Podajniki łyżeczkowe

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
364
Reaction score
177
Points
43
Jestem na tej stronie od kilku miesięcy i zauważyłem, że jest wiele osób, które nie chcą karmić się łyżeczką, chcą filmów instruktażowych krok po kroku, nie mając odwagi, aby faktycznie spróbować swoich sił, wykonując trochę badań. Powiedziałbym, że 80% opublikowanych Synthesis to kopiuj-wklej ze zmienionymi kilkoma słowami. Tak, rozumiem, że wszyscy jesteśmy na tej samej łodzi i wszyscy potrzebujemy pomocy, ale większość z nich jest już dostępna do przeczytania. Niektórzy ludzie nie potrafią nawet podążać za syntezą, która mówi ci wszystko bez proszenia o pomoc, jak możesz się pomylić, podążając za czyjąś syntezą 😂😂 Widziałem tylko kilka osób tutaj próbujących różnych tras dla lepszych plonów lub mniej kontrolowanych / ograniczonych chemikaliów, to tylko to, co ostatnio widziałem. Dla mnie to metoda prób i błędów, gdy robisz własną trasę (oczywiście jest to niebezpieczne, ale takie jest ryzyko, które podejmujesz), dziel się swoimi doświadczeniami. Chemia organiczna jest bardzo niebezpieczna dla ciebie i innych, zwłaszcza jeśli nie masz pojęcia, co robisz? Zbyt wielu amatorów chcących łatwiej zdobyć narkotyki 🤷🏻‍♂️ kup je od innych, oszczędzając ci kłopotów z zabiciem siebie lub kogoś innego. to dobra strona dla sprzedawców. Ta strona nie jest dla mnie, tak jak myślałem, więc spokój z chemikaliami ☮️
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Niewielka ilość badań może wiele zdziałać. Często kluczowa jest terminologia. Być może szukasz nowego sposobu na produkcję metamfetaminy. Zgadnij co? Nie znajdziesz tego gówna w Google! Jak inaczej możemy nazwać metę? 🤔Cóż, to sześciokąt i kilka zygzaków z boku. Ten sześciokąt ma wewnątrz 3 linie, co to oznacza? Google mówi, że to wiązania podwójne, a to jest benzen. Dobrze wiedzieć. Teraz ten zygzak, gog powie ci, że to węgle i wodory. To łańcuch kabonowy. Jego nazwa zależy od tego, ile ma odcinków. 2 to etan, używany w nazwie, etyl, 3 to metan, metyl, 4, propan, propylen. Jeśli na końcu znajduje się "oh", jest to wodorotlenek. H HYDROROGEN. O OXYGEN. W nazwie wodór to hydro, wodorek. O. OXYGEN. Tlenek wodoru? Hydroksy. Czy to nie zabawne, koniugujemy przedrostki i przyrostki! W każdym razie hydroksyl to po prostu -ol jedna nazwa chemiczna. Oznacza alkohol. Metyl, ch³ z hydroksylem, oh to🤔metan ol...methyl...ol. Oh hej to metanol, alkohol metylowy. Tak czy inaczej, benzen czasami ma podłączonego kumpla. Jeśli jest to alkohol, to jest to fenol. Fenyl użyty w słowie. Innym dobrym do poznania jest amoniak amoniak ma azot zamiast węgla i kilka wodorów. Amoniak to aminy w nazwach chemicznych, a benzen z dołączoną do niego aminą to anilina. Zastanawiam się. Wracając do sedna. Chodzi o to, że meta może być nazywana fenyloetyloaminą. Fenyloetyloaminą. Ale może być nazywana alkiloaminą. Może to być amina aromatyczna. A może ....cyklobenzlamina? Może. Jeśli wypróbowałeś wszystkie te nazwy i nie znalazłeś tego, czego szukasz. MOŻESZ ZAPYTAĆ MNIE, A JA POSTARAM SIĘ POMÓC. Ale pamiętaj, jestem tylko jakimś dupkiem i powinieneś zamiast tego zapytać chemika 😉 W porządku, to gówno samo się nie wypali 💨☻️💨😤🤯🥵
 
Top