Samodzielne gotowanie Flakki i Krokodilu razem

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Chomik mojego domowego trenera chce gotować Flakkę (A-pvp) i Krokodil (Desomorphin), mieszać je i wstrzykiwać przez cały dzień.
Kupił już ważne składniki, takie jak benzyna i środek do czyszczenia kanalizacji.

Jest gotowy do działania. Co teraz może zrobić, aby jak najlepiej zredukować szkody?
 
  • Haha
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
loose the croc
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mam tylko ogólne pytanie dotyczące Krokodil. Widziałem tylko propagandę na temat tego leku. O co chodzi z ludźmi, którzy twierdzą, że powoduje on martwicę?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jeśli dobrze pamiętam, jest to w zasadzie gotowanie tabletek kodeiny z czerwonym p/jodem w celu wytworzenia desomorfiny? Niewiele innych kroków lub składników zaangażowanych w proces, które utrudniają całkowite oczyszczenie z tego czy innego powodu. To sprawia, że jest to z natury niebezpieczne, bez względu na to, jak bardzo się o to dba. Innymi słowy, dożylne podawanie krokodylu zawsze wiąże się z ryzykiem. Nie jestem pewien co do innych dróg spożycia lub oczyszczania. Destylacja z parą wodną.

Takaaa... znajdź lepszy opiat do speedballa, krokowi nie można pomóc. Nie jestem pewien co do "Flakka".
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Dzięki, domyślam się, że proces produkcji może powodować pewne problemy dla użytkownika końcowego
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tak, nie sądzę, że to tylko lenistwo lub nieostrożność sprawiają, że jest to taki problem. Nie jestem pewien, co to dokładnie jest.... zanieczyszczenia, dodatki, słaba higiena i praktyka dożylna... połączenie wszystkich powyższych. Konkluzja: "Nie jest bezpieczny do spożycia przez ludzi". Tak czy inaczej... koniec historii.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pozwólcie, że to ja włożę nogę w usta.
https://bbgate.com/attachments/ozaru1tks6-pdf.8069/
Jest tam napisane, że przy odpowiednio starannej produkcji można uniknąć większości zagrożeń związanych z zanieczyszczeniami. Konsumenci i dostawcy sugerują, że: "Wykwalifikowani kucharze mogą przygotować roztwór krokodilu, który można wstrzykiwać bez omawianych nadmiernych szkód".

Przypuszczam, że jeśli proces jest taki sam jak redukcja efedryny do mety, krok może być produkowany i używany stosunkowo bez szkody. W końcu metamfetamina nigdy nie była propagandą horroru o zjadaniu mięsa.

Zastanawiam się, czy ktoś słyszał o kimś, kto wrzuca kodeinę razem z EP/PSE podczas sesji RP/I2 efedryny/pseudo refluksu? Czy obie substancje mogą reagować w tym samym czasie? Następnie dalej oparte, ekstrahowane i solone razem? "One stop shop Hydroiodic speedball salt / solution" :unsure: Fuck it, .... Spróbuję trochę deso-crank....
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
nie, nie używali/nie używają czerwonego p ani jodu.
Używali rzeczy, które można dostać wszędzie, takich jak benzyna lub środek do czyszczenia kanalizacji.

Nie chodzi o to, że środek do czyszczenia kanalizacji może być użyty do produkcji ghb... więc nie ma z tym problemu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Hey.... MacGuyver....!
Jak zrobić desomorfinę bez RP/I2? Wstrząsnąć i upiec?
O czym ty w ogóle mówisz? Speedballing przez cały dzień? Krokodil? Redukcja szkód? ....

Jeśli chcesz zrobić krok, po prostu zrób metę. Wymyśl, jak zdobyć coś dobrego... ktoś musi mieć heroinę lub przyzwoity substytut....
Załóż linię infuzyjną, tak jak to robią w szpitalu, i możesz podawać dożylnie, co chcesz... ile chcesz i kiedy chcesz, unikając większości kłopotów.
Mam podobne ambicje i brzmi to dla mnie jak misja kamikadze... bardzo niehonorowa, a do tego źle przemyślana.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Dobra, mam cię. Więc wszystkie te wiadomości były legalne
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Wątek humorystyczny dotyczy biednego "anything goes", który ma zostać nazwany krokodylim kąskiem
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ok, to ma dużo sensu
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
15 partii APVP - zanieczyszczenia
 

Attachments

  • 2cvGaenBl6.png
    2cvGaenBl6.png
    136.8 KB · Views: 81

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Stary, dzieje się tak, gdy źli chemicy tworzą gorsze chemikalia.
Jest jeszcze gorzej, gdy złym chemikom bardziej zależy na "hornyposters" niż na dobrych produktach i zdrowiu.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tego właśnie się obawiam. Otrzymanie złej partii czegoś
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APVP dostałem od Polen, to była stara skool flakka - staruszkowie ją uwielbiali. AP_P to silny easy melt. MDPV to najsilniejszy hard melt.
 
Top