Przechowywanie P2NP i P2P

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Czy prekursory amfetaminy P2P i P2NP mogą być przechowywane przez długi czas (powiedzmy rok) w temperaturze pokojowej w hermetycznych pojemnikach? Czy wystąpią znaczne straty (powiedzmy 10% lub więcej) z powodu rozkładu, polimeryzacji lub czegokolwiek innego? Btw wiem, że zaleca się przechowywanie P2NP w zamrażarce, ale nie mogę tego zrobić.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
P2NP może z czasem ciemnieć, jeśli w pojemniku znajduje się powietrze, dlatego w celu uzyskania optymalnych wyników należy go rekrystalizować.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Czerwone gówno, które się tworzy, pochodzi z polimeryzacji amin, jak słyszałem, i mogę potwierdzić, że jeśli jest dobrze umyte, bardzo dobrze się przechowuje.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
W czasach, gdy go przygotowywałem, pamiętam, że nie byłem aż tak ostrożny i były tam również ślady benzaldehydu... jeśli nie jest kanarkowożółty, powinien być rekrystalizowany dla uzyskania najlepszych rezultatów (spróbuj najpierw umyć, może to wystarczyć).
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nie mogę wypowiadać się na temat fenyloacetonu, ale P2NP, który jest dobrze wysuszony i wolny od wszelkich zanieczyszczeń surowcowych i wody, utrzyma miesiące co najmniej nawet bez przykrycia.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Myślę, że najlepszym sposobem na przechowywanie P2NP i P2P jest zamrażarka.
 
Top