Zaproponuj mi coś gorszego!

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
W ciągu ostatnich lat odwróciłem się nieco od imprezowych narkotyków i wkroczyłem w świat leków na receptę.

Wypróbowałem wiele różnych benzodiazepin, takich jak Alprazolam, Bromazepam, Diazepam, Oxazepam ...

I oczywiście próbowałem różnych opiodów, takich jak Codein Cough Sirup, Tilidin, Tramadol itp. aż do surowego opium (które lubię najbardziej).

Wydaje mi się, że wypróbowałem prawie wszystkie znane mi substancje, którymi byłem zainteresowany, więc postanowiłem poprosić was o wskazówki, czego mógłbym spróbować w następnej kolejności.

Widziałem, że wciąż istnieją interesujące rc, które wydają się mieć silniejsze efekty niż oryginały.

Interesują mnie również rzeczy, które wydają się prawie niemożliwe do zdobycia tutaj w Europie, takie jak obecnie nielegalne leki, takie jak qualudes lub stary rodzaj benzodiazepin (rhohypnol), które miały silniejsze działanie, jak te downery, które można teraz dostać.

Więc byłoby miło przeczytać o twoich sugestiach!!!
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
co powiesz na ghb?

Jeśli interesujesz się dissami, sugeruję dxm. Nie robiłem tego od zawsze, ale to było chyba zabawne. Raz miałem doświadczenie poza ciałem z dużą dawką lol.
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Pamiętam, że Ambien miał hipnotyczną powłokę nad oryginalnym głównym lekiem. Zastanawiam się, jakie są inne leki hipnotyczne?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
5CL mocna przyprawa - już odrobina liźnięcia powala mnie na dłużej niż jeden dzień.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
O-DSMT, etometazen (super silny!!) lub klonazafon lub podobny brzmi interesująco. Super silny benzo byłby interesujący...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Metonitazen jest najsilniejszym -zenem. Tańszy niż Fentanyle, ale taki sam
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Diethylether
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Jestem w tej samej sytuacji, ale nie dlatego, że nie są skuteczne, mam inny rodzaj zaburzeń snu. Jestem uzależniony od opioidów, i to nawet nie od silnych opioidów (gdzie w ostatnich latach 99% to po prostu zeny, które są okropną klasą, bardzo wysoką mocą przeciwbólową, z większością z nich płaską euforią i brakiem dobrego samopoczucia, tylko dobrą do kiwania głową lub zemdlenia - poza tym, że bardzo szybko niszczą tolerancję i jeszcze dłużej ją przywracają) - dlatego jeśli nie jesteś uzależniony od opioidów ze skryptami, unikaj ich, aż w końcu odpowiednie nowe klasy zaczną zastępować Zenes (to powiedziawszy, pomimo mojej nienawiści jest z pewnością lepsze niż meksykański kartel całkowicie przypadkowa mieszanka all-in-one wzmocniona ksylazyną, przynajmniej silnie uzależnieni od opioidów mogą bezpiecznie używać Zenes.Fakt, że nie ma opioidów RC między 2x a następnym krokiem 70x jest luką, którą należy wypełnić od lat).

Unikaj również benzoesu, przynajmniej jeśli jest przeznaczony do długotrwałego codziennego stosowania. Jeśli sporadycznie, to jeśli Triazolam nie działa, nie marnowałbym więcej czasu z tą rodziną.

To czego szukasz, skoro wspomniałeś o Methaqualone (obecnie to jedyny związek, który pomaga na mój problem), to agoniści Gaba-A - jeśli nie jesteś osobą z kompulsywnym ryzykiem przedawkowania, jedynym, który możesz znaleźć w medycynie, przepisywany w niektórych przypadkach bardzo wysokiego ADHD, którzy muszą przyjmować naprawdę tony Lisdexamfetaminy w ciągu dnia, przepisywany w USA i Wielkiej Brytanii jest Pentobarbital, ale tutaj nie można naprawdę spieprzyć z dawkami.

