Wysyłka kokainy pocztą

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Witam, chciałbym wiedzieć, czy ktoś ma doświadczenie w wysyłaniu substancji pocztą międzynarodową, zwłaszcza kokainy za pomocą impregnacji. Jakie są wasze doświadczenia i rady

Obecnie realizuję projekt, który składa się z płótna z tkaniny o wymiarach 70x80 cm z techniką impregnacji, w której produkt (kokaina) został rozcieńczony w farbie roślinnej na bazie wody, został użyty do pomalowania płótna i został wykonany po wyschnięciu proces maskowania lub przemalowania farbą akrylową, a następnie zapakowany, a następnie wysłany, co sądzisz o tej metodzie i jakie masz rady przed swoją wiedzą?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Osobiście rozpuściłbym C. Hcl w wodzie i umieścił go na płótnie, a następnie użył farby olejnej. W ten sposób odbiorca może odessać ją z powrotem za pomocą wody, a farba olejna nie ulegnie dysocjacji. Farba roślinna na bazie wody nie jest mi znana.
Farba akrylowa rozpuszcza się w wodzie, więc nie chciałbym zanieczyścić nią C, ani nawet jej kolorem.
Gdybym kiedykolwiek znalazł się na twoim miejscu, zebrałbym kłaczki z suszarki i kilka różnych papierowych patyczków, które mam w pobliżu, namoczyłbym to wszystko w wodzie z ługiem i wycisnął na karton, neutralizując go, typu artsy-fartsy. Impregnuję to i drukuję etykietę zwrotną i fakturę dla jakiejś firmy zajmującej się materiałami rzemieślniczymi. Bombowiec stealth.
 
Last edited:

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Dzięki za podzielenie się swoją wiedzą, jestem wdzięczny, jeśli mógłbyś udzielić mi informacji na temat procesu separacji C metodą, którą mi wyjaśniłeś, jak skomplikowane może być jej rozdzielenie? Dziękuję i proszę
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Wystarczy namoczyć papier lub płótno w ciepłej wodzie i odparować wodę. Potrzeba tylko 1 ml na gram, aby go wyekstrahować, ale będziesz musiał zrekompensować szybkość wchłaniania podłoża. Zacząłbym od 2 ml na gram, który mam nadzieję odzyskać, a po wyciśnięciu jak największej ilości powtórzyłbym proces ponownie. Zachowaj podłoże, dopóki nie wyjaśnisz współczynnika odzysku, aby określić, czy trzecia ekstrakcja byłaby przydatna. Zalecana jest woda destylowana
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Dał ci świętego Graala ukrytej wysyłki dokładnego produktu w dokładnie taki sposób, w jaki czujesz się komfortowo i gustownie powiedział, że to jest lepsze, nawet mówiąc ci, jaka farba, o której wie, zanieczyściłaby twój c hcl, nie komplikuj tego zbytnio, Gdybyś mógł odzyskać go z farby roślinnej lub zafałszowanej i na płótnie, to, co ci podał, jest prawie takie samo, sugeruje tylko dodanie czegoś takiego jak ług, aby uczynić go super skoncentrowanym, a wszystko, co musiałbyś zrobić, to oddzielić c hcl od wody i wszystkiego innego, ale zgadzam się, użyj ługu i odrobiny wody do Zasadniczo naciśnij koks, a następnie zaimpregnuj obraz lub zaparz farbę wodną, cokolwiek chcesz zrobić, ale wypchałbym płótno kartami lub rozpuścił tę mieszankę ługu i c hcl w agua i zapakował ją jako coś innego i wysłał jako dowolny płyn omijający płótno, ale jeśli jest ich dużo, płótno może być dla ciebie kluczowym elementem, jak powiedział, zero wody zmniejszy pół grama jak nic
 
Top