Speed 90er

drive

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 29, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Czy ktoś wie, że speed powstał w latach 90-tych, takie skały też były stosunkowo suche i podobne do koca
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Czy to właśnie masz na myśli? Widziałem to częściej w latach 1988-90.
Jeśli tak, to mogę im pomóc.
 

Attachments

  • ctOabZEo2k.jpg
    ctOabZEo2k.jpg
    212.2 KB · Views: 5
  • tHbvgh3PS4.jpg
    tHbvgh3PS4.jpg
    205.2 KB · Views: 4
Last edited:

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Czy ktoś wie, że speed został wyprodukowany w latach 90-tych, takie skały były również stosunkowo suche i podobne do koca Nie jestem pewien twojego pytania, ale odkryłem, że różne pociągnięcia rozpuszczalnika wolnej bazy mety spowodowałyby wygazowanie inaczej wyglądającego produktu. ksylen i tolual spowodowałyby biały puszysty produkt. Jeśli nie był rekrystalizowany, przypominał cukier puder. Im był lepszy, tym bardziej błyszczał i miał wyraźne kryształy. Pytasz o amfetaminę i nie jestem pewien, czy ma to coś wspólnego z Twoim pytaniem.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Produkt na zdjęciach to również metamfetamina, a dokładniej racemiczna metamfetamina rekrystalizowana w wodzie i sprasowana. Ale na amfetaminę nie mam odpowiedzi.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Przepraszam, ale to ja teraz pytam, czy racemiczna metamfetamina jest wąchana jak kokaina i ma podobne efekty, czy d-metamfetamina?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Ludzie to wąchają. Jest zadziorna. Metamfetamina racemiczna ma podobne działanie do d-metamfetaminy, ale w 1/2 tak silne (może 60%), kokaina gazowa mniej stymuluje i bardziej euforyzuje niż metamfetamina.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Metamfetamina racemiczna była wówczas bardzo popularna wśród osób, które ją wstrzykiwały.
Można ją zarówno wąchać, jak i przyjmować doustnie. D-meth jest taki sam, że tak powiem, tylko silniejszy w działaniu. Droższy tylko rzadko dostępny prawdziwy d-met (>90%)
 
Top