SnB Woes... Jestem w impasie i potrzebuję pomocy

Rollin88

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Mam dokładnie taki sam wynik przy wszystkich moich próbach syntezy metamfetaminy w jednym naczyniu zgodnie z procedurą znalezioną TUTAJ.

Wszystko wydaje się iść dobrze, ale kiedy gazuję mój niepolarny roztwór, mętnieje on w momencie, gdy moja rurka trafia do kolby. Osad w ogóle nie jest krystaliczny, jest to raczej biała woskowa substancja, która po przefiltrowaniu i zeskrobaniu z bibuły filtracyjnej pachnie jak PSE po spaleniu (nie wędzona....). Muszę wiedzieć, skąd pochodzi ten wosk.

Aby oczyścić i skoncentrować PSE, zastosowałem metodę wymiany jonowej z wysokokwaśnymi, zastępującymi kationy kulkami do zmiękczania wody firmy DOW Chemical. PSE wygląda fantastycznie, białe, igiełkowate kryształy, ale ma tendencję do sklejania się ze sobą (co oznacza, że gdybym wrzucił 3 g do lejka, trochę by się do siebie przykleił i może wymagać lekkiego popchnięcia szklanym prętem, aby przejść przez trzon lejka). Moją pierwszą myślą było to, że metoda kationowymiennych kulek zmiękczających wodę jest zagrożona, a do mieszanki dodano jonowy "gak", który jest wymywany z kulek wraz z PSE. Ponieważ woskowata substancja jest biała i była równomiernie rozłożona wśród kryształów PSE, pozostała niezauważona, a robi coś, aby zrujnować reakcję redukcji. To powiedziawszy, kiedy gazuję pod koniec mojej procedury oczyszczania PSE, w ogóle nie widzę wosku. Może i jest, ale przynajmniej odgazowuję razem z nim krystaliczną aminę. Dlaczego po nieudanej reakcji SnB PSE nie odgazowuje się w taki sam sposób, jak podczas oczyszczania? Zamiast tego po próbie SnB otrzymuję tylko wosk, żadnych kryształów. Próbowałem użyć heksanu/eteru i napathy jako mojego NP, dokładnie ten sam wynik.

Czy ktoś ma jakieś sugestie dotyczące usuwania tego wosku z PSE, gdy wszystko inne zostało już usunięte? Metoda wymiany jonowej eliminuje wszystko oprócz tego, jak sądzę. Przeprowadziłem kilka testów na PSE, które uważałem za czyste, i rozpuszczenie w IPA zajmuje dużo czasu, więc kryształy muszą być czymś pokryte.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Rollin88,
Myślę, że Twoim problemem jest sam pse w połączeniu z potrzebą suchego gazu HCL. 24-godzinne tabletki mają w sobie powidon, który pozbawi cię smakołyków! Musi być destylowany z parą wodną przed reakcją. Ponadto, jeśli nie bąbelkujesz HCL z RV przez inny przystanek przez więcej SA, będzie on mokry, gdy dotrze tam gaz. Poof... no Bueno. Towary są bardzo wrażliwe na h20. Wypróbuj. Zobacz, co się stanie!
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Zwracając się o pomoc w określeniu roztworu do gakk z tabletek w produkcie reakcyjnym, musimy znać nazwę marki, dawkowanie i czas działania podany przez producenta tabletek. Są to co najmniej wymagane informacje. Wymień wszystkie nieaktywne składniki z otrzymanego opakowania, abyśmy mogli lepiej zrozumieć, z czym pracujesz. Bez tych informacji wszystko, co ktokolwiek może ci zaoferować, jeśli chodzi o porady, będzie oparte wyłącznie na przypuszczeniach i spekulacjach, a nie na rzeczywistych faktach.
 
Top