Wysyłka jako listy

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Okropny tytuł, ale mam kilka pytań, na które ludzie mogą odpowiedzieć lub ogólnie zaoferować porady.

Jeśli ktoś wysyłał sproszkowane narkotyki (nie trawkę), na stosunkowo niskim "poziomie", nie więcej niż kilka uncji, mniej niż 10 (zobaczysz dlaczego), to jak najlepiej można by się z tego wywinąć?

Moje przemyślenia

W przypadku najmniejszych ilości, prawdopodobnie uncji lub mniej, standardowa koperta będzie działać. Mam jednak następujące pytania:

Po pierwsze, adres zwrotny odpowiadający prawdziwej osobie, która tam mieszka, jest najbezpieczniejszym sposobem, aby nadawca nie został oflagowany, a paczka oznaczona jako podejrzana. Czy to prawda? Jak znaleźć pasujące nazwisko i adres osoby i miejsca?

Po drugie, jak ukryć sproszkowane narkotyki? Z jednej strony wszyscy mówią, że należy użyć mylaru, ale z drugiej strony może to zostać oznaczone jako podejrzane, jeśli "normalny" list trafi pod urządzenie rentgenowskie (które mają) i nie będą mogli go zobaczyć. Być może, jeśli używasz koperty, po prostu drobno sproszkuj narkotyki i umieść je w czymś, co ukryje zawartość, na przykład w elektronicznej kartce urodzinowej.

Jak bardzo przesadzam? Czy mylar jest dobrym rozwiązaniem?

Wszyscy lubimy wyobrażać sobie, że jesteśmy królewskimi szpilkami. Ale ten rodzaj ciepła i ewentualne aresztowanie (jeśli planujesz być aresztowany, nawet jeśli prawdopodobieństwo jest niewielkie, jesteś głupi imo) może cię zamknąć na lata i lata, bardziej jak dziesięciolecia do życia.

Myślałem więc, że dla kogoś, kto chce po prostu zarobić przyzwoitą sumę pieniędzy, a następnie szybko się wydostać, być może robić to raz na kilka lat i żyć w kraju o niskich kosztach utrzymania itp.

Niebieskie skrzynki pocztowe nie wymagają identyfikatora, po prostu wkładasz pocztę i odchodzisz. Mogą przyjąć do 10 uncji wagi paczki, nie więcej. Istnieje niezliczona ilość takich skrzynek pocztowych i niezliczona ilość listów w nich, a także niezliczona ilość listów w systemie pocztowym, więc szanse na złapanie są niskie.

Za mniej niż 10 uncji można zamówić koperty bąbelkowe z Amazon, używając wcześniej opłaconej karty, używając gotówki i umieścić proszek w mylar, a następnie wysłać. Wydaje się to stosunkowo proste i nieco bardziej wytrzymałe niż zwykła koperta, więc mniejsze ryzyko narażenia na rozdarcie.

Pytanie brzmi, jak można kupić znaczki anonimowo?

Nie wiem, pewnie za dużo myślę, ale w zasadzie, czy do dystrybucji na mniejszą skalę wystarczyłyby listy i takie koperty bąbelkowe?

Proszę o naprowadzenie mnie na jakieś teoretyczne sposoby wysyłania paczek.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Poprawnie.
Nie jestem pewien, ale myślę, że kiedy wysyłasz leki w kopercie, nikt nie używa torebek mylarowych.
Znaczki można kupić za bitcoiny, wystarczy wpisać w google "buy stamps with bitcoin" itp.
Niektóre fora sprzedają etykiety UPS/FEDEX, które można kupić za kryptowaluty.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Wiem, że amerykańskie służby celne mogą przejrzeć torby mylarowe i praktycznie wszystko oprócz ołowiu. Dysponują niesamowitą technologią. Najlepiej jest wyglądać jak sprzedawca jakiejś łagodnej rzeczy i przejść całą milę z etykietami, ulotką lub małym katalogiem...., aby uwierzyli, że jest to torebka mylarowa z agar-agarem lub wodorosiarczanem sodu. Sprawdź technologię używaną przez TSA na lotnisku i wiedz, że służby celne używają tej samej. Różne metale mają różne jasne kolory na ekranie i mogą zobaczyć prawie wszystko przez to pudełko.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Wabik powinien pasować do historii, którą próbujesz opowiedzieć
 
Top