Rozpylanie syntetycznych kannabinoidów na pąki CBD

felixgallardo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć wszystkim!

Chcę kupić wysokiej jakości zioło CBD (do celów estetycznych) do spryskiwania syntetycznymi kannabinoidami. Byłbym wdzięczny za porady na następujące tematy:

1. Który (obecnie legalny w UE) syntetyczny kannabinoid jest najlepszy do tego celu? Chcę, aby jak najbardziej przypominał naturalny haj, tak aby niczego niepodejrzewająca osoba, która go pali, nie mogła stwierdzić, że jest syntetyczny. Na końcu tego postu dodałem listę moich opcji.

2. Jak rozpylić SC na pąki? Czy lepiej rozpuścić SC w acetonie i wymieszać pąki w płynie? Bardzo ważne jest, aby nie mieć gorących punktów, aby uniknąć wypadków!

Z góry wszystkim dziękuję!

Syntetyczne kannabinoidy:

a. JWH-210, CAS: 824959-81-1 // być może najlepsza opcja? niezbyt silny, bardzo przypomina THC
b. ADB-Butinaca, CAS: 2682867-55-4 // rzekomo niezwykle silny
c. 5C-AKB48, IUPAC: (S)-2-(1-butylo-1H-indazolo-3-karboksyamido)-3,3-dimetylobutanian
d. 7-adb, IUPAC: kwas (S)-2-(1-(5-fluoropentylo)-1H-indazolo-3-karboksyamido)-3,3-dimetylobutanowy
e. 6tp/sgt, IUPAC: N-(5-bromo-1-(4-fluorobenzylo)-4-metylo-2-okso-1,2-dihydropirydyn-3-ylo)cykloheksanokarboksyamid
f. mdmb-butinaca, IUPAC: (S)-2-(1-butylo-1H-indazolo-3-karboksamido)-3,3-dimetylobutanian
g. SGT-507 // rzekomo podobny do 5f-sgt-151
h. 7-abf, IUPAC: 2-(7-fluoro-1H-benzo[d]imidazol-2-ylo)anilina
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Nie bierz mojego słowa za pewnik, nie jestem chemikiem ani ekspertem od narkotyków, po prostu myślę zdroworozsądkowo, wiem na pewno, że cbd przeciwdziała efektom thc, a syntetyczne noidy celują w te same receptory (nie jestem pewien). Więc czy nie straciłbyś mocy?
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Mam kilku znajomych, którzy robią to, co ty próbujesz zrobić za pomocą JWH-210, ale nie sądzę, aby można było sprawić, że smak będzie niezauważalny
 

Activated11

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Deals
22
Powiedz nam, jak cyklizujesz kwiaty CBD do kwiatów THC in vitro bez obecności kwasu Lewisa lub jakichkolwiek rozpuszczalników.
 

acidbathloveskite

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@ OP: bracie, chyba że jesteś w stanie zsyntetyzować jwh018 lub 5f akb48 (który akb 48 był lepszy), nie znajdziesz już tych noidów, a każdy, kto twierdzi, że ma lub jest chemikiem lub bardziej prawdopodobnym oszustem.
chcę dodać, że pominąłeś świetne stare noidy: jwh 250, am2201, 5f ur144
 
Top