Samorozwijające się doświadczenie

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Po prostu, kolejne doświadczenie w samodzielnej uprawie, w kraju, w którym jest to nadal nielegalne lol
RS6r1sOnz5
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ładne zdjęcie, ale zbyt ciemne jak na grafikę. Tak trzymać
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Fajnie. Zakładam, że w pomieszczeniach. Jakieś szczególne wskazówki dla kogoś, kto chce uprawiać konopie w kraju, w którym jest to nielegalne?
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Nie, to było na zewnątrz, ale z doniczkami dosłownie używałem słońca, ponieważ możesz je łatwo przenosić z daleka, jeśli masz pojazd, masz też kapusia lub przyjaciela na policji, który pomoże ci zarejestrować się, jeśli masz nakazy przeszukania, które pomogły mi wiele razy, Mieszkam w Argentynie, gdzie jest to nielegalne, ale jednocześnie legalne (do użytku medycznego), do celów leczniczych, w moim przypadku, ale dla ludzi, uprawiam rekreacyjnie i leczniczo i sprzedaję je ludziom, którzy naprawdę tego potrzebują, a nie do handlu narkotykami, w zasadzie jestem rodzajem mini-drogerii.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Inna rada, jeśli chcesz zacząć uprawiać, używaj nawozów organicznych lub metody KNF (nie jest łatwo się tego nauczyć, jeśli nie masz czasu), są one bardzo przyjazne dla nowicjusza w tym temacie, w moim przypadku jestem mieszany w tematach linii żywieniowych, testuję linię żywieniową o nazwie "nawozy top crop", ale jak powiedziałem, moim zdaniem organiczne są dobrym początkiem.
 
Last edited:
View previous replies…

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Interesujące. Myślałem o uprawie partyzanckiej, zasadzeniu ich w bardziej odległym miejscu i liczeniu na najlepsze, ponieważ nie powinno to stanowić problemu, nawet jeśli ktoś je znajdzie.
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Obecnie uprawiam na wsi, dosłownie łatwo się ukryć, lol.
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Nie obawiasz się, że ludzie je znajdą lub zobaczą Cię z nimi?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Znaleźć je - to jest ryzyko. Zobaczyć je; brak ryzyka (wykonane prawidłowo)
 
Top