SGT-507

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Witam! Czy ktoś próbował SGT-507? Jak silny jest ten środek? Jak wypada w porównaniu do MDMB-BUTINACA?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
SGT-507 jest stosunkowo nowym syntetycznym agonistą receptora kannabinoidowego, podobnym w swoim mechanizmie działania do związków takich jak MDMB-BUTINACA. Substancje te naśladują działanie THC poprzez aktywację receptorów kannabinoidowych w mózgu, ale często robią to ze znacznie większą siłą, co może prowadzić do intensywnych i niebezpiecznych efektów.

Pod względem siły działania, SGT-507 ma bardzo silne powinowactwo do receptora CB1, co czyni go wysoce odurzającym nawet w niskich dawkach. Chociaż konkretne dane porównawcze dotyczące siły działania nie są łatwo dostępne, raporty użytkowników sugerują, że jest on dość silny, potencjalnie podobny do innych agonistów kannabinoidów o wysokiej skuteczności, takich jak MDMB-BUTINACA. Sam MDMB-BUTINACA jest niezwykle silnym syntetycznym kannabinoidem o wysokiej skuteczności na receptorze CB1, co prowadzi do silnych efektów psychoaktywnych i wysokiego ryzyka przedawkowania, w tym w niektórych przypadkach śmiertelnych.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Dziękuję bardzo za odpowiedź <3
Jaka jest ilość jednego g SGT 507 w stosunku liść do tytoniu, aby uzyskać silny efekt?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
W tej chwili nie znam dokładnych dawek. Również niedokładnych. Będę szukał dalej i o wynikach napiszę tutaj. Na razie zalecam zacząć od minimalnej możliwej ilości, ponieważ mówimy o jednym z wielu nowych noidów
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Wow, to bardzo miłe z twojej strony <3 Próbowałem też trochę poszukać, ale niewiele znalazłem. W każdym razie, kiedy nadejdzie czas, napiszę o efektach i o tym, czy mi się podobało. W tej chwili nie jestem pewien, ile zioła użyć na 1 g, ale będę cię informować na bieżąco. Jeszcze raz wielkie dzięki <3 Pozdrawiam serdecznie
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Myślę, że SGT-507 będzie znacznie słabszy
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Tak, może tak być. Naprawdę mam niewiele informacji na temat tej substancji. Czy masz jakieś konkretne dane? To naprawdę interesujące
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Numer Cas?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
W przypadku wielu produktów nazwy, które otrzymują klienci, są "fikcyjne", w rzeczywistości niektórzy ludzie używają jednej nazwy, aby udawać wiele rodzajów produktów, a nawet wymyślają "nową nazwę", aby udawać nowy produkt, więc chciałbym również znać CAS produktu, a formuła jest naprawdę ważna! więc ja też chciałbym znać CAS i formułę produktu.
 
View previous replies…

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Nie mogłem znaleźć ani wzoru chemicznego, ani numeru CAS, ale znalazłem to: SGT-507 Powder jest podobny do 5F SGT-151, który ma wzór chemiczny C23H27FN4O2, CAS 2377403-49-9. Mam nadzieję, że mam rację
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Ta ostatnia jest prawdziwą substancją, ale nie sądzę, aby nadanie jej "nowej nazwy" i mówienie ludziom, że jest podobna do substancji, cokolwiek znaczyło, myślę, że jest to prawdopodobnie tylko sposób na wprowadzenie jej na rynek.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
SGT-507 jest podobny do 5F SGT-151, syntetycznego kannabinoidu zidentyfikowanego po raz pierwszy w Niemczech w 2017 roku. Mimo że jest bardzo podobny do SGT-151, ma słabsze właściwości. SGT-507 to nowa syntetyczna substancja chemiczna na bazie indazolo-3-karboksyamidu, którą laboratoria po raz pierwszy powiązały jako składnik syntetycznej marihuany.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Cóż, SGT-507 to jedyny kannabinoid, jaki znalazłem w magazynie na stronie, na której zamawiałem MDMB-BUTINACA, która niestety nie jest już obecnie dostępna w magazynie, więc postanowiłem spróbować. Dlatego chciałbym dowiedzieć się więcej. Dziękuję bardzo <3
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
To stwierdzenie, jeśli jest prawdziwe, oznaczałoby, że mają tę samą strukturę ciała (prekursor), ale nie te same halogeny, ale gdybym je sprzedawał i gdyby struktura ciała była taka sama, to z pewnością po prostu wyprodukowałbym sgt151 zamiast sprzedawać nową i znacznie słabszą substancję "SGT507", o której ludzie nawet nie wiedzą.
Wobec braku raportów z testów laboratoryjnych, nie sądzę, że ludzie powinni po prostu wierzyć fałszywym informacjom na niektórych stronach sprzedaży online, a te produkty twierdzące, że są "nowymi substancjami" mogą być po prostu starym produktem o nowej nazwie, aby ciekawscy ludzie mogli spróbować je kupić, co jest moją osobistą opinią!
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Dziwne jest również to, że ta sama strona miała 5F-SGT-151, który jest tymczasowo niedostępny
 
Top