"shake back to steak"

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Tak więc moje pytanie, na które mam nadzieję uzyskać odpowiedź, a może raczej kilka różnych prawdopodobnych odpowiedzi, brzmiałoby: biorąc przypuszczalnie wysokiej czystości metamfetaminę hcl, która ma postać kryształów. Różnią się one rozmiarem i wagą, a kiedyś miały postać znacznie większych i gęstszych skał. Moim pragnieniem jest ich zabranie i, jeśli to możliwe, przywrócenie ich do poprzedniej formy w znacznie większych skupiskach. Rozmiar, z którym myślę o pracy, wynosiłby od 1/4 funta do 1 kilograma. Niekoniecznie mam ochotę tworzyć całe monstrum, a raczej odłamki o wadze od 7 gramów do 1 uncji. W tej chwili nie mam ochoty na dodawanie domieszek. Jeśli jednak ktoś miałby jakieś zalecenia, które mogłyby pomóc w moim pragnieniu tworzenia większych kryształów pod względem wielkości, ale co ważniejsze pod względem wagi, chętnie wysłucham wszelkich sugestii i opinii. Mam nadzieję usłyszeć od was wszystkich. Chciałbym oficjalnie przeprosić całą platformę za dość lekkomyślny post, który został usunięty. Czekam na znacznie bardziej odpowiednie i dojrzałe interakcje.


Thnx
 
Last edited:

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Jeśli mam być w 100% przejrzysty i uczciwy; co bezwarunkowo tutaj zaoferuję, chcę odsprzedać produkt. Mogę nabyć "shake" za znacznie niższą cenę niż nieuszkodzone kryształy z tej samej partii. "Klient", którego mam, jest zainteresowany wyglądem / estetyką w takim samym stopniu, jeśli nie bardziej, niż jego mocą lub czystością.
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Nigdy nie zamierzałem obniżać jakości. Zajrzę do wątku i mam nadzieję, że uda mi się wydedukować potrzebne części. Dziękuję za szybką odpowiedź i wskazanie mi właściwego kierunku.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Może powinieneś wiedzieć, co jest największym kryształem metamfetaminy - jest to "cięcie" izopropylobenzyloaminy i analogów od dostawców z Chin (bardzo tanich). Kiedy widzisz bardzo duże kryształy, warto pomyśleć o kosztach.
G4E0pnKhWq
 
Last edited by a moderator:
Top