uliczny fentanyl z punktu widzenia użytkownika

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Ok, więc oczywiście to, co jest podawane na ulicy jako fentanyl, prawdopodobnie nim nie jest, ale w niektórych testach jednego z naszych serwisów fentalyl, alfentanyl i sufentanyl pojawiły się w przeszłości. Jako użytkownik narkotyków dożylnych, ponieważ większość naszych próbek dała wynik pozytywny na obecność benzodiazepin, Toronto ma dwa programy bezpieczniejszego zaopatrzenia. Ten, w którym biorę udział, to 21 8 mg dialaudidu dziennie na uzależnienie od opiatów i 6 10 mg Ritalinu APO dziennie na ADHD i 20-letnie uzależnienie od metamfetaminy. Ritalin zaskakująco działa i tak, wstrzykuję go sobie. Ale wciąż mam zachcianki i ciężko mi odmówić darmowych narkotyków. Ale dawka Dilaudidu wciąż nie jest wystarczająca, ponieważ wciąż używam przynajmniej 1 punktu dziennie, jeśli mam pieniądze. Pozytywne jest to, że mogę zabrać tabletki do domu

Drugi program to program hydromorfonu do wstrzykiwań, w którym trzeba udać się do miejsca. The Works w Toronto. Dostaje się dwa zastrzyki płynnego hydromorfonu dziennie, raz rano i raz wieczorem. Ktoś, kto korzysta z tego programu, powiedział mi, że dostaje 400 ml hydromorfonu dziennie, ale to brzmi źle. Rozumiem, że 2 ml hydromorfonu to tyle samo, co 8 mg hydromorfonu.

Staram się po prostu przestać używać narkotyków ulicznych i ostatecznie igieł. Niestety moje serce zostało uszkodzone do tego stopnia, że całkowite zatrzymanie jest niemożliwe.
 

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Ale chciałem powiedzieć. Miałem dilerów, którzy mówili różne rzeczy, takie jak to, że jest w nim karfentanyl i tak dalej. Żaden dzieciak nie powiedział mi, że sam pobiera 100% fentanylu z ciemnej sieci i tnie go na zamówienie według siły, ale kiedy zapytałem, czy nosi rękawiczki i maskę oddechową, odpowiedział, że nie, po prostu przelewam z torby do torby.

Jedyną rzeczą, którą mogę powiedzieć jako użytkownik, jeśli na płynie z kuchenki pojawi się film, gdy zacznie się ochładzać, twoje gówno zostało pocięte dialaudem lol
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Długotrwałe uzależnienie od opiatów nie pozostawia szans na normalne życie, być może chłopaki z

Narco-Medical Support

będą w stanie ci pomóc.
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Żartujesz z tym dilaudidem? To przypadkowe cięcie, nie wspominając o drogim.... Dożylny dilaudid to imo najlepszy zastrzyk.
 

Monei

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Skąd wiesz, że twoje serce jest uszkodzone przez opioidy? Nigdy nie słyszałem o takim przypadku, z pewnością nadal możesz rzucić palenie, oczywiście nie jest to łatwy wyczyn, ale na pewno nie niemożliwy.
 

holesingroin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
to meta wyrządza szkody, a nie sprzęt.
 
Top