Życie na ulicy VS życie w korporacji

KingBear

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Od dawna chciałem z kimś porozmawiać na ten temat. Niestety nie miałem z kim i nie miałem na to czasu.

Jakie są Twoje doświadczenia związane z przejściem od życia wysokiego ryzyka / wysokiej nagrody do powtarzalnego codziennego życia 9to5?

Jak poradziłeś sobie ze zmianami w środowisku i ludźmi?

Czy przyzwyczaiłeś się do tego, że nie wydajesz lekkomyślnie, czy też potrzebowałeś czasu, aby ponownie zasymilować się ze społeczeństwem?


Dla mnie osobiście było to trudne na początku. Po odejściu z tradingu dostałem całkiem niezłą pracę biurową, ale zawsze czułem, że tam nie pasuję.
Ludzie byli po przeciwnej stronie tego, do czego byłem przyzwyczajony.... Wiem, wiem, że wiele osób robi używki w biurze... ale w moim przypadku nie było nikogo.
W moim przypadku czułem się jakbym nie był sobą, część mnie umierała. Cały ten korpo-bull to było po prostu za dużo. Z drugiej strony musiałem pracować za pieniądze i zarabiałem około 4x mniej niż rok wcześniej. Musiałem również zdystansować się od starych znajomych, ponieważ nie chciałem, aby jakiekolwiek impulsy robiły rzeczy, które robiłem wcześniej.

Jestem ciekaw waszych opinii i doświadczeń.... jakie są wasze plusy i minusy?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zdecydowanie widziałem brak ekscytacji w standardowej pracy biurowej w porównaniu do tego, co robiłeś. Czy w końcu udało Ci się zasymilować? Jeśli tak, to jak długo trwało, zanim stało się to normalne?
 
Top