String Dope

cleanfilletsonly

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Czy istnieje skuteczny sposób na stworzenie tego produktu? Wiem, że niektórzy ludzie zakopywali zapieczętowane wiadra ze sznurkami gutair przymocowanymi do wewnętrznej pokrywy i tuż nad mieszaniną amoniaku lub muradyny z węglem drzewnym i błękitem pistoletowym.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Użyj 10-galonowego akwarium na ryby, by mullins lub mothers gun bulent, kingsford og light charchol, mop head, bnatured amonia "reg house hold amonia", 1. Rozdrobnij węgiel i włóż 2-3 do zbiornika. Zwiń folię aluminiową w literę C. Następnie wbij ją w prostokątny pierścień, tak aby dotykała dna środka zbiornika po bokach i dookoła, aby spotkała się na samej górze linii węgla. 2 por pistoletu niebieskiego w połowie wysokości węgla upewnij się, że jest całkowicie osadzony na równym poziomie, 3 czysty amoniak do linii węgla i folii, 4 wyciąć żądła mopa i stuknąć je 1 cal. Oddzielnie na pokrywie zwisającej w dół. Na początku wiosny zakop go w ziemi na głębokość 3 stóp, gdzie będzie utrzymywać równą temperaturę 74°. Po miesiącu lub dłużej wykop to, co znajdziesz na sznurkach, jest naszym narkotykiem. Jeśli nie jest zakopany, niech światło się do niego nie dostanie. A jeśli potrzebujesz sznurka, nie wahaj się napisać do mnie bezpośrednio tutaj, wysyłamy w całej UE. Mam nadzieję, że ta informacja może ci pomóc.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Jeśli umieścisz wszystkie te składniki w karmie swojego kota lub psa i pozwolisz im je zjeść, zostaną one przetworzone w ich żołądku i zmetabolizowane jako super-ognisty narkotyk. Następnie wystarczy złapać ich siuśki i poddać je destylacji, by otrzymać czysty kryształ. Nie musisz tracić czasu i kłopotów na zakopywanie akwarium i czekanie przez miesiąc. Osobiście jestem niecierpliwy, więc po prostu biorę łyki moczu, aż będę zadowolony. Lubię używać sosu tobasco, aby zamaskować smak. Jeśli chcesz trochę, nie wahaj się ze mną skontaktować. Możemy zapewnić sprzedaż hurtową w rozsądnej cenie i wysyłkę międzynarodową.
Mam nadzieję, że te informacje okażą się pomocne.
 

akiraogatabyss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Niech to szlag .... Jak głupi są niektórzy ludzie i po co kłamać, żeby inni gonili za duchami?
 

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Nie można wyprodukować narkotyków bez aminy. Skąd to się wzięło. Duh - nie dope tylko jakiś wyciek chemiczny. Przestań wprowadzać w błąd, prawdziwe informacje są wystarczająco trudne do zdobycia.
 
Top