Wysyłanie listu zawierającego leki.

mp_

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Załóżmy, że próbujesz wysłać 4 g jakiegoś proszku. Paczka byłaby przesadą, więc lepszym wyborem będzie list. Jak można anonimowo wysłać list? Według mojej wiedzy potrzebny jest adres zwrotny i znaczek pocztowy. Znaczek pocztowy jest najłatwiejszy do zdobycia, ale adres zwrotny... już nie bardzo.

Czy mądrze byłoby mieć adres zwrotny blisko swojego pierwotnego domu? A może w ogóle go nie umieszczać?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
1. Należy podać adres zwrotny.
2. Musisz wykazać się kreatywnością, jak możesz uzyskać informacje zawierające prawdziwy adres i prawdziwego mieszkańca, który tam mieszka.
3. Założę się, że można użyć losowego adresu i losowego nazwiska, co oznacza, że nie muszą się one zgadzać.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Udaj się do "centrum społecznego" w swoim mieście i poszukaj domu z wieloma mieszkaniami, w których mieszkają ludzie z opieki społecznej. Takiego, w którym drzwi wejściowe są zawsze otwarte i możliwy jest dostęp do skrzynek pocztowych. Znajdziesz tam sporą część zniszczonych skrzynek, wyrwane lub zdemontowane drzwiczki i bałagan. Weź skrzynkę pocztową, napraw drzwi i zamocuj zamek podobny do innych skrzynek pocztowych, które są sprawne, nikt nie będzie się tym przejmował. Umieść trzy lub cztery nazwiska w skrzynce. I to wszystko. Sprawdź i napraw w razie potrzeby.
I to jest twój adres zwrotny. Którego potrzebujesz. Działający zwrot jest niezbędny, a zwrot musi znajdować się na kopercie, a towary powinny znajdować się w drugiej kopercie, na której również znajduje się zwrot.
W Niemczech większość sprzedawców zostaje złapana, ponieważ używają przypadkowych zwrotów, a klienci w swojej paranoi spieprzają, a rzeczy trafiają do przypadkowych osób lub w miejscu, w którym otwierają listy, próbując znaleźć adres do zwrotu. I tak w sprawę angażują się świnie, a ponieważ są to wysoko wykwalifikowane, opłacane i zmotywowane jednostki specjalne, a nie zwykli skorumpowani lokalni policjanci, którzy mają własne interesy do załatwienia, sprzedawca zostanie namierzony i po królewsku udupiony.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Wymyśl adres zwrotny, nie będą sprawdzać, czy mieszkanie 56B faktycznie istnieje, czy 56 fuckballs road. Nie zapomnij też napisać w najbardziej gównianym lekarskim stylu, jaki potrafisz
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Chwila, dlaczego w ogóle umieszczasz adres zwrotny na liście? To nie jest obowiązkowe jak formularz celny
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Jestem emigrantem w pół-autorytarnym kraju w Azji, naprawdę wolałbym nie mówić. Ale zakładam, że rozdają lata jak cukierki. Moim planem było wysłanie trochę chwastów do Europy listem za gram, aby przetestować wodę. W każdym razie poszedłem na pocztę i po prostu zapytałem, ile to będzie kosztować. Teraz facet wyglądał na trochę zdenerwowanego, kiedy powiedziałem list, a nie paczkę z jakiegoś powodu i widzę, że to mnie denerwuje. Zapytałem barda, jaka byłaby kara, gdybym został złapany, i powiedział, że 3 miesiące i 3000 $ grzywny, jak sądzę. Mógłbym z tym żyć, ale naprawdę nie mam pojęcia. Zioło jest zapakowane próżniowo, zamierzałem włożyć je do karty pocztowej i koperty. Może to zadziała. Nadal jednak nie mówię, że na 100% tego nie zrobię. Ale facet, do którego to wysyłam, powiedział również, że chce potem kupić 100 gramów. Myślę, że nie ujrzałbym światła dziennego, gdybym został przyłapany na wysyłaniu 100 gramów. Powiedzmy 15 lat czy cokolwiek. Znowu nie mam pojęcia. I facet z poczty powiedział, że poczta zajmie dwa tygodnie. To też mi się nie podoba.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Czy to Tajlandia?
 
View previous replies…

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
No dobrze, jeśli musisz wiedzieć.
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Teraz mnie wabisz, dlaczego to ma znaczenie?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nadaj przesyłkę na poczcie na lotnisku Suvamabhumi. Mają tam samoobsługowe kioski
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Rozumiem. Dziękuję za wskazówkę. To może być bardziej ryzykowne, chociaż czasami na lotnisku mają psy. Może dlatego tam się znajduje. Cóż, biuro, do którego poszedłem, jest blisko, ale mogę pójść do innego.
 

mprimiterra

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć chłopaki! Jak się macie? Jestem nowy i mam odwrotny problem, chciałbym otrzymać paczkę z lekami, mdma, tabletkami ale nie wiem jak ją odebrać. Jakaś rada? OrgUnikum, czy Twoja metoda może być użyta w odwrotnej kolejności? do odbioru? Dziękuję wszystkim za pomoc
 
Top