO3 itp.).
5. Najpierw wykonałbym płukanie niepolarnym rozpuszczalnikiem w celu usunięcia zanieczyszczeń.
6. (Nie jest to obowiązkowe, ale jeśli roztwór jest duży, można zmniejszyć objętość poprzez powolne odparowanie wody (lub destylację próżniową, rotavap, cokolwiek masz). Zwiększy to wydajność ekstrakcji).
7. Teraz zasadź roztwór 25% NaOH lub 33%KOH do co najmniej pH12, możesz trochę przekroczyć, ale nie używaj nadmiernej zasady, to nie jest przypadek "więcej znaczy lepiej", według niektórych źródeł może to faktycznie zaszkodzić pseudo. Niektórzy zalecają dodanie najpierw niepolarnego rozpuszczalnika (DCM, chloroform, heksan, eter benzynowy itp.), a następnie dodanie zasady, aby pseudo zasadowe migrowało do niepolarnego od razu po utworzeniu. Użyłbym DCM, ponieważ wtedy woda będzie na wierzchu i łatwiej będzie sprawdzić pH w fazie wodnej. Daj mi znać, jaki masz rozpuszczalnik, nie wyobrażam sobie kraju bez publicznie dostępnych rozpuszczalników. Idź do sklepu dla majsterkowiczów, sklepu z narzędziami lub po prostu supermarketu i zacznij sprawdzać etykiety. Np. rozpuszczalniki do farb lub rozpuszczalniki do usuwania plam (te ostatnie są zwykle bardzo czyste). DCM może być w środkach do usuwania farby, jeśli sklepy ci go nie sprzedają, sprawdź rynek lub inne strony z ogłoszeniami.
8. Wyciągnij tyle rozpuszczalnika, ile możesz. Zrób to trzy razy. Idealnie byłoby, gdyby połączony rozpuszczalnik był co najmniej tak duży, jak pozostała woda. To znacznie zwiększa wydajność, a następnie można destylować i zachować większość rozpuszczalnika.
9. Połącz rozpuszczalnik z 3 ekstrakcji, przemyj wodą destylowaną 2 razy 1/4 objętości rozpuszczalnika wystarczy. Następnie przemyć solanką - pozostawić na chwilę, aby solanka mogła odessać jak najwięcej wody z rozpuszczalnika. Następnie wysuszyć suchym MgSO4 i przefiltrować środek suszący. Powinieneś mieć stosunkowo czysty roztwór.
10. Oddestyluj rozpuszczalnik i powinieneś otrzymać pseudo-wolną bazę.
11. Tutaj wykonałbym TLC, aby sprawdzić, czy są inne składniki, a następnie można filtrować próżniowo, aby go wyczyścić lub destylować z parą wodną, jeśli nie masz wystarczająco mocnej pompy próżniowej. Jeśli nie masz doświadczenia z TLC, możesz to zostawić, twój produkt powinien być w porządku do redukcji. Spróbuję to zrobić, jeśli uda mi się zdobyć podobne tabletki i zdam raport.

Daj mi znać, jeśli masz jakieś pytania, a następnie przejdziemy do następnej fazy produkcji mety. :)
 

rapse2025

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jestem w Brazylii i nie ma zbyt wielu informacji o metamfetaminie, a jeszcze mniej o tym, jak ją syntetyzować, chcę ją wyprodukować, a to, co mam tutaj dostępne, to tabletki 60x2,5 (triprolidyna) ze skrobią laktozowo-magnezową i powidonem, czy ten samouczek dotyczy tych tabletek?
 
Top