Question Synteza i sprzedaż

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Dobry wieczór wszystkim,

Przede wszystkim dziękuję autorom za ogrom zasobów, które można tu znaleźć.

Mam 2 pytania:

Chciałbym rozpocząć syntezę metamfetaminy i amfetaminy i chciałbym wiedzieć, czy istnieją alternatywy dla produktów, które nie są łatwo dostępne, takie jak P2NP (lub sposoby jego syntezy).

Forum odwiedzam regularnie od 2 miesięcy, dziś postanowiłem się zarejestrować.
Jestem dostawcą (kokaina i marihuana), ale nie dowiedziałem się jak działa sprzedaż towaru w razie gdyby ktoś był zainteresowany?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Meribel
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Naprawdę nie wiem, czy istnieją alternatywne związki chemiczne dla amfetaminy, ale mój punkt widzenia może być, ale będzie to niebezpieczne, jeśli chcesz zrobić te 2 amfetaminy, musisz wiedzieć, jeśli nie masz doświadczenia, nawet nie myśl o metamfetaminie, która wymaga 1 roku syntezy narkotyków, pamiętaj, aby być ostrożnym z narkotykami.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Mam doświadczenie w syntezie leków, ktoś poprosił mnie o amfetaminę i metę, dlatego się za to zabieram!
dzięki za odpowiedź
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Cześć, masz na myśli sprzedaż w darknecie czy przez forum BB?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
@HEISENBERG może udzielić szczegółowej odpowiedzi. Możesz stworzyć sklep w dark marketplace i tam je sprzedawać. Możesz również stworzyć własną stronę internetową, promować ją i sprzedawać za jej pośrednictwem.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Jeśli jesteś dostawcą kokainy i marihuany, dlaczego miałbyś zajmować się metamfetaminą i amfetaminą?
Jeśli jednak to robisz, nasi eksperci mogą Ci pomóc w zakresie syntezy i prekursorów.
Jeśli chodzi o sprzedaż, to sprawa jest prosta - sprzedawaj tym samym ludziom, którym sprzedajesz kokę i marihuanę. Lub zareklamuj się u nas, kupcy szybko znajdą dobry produkt.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Witam pana,

Marihuana, którą dostarczam, pochodzi z mojej własnej szklarni, a kokainę zbieram bezpośrednio po wyprodukowaniu.
Obecnie otrzymuję zapytania o metamfetaminę/amfetaminę i chcę nadal zapewniać gwarancję jakości "domowej roboty".

Jeśli chodzi o sprzedaż, poszerzenie moich horyzontów o Internet jest rzeczą, o której już myślałem i to właśnie wpadając na wasze forum, które wyglądało dla mnie poważnie, pomyślałem o przekroczeniu tego kroku.

W każdym razie dziękuję za odpowiedź i dziękuję prelegentom forum, którzy wykonują świetną robotę.

Meribel
 
Top