Śmierdząca amfetamina w Europie

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Europejska amfetamina pachnie zupełnie inaczej niż amfetamina w Ameryce Północnej.
Rozmawiałem z kilkoma osobami i powiedziano mi, że w Europie (z wyjątkiem Holandii) biorą olej amfetaminowy i zamiast go oczyszczać i krysalizować, dodają do niego kofeinę i wszelkiego rodzaju inne substancje, a z 1 litra oleju robią 5-6 kilogramów dziwnej pasty amfetaminowej.
Ktoś wie, co dodają i jak szkodliwy może być nieoczyszczony olej amfetaminowy?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Są one wytwarzane z soli amfetaminy i cięte przez kofeinę. Mieszanka ta ma negatywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Tak, jest tak dziwna, że ludzie w Niemczech lubią ją nawet bardziej w wersji z kofeiną.

Typowa formuła przejścia z Freebase do Speed to: 1L Freebase + 2L IPA/Methanol + zredukować do ph 6-7 i włożyć do zamrażarki... co już jest bardzo nieczyste i niezdrowe, ale 5-6 kilo z 1l brzmi naprawdę ciężko dla mnie człowieku, prawdopodobnie niektórzy nawet to robią....

Są do tego tak przyzwyczajeni, że niektórzy nawet nie lubią, gdy ludzie sprzedają je nieoszlifowane...takie dziwne....
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Nie wiem, dlaczego ktokolwiek chciałby, aby jego amfetamina była tak bardzo okrojona.
W tym momencie to po prostu tabletki z kofeiną. Chyba jestem trochę purystą, jeśli chodzi o moje narkotyki. Zawsze lubię wiedzieć dokładnie, co i ile jest w środku, zanim to wezmę. Z drugiej strony mam kilku znajomych, którzy w obliczu nieznanej substancji na imprezie po prostu wciągnęli kreskę bez zadawania jakichkolwiek pytań. To nie dla mnie.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
To znaczy, że do oleju amfetaminowego dodali 3-4 kilogramy kofeiny?
Zastanawiam się, jakie zanieczyszczenia zawiera olej, jeśli nie jest skrystalizowany.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Zgadzam się z tobą w 100%. Sądzę, że wiele osób po prostu nie dba o to i/lub nie zdaje sobie sprawy z ryzyka związanego z ciętymi produktami.
Nie twierdzę, że branie narkotyków jest najzdrowszą rzeczą do robienia, ale można wiele spieprzyć w swoim ciele za pomocą mieszanek ciętego gówna :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Nigdy nie słyszałem, by ktoś dodawał do niej aż tyle kofeiny, a według oficjalnych raportów czystość pasty amfetaminowej w Europie wzrosła z 10% do 25/30% w ciągu ostatnich lat, więc wydaje mi się, że ludzie są coraz bardziej świadomi tego, by nie dodawać do niej "zbyt" dużo kofeiny.

Z tego co wiem, ludzie stosują proporcje 1:2 olej:IPA/Metanol, a następnie dodają 10%-25% kofeiny.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jeśli jednak czystość wynosi 25%, oznacza to, że jest to amfetamina, która nie została odpowiednio oczyszczona
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Zdecydowanie!

Najczęściej IPA nie jest wystarczająco dobrze odparowany i/lub olej nie jest odpowiednio oczyszczony z innych produktów ubocznych, co powoduje, że olej jest już nieczysty

W przypadku zwykłej mieszanki stosowanej przez ulicznych dealerów w celu przekształcenia oleju w szybszy, jest jeszcze gorzej.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ma więc sens, że z jednego kilograma oleju uzyskuje się 6 kilogramów, jeśli po krystalizacji można osiągnąć tylko 25% czystości.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Nie uzyskasz reprezentacyjnego wyglądu dla tej masy jak siarczan amfetaminy. Będzie to oleista guma.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Dokładnie, to właśnie sprzedają.
Jeśli jest lepki, myślą, że jest czysty najwyraźniej.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol, jeśli myślisz, że to smutne, poczekaj, aż usłyszysz o różowej prędkości, którą kiedyś sprzedawali. (Podejrzewam, że jest różowy z powodu zanieczyszczenia rtęcią).
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Cóż, przykro mi to mówić, ale twoje przypuszczenia są w większości przypadków błędne. Jeśli jest to towar uliczny, w 90% przypadków jest wytwarzany zgodnie z procedurą Leuckarta. Skalowanie reakcji Hg jest trudne po przekroczeniu pewnego punktu. Leuckart nadal pozostaje najbardziej opłacalną ekonomicznie drogą do masowej produkcji. Oprócz czerwonego koloru charakterystycznego dla nadmiernego zakwaszenia, do ekstrakcji stosuje się niepolarny rozpuszczalnik lub jest on destylowany z parą wodną, więc nawet jeśli występuje zanieczyszczenie, nie wystarczy, aby zabarwić się na różowo.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ale nie jest czerwony, tylko różowy. Miałem trochę w pewnym momencie i zrobiłem na nim pranie, które usunęło część zabarwienia.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Z chemicznego punktu widzenia większość produktów sprzedawanych w krajach Europy Środkowej, takich jak Niemcy, niestety nie prezentuje się najlepiej.

Dlatego ja osobiście skupiłbym się tylko na produkcji czystego oleju i pozwolił innym zrujnować produkt, jeśli zdecydują się to zrobić.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Zakładając, że olej/wolna baza byłyby czyste (99%), byłoby to 1L wolnej bazy + 2L IPA + 0,45Kg kofeiny, co oznaczałoby całkowitą masę 3,45Kg pasty, co prowadzi do czystości około 29%.

Dla 6 kg z 1L freebase z tą samą recepturą, byłoby jeszcze gorzej, jak prawdopodobnie 15% - 17%, co jest bardzo poniżej obecnego standardu rynkowego w Europie Środkowej (z wyłączeniem Holandii).
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Chcesz mi powiedzieć, że używają IPA do cięcia oleju amfetaminowego? To chore
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Zdecydowanie tak jest.

Używają IPA lub innych alkoholi wraz z kofeiną, co jest bardzo niezdrową kombinacją dla serca.

Przeglądając raporty policyjne z krajów Europy Środkowej (pomimo Holandii), jakość prędkości faktycznie poprawiła się w ciągu ostatnich lat ze średnio około 15% do 30%, ale nadal jest niesamowicie okropna
 
Top