Snorting VS Injecting VS Smoke Heroine

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Jaki byłby najlepszy sposób spożywania heroiny?
 

Panthera

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Wszystko zależy od biodostępności

* Wstrzyknięcie - prawie 100% biodostępności. Narkotyk natychmiast dostaje się do krwiobiegu, wywołując szybkie i intensywne efekty.
* Palenie - około 40% - 60%
* Wciąganie - około 30% - 40%

jeśli jesteś naiwny, nie próbuj wstrzykiwać, chyba że chcesz @DieYoung.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Wysoka biodostępność nie zawsze oznacza najwyższą jakość. W rzeczywistości wszystko zależy od tego, co rozumiemy pod pojęciem "najlepszy". Nie znasz danej substancji i chcesz ją wypróbować? Czy próbowałeś jej kilka razy i nie możesz dowiedzieć się, która najbardziej Ci odpowiada? Czy jesteś doświadczonym użytkownikiem i chcesz przezwyciężyć tolerancję? itd.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Dzięki, jestem tylko ciekawy kolejnego pytania, czy tolerancja na benzo wpływa na tolerancję na opiaty?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Pomimo różnych podstawowych mechanizmów, zarówno benzodiazepiny, jak i opiaty mogą mieć nakładający się wpływ na niektóre układy mózgu, takie jak mezolimbiczny układ dopaminowy, który jest zaangażowany w nagrodę i uzależnienie. Przewlekłe stosowanie któregokolwiek z tych leków może zmieniać chemię mózgu i funkcjonowanie receptorów w sposób, który może wpływać na ogólną wrażliwość ośrodkowego układu nerwowego na różne depresanty OUN. W skrócie :)
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Jeśli mogę coś dodać, benzoes i heroina to złe połączenie.

Nawet dla osób z dużym doświadczeniem.

Przedawkowałem 6 razy w mojej karierze, za każdym razem mieszając benzoes i heroinę.

Paliłem przez lata + igły też przez wiele lat. Rzadko wciągałem.
Heroina może być okrutną kochanką
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Wstrzykiwanie jest bardzo niebezpieczne, o wiele trudniej jest przedawkować podczas palenia, ponieważ czujesz efekt po każdym uderzeniu natychmiast, wciąganie i wstrzykiwanie są ryzykowne, ponieważ bierzesz 100-200 mg za jednym razem i czekasz na kopnięcie, a czasami heroina może być pocięta czymś, co jest nawet śmiertelne, jeśli chodzi o wstrzykiwanie, jest tak samo, wstrzykujesz pełną dawkę i kopie natychmiast, ale jeśli heroina była zła, możesz umrzeć od normalnej dawki, czujesz się bezpiecznie, więc moim najlepszym ROA jest palenie, dosłownie, jeśli heroina jest silna, możesz zasnąć na długo przed przedawkowaniem.
 
Top