Kwas siarkowy do syntezy MDMA z P2NP

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Cześć chłopaki, zastanawiałem się, jaki jest najłatwiejszy sposób na zdobycie kwasu siarkowego, ponieważ nie mogę go kupić w moim kraju. Czytałem, że można po prostu kupić kwas akumulatorowy i pozwolić, aby część wody wyparowała, ale nie jestem pewien tego procesu, mam nadzieję, że ktoś z was mógłby podać więcej szczegółów.
Jest to dla mnie kluczowe nie tylko dla etapu z kwasem octowym, ale także dla uzyskania kwasu azotowego, aby następnie uzyskać azotan rtęci.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jak powyżej: nie zrobisz MDMA z P2NP. Ale jeśli chodzi o kwas siarkowy, to jego samodzielna produkcja nie jest wcale taka trudna. Oczywiście w zależności od potrzebnych ilości.
Aby wyprodukować stężony kwas siarkowy z kwasu akumulatorowego, wystarczy zagotować wodę. Kwas siarkowy wrze w temperaturze >300 C, woda tylko w 100. Jest to więc dość proste. Problem polega na tym, że kwas siarkowy z akumulatorów jest zwykle bardzo brudny i aby go oczyścić, często trzeba go destylować. To również nie jest bardzo trudne i zostało opisane na tej stronie (patrz link podany przez Pattona powyżej).

Ale nie jest też trudno znaleźć dokładne i sfilmowane instrukcje na Youtube. Wystarczy wyszukać "destylacja kwasu siarkowego", aby uzyskać około 50 trafień.
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Więc co otrzymam od P2NP?
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Nie, nie jest to możliwe, ale jak już wspomniałem, dość łatwo jest zrobić kwas azotowy z azotanu potasu i kwasu siarkowego, a następnie uzyskać azotan rtęci.
 

VenomRCLab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Jeśli potrzebujesz zrobić mdma to nred acid hcl 35-37% lub 30%
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Witam, amfetamina, P2P, metamfetamina. Zależy od ciebie.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Jeśli próbujesz uzyskać siarczyn, to idź z kwasem siarkowym, próbowałem tego wcześniej i wyszło gówno. Nie był krystaliczny jak HCl i prawdopodobnie był nieco higroskopijny.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
300
Reaction score
85
Points
28
Musisz mieć MDP2P, aby stworzyć mdma
 
Top