Bezpieczniejsze alternatywy, odpowiednio te, które można znaleźć, ponieważ barbiturany, mimo że są jedną z moich ulubionych klas (niektóre są "uspokajające" tylko z definicji - ponieważ mają część, w której pośpiech i euforia przewyższają narkotyki głównego nurtu, takie jak amfa / kokaina), są bardzo niebezpieczne, jeśli nie są używane bardzo poprawnie, a te farmaceutyczne wciąż istniejące są całkowicie bezwartościowe. Fenobarbital ma szalony okres półtrwania. I nikt już nie zajmuje się potajemną syntezą rekreacyjnych narkotyków złotego wieku - tych poniżej:

(uwaga: szczegóły dotyczące farmakologii są cytatami i fragmentami od osób z odpowiednią wiedzą - niestety nie mam żadnego doświadczenia w chemii ani farmakologii, ale zostawiłem je w notatkach, abyś mógł przeprowadzić dalsze badania lub porozmawiać z innymi kompetentnymi osobami)

- karizoprodol - jest wszechobecny i metabolizuje się do meprobamatu, który wiąże się z miejscem wiązania barbituranu/pikrotoksyny - a sam karizoprodol ma właściwości podobne do metakwalonu, zanim zostanie zmetabolizowany do meprobamatu. Nie ma tej samej magii co metakwalon, ale jest powszechnie nazywany metakwalonem dietetycznym i jest bardzo łatwy do zdobycia. Być może będziesz musiał trochę poeksperymentować, ponieważ ma bardzo stromą krzywą odpowiedzi na dawkę, a indyjska farmacja jest notorycznie luźna z kontrolą jakości.

- Gaboksadol jest agonistą gaba, bardzo łatwym i tanim do uzyskania, podobno podobnym do muscimolu, ale nie halucynogennym.

- Bretazenil - jest częściowym agonistą o wysokim powinowactwie, a interesującą rzeczą jest to, że wpływa na kompleksy receptorów GABA-A zawierające podjednostki alfa 4 i alfa 6, oprócz tych zawierających alfa 1,2,3 i 5, które są celem innych benzodiazepin.

Nie trzeba dodawać, że najlepszym z nich, który z pewnością zadziała, ale nawet w tym przypadku, z pewnością nie do regularnego stosowania i trudno jest uzyskać odpowiednią dawkę, jest GHB.

Innym podejściem niż Gaba-A może być talidomid. Należy pamiętać, że jeśli jesteś kobietą i jesteś w ciąży lub zamierzasz zajść w ciążę, NIE MOŻESZ go bezwzględnie stosować, a jeśli używasz go przed ciążą, zatrzymaj go całkowicie 6-9 tygodni wcześniej.

Innym bardzo odmiennym podejściem, ale wartym wypróbowania, może być Daridorexant.

Ostatnim lekiem, który faktycznie działał bardzo dobrze dla niektórych osób, które spotkałem, jest Trimipramine - ale powinieneś szukać płynu / butelki, gdzie 1 kropla = 1 mg. Bardzo ważne jest, aby nie czuć się zmęczonym zombie następnego dnia, aby wziąć odpowiednią liczbę, jeśli trafisz w najlepsze miejsce, będziesz miał dobry sen bez zawrotów głowy następnego dnia.

Mam więcej opcji, które mógłbym wymienić, ale tutaj wchodzimy w bardziej niejasne lub niebezpieczne związki, zacząłbym od tych wymienionych tutaj, ponieważ można je uzyskać stosunkowo łatwo.

Powodzenia!
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Dzięki za długą odpowiedź!

Pochodzę z Europy Środkowej, więc nie jestem pewien, jak łatwo jest zdobyć te substancje tutaj

Niestety mam dość gaba, tutaj nazywa się pregabalina.

Może możesz dać mi jakieś informacje przez pm, byłoby super miło!
Btw das nie jestem początkującym ani początkującym, więc nie martw się.

Greez
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Phenibut hcl jest całkiem niezły. Nie przesadzaj, bo nie będzie cię przez kilka dni
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Niestety nie ma to korzyści, których szukam, ale dzięki za wskazówkę.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Wygląda na to, że wyrzuciłem wszystkie istotne substancje.....
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Działają tylko do czasu, aż nie przestaną.
 
  • Like
Reactions: vis

climax

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Cześć, jako środek nasenny wypróbowałeś Lormetazepam / Noctamide i jeśli dobrze rozumiem, możesz wypróbować Nozinan, który ma silne działanie uspokajające bez skutków ubocznych PM mnie, aby uzyskać więcej szczegółów ...
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Interesujące...
Jakie są powody, dla których wolisz ten lek od Temazepamu lub Triazolamu?
Czy masz jakieś szczegółowe informacje na temat stosowania odpowiedniej ilości pregabaliny jako "wzmacniacza" dla benzoesu?
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Wiesz może, gdzie można je dostać w Europie?
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Noctamid? Mogę dostarczyć
 

Attachments

  • 0Khms2UVJX.jpeg
    0Khms2UVJX.jpeg
    139.4 KB · Views: 20

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Jestem z Austrii
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
W ciągu najbliższych kilku dni dodam ten produkt do sprzedaży
Dam ci znać, jeśli będziesz zainteresowany zawarciem umowy.
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Brak snu może być zabawny!
 
Top