Synteza β-fenyloaminy

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Wiem, że jest to legalna substancja, ale dosłownie niemożliwe jest znalezienie w Internecie jakiegokolwiek źródła na temat tego, jak zsyntetyzować ją w domu. Jak zsyntetyzować β-fenyloetyloaminę/β-fenyloetyloaminę/fenyloetyloaminę HCl w domu? Dziękuję.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dziwne, wpisałem b-fenyloetyloamina synteza w Google i otrzymałem 6 tras
 
Last edited:

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Dziękuję, widziałem je wszystkie. Z wyjątkiem pierwszego, wydawały się niemożliwe do wykonania, chyba że masz prawdziwe laboratorium ze wszystkimi wymyślnymi chemikaliami - nie zadawałbym tego pytania, gdybym miał.
Następnie pojawia się pierwszy artykuł, o którym wspomniałeś. Podczas gdy cyjanek benzylu nie jest dosłownie niemożliwy do uzyskania; reakcja wymaga wysokiego ciśnienia wodoru, co ponownie wymaga wysokiej klasy sprzętu (jak sądzę?).
Zadałem to pytanie, aby sprawdzić, czy istnieją łatwiejsze sposoby, możliwe do wykonania w domu. Niektóre syntezy amfetaminy wymagają minimalnego sprzętu i dostępnych chemikaliów, miałem nadzieję, że istnieje również taki sposób na b-fenyloetyloaminę.
Więc na przykład, jeśli kiedykolwiek ją zsyntetyzowałeś lub widziałeś syntezę spełniającą "kryteria", które właśnie wyjaśniłem, byłbym wdzięczny za pomoc.
Wygooglowanie tego pytania było jedną z moich możliwości i prób.
Dziękuję
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Syntezę można przeprowadzić dość łatwo. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić, korzystając wyłącznie z produktów dostępnych bez recepty, oto on.
1. Możesz uzyskać benzaldehyd z niektórych aromatów migdałowych, po prostu sprawdź etykietę (będziesz musiał go destylować) lub możesz uzyskać olej z gorzkich migdałów (prawdopodobnie bez konieczności destylacji). Weź trochę NaOH z otwieracza do odpływów, nitrometan z paliwa rc (będziesz musiał go destylować) i HCl. Dostosuj stechiometrię, ale postępuj zgodnie z tą procedurą: https://www.orgsyn.org/demo.aspx?prep=CV1P0413. Zalecałbym rekrystalizację. Teraz, gdy masz nitrostyren, musisz go zredukować. Najłatwiej będzie to zrobić za pomocą rtęci. Jeśli możesz kupić rtęć bezpośrednio, zrób to. Jeśli nie, kup przełączniki uchylne lub inny produkt zawierający rtęć. Zdobądź kwas azotowy lub zrób go. Użyj go do produkcji azotanu rtęci. Istnieje kilka świetnych źródeł online dla tej reakcji. Teraz wykonaj redukcję Hg/Al na nitrostyrenie. W Internecie można znaleźć wiele przykładów tej reakcji. Wykonaj swoją pracę i gotowe!
2. Kup alkohol benzylowy. Widziałem go sprzedawanego jako rozpuszczalnik w kilku miejscach. Reaguj z HCl, aby otrzymać chlorek benzylu. Istnieje wiele filmów z tej reakcji na youtube. Następnie można uzyskać dowolną sól cyjanku. W Internecie można znaleźć wiele informacji na temat wytwarzania cyjanku. Tylko ostrożnie! Teraz należy przereagować cyjanek z chlorkiem benzylu. Poszukaj w Google przykładów syntezy nitrylu kolbe oraz rozpuszczalników, których należy użyć. Teraz masz nitryl benzylu! Można go również zredukować za pomocą Al/Hg.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
HsV4d81z6r

Oto najprostsza synteza. Co mi za to dasz? Mam to tutaj. Nie pamiętam ile za nią zapłaciłem, ale mniej niż 20$
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Dziękuję. Gdybym był w USA, chętnie bym to od ciebie kupił. Widziałem też inne w Internecie, ale mój kraj prawdopodobnie nie zezwoli na import. Dlatego próbuję go zsyntetyzować.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nie mogłem znaleźć ani jednej rzeczy do zrobienia z tym oprócz syntezy jakiegoś analogu karfentonylu. Jeśli wiesz coś więcej, proszę powiedz nam.
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Nie jestem ekspertem, ale z tego co wiem, niewiele można z tym zrobić. No i masz 500 gramów, czyli całkiem sporo. Jeśli nie otworzyłeś paczki (wnioskując po zdjęciu, nie zrobiłeś tego), po prostu sprzedałbym ją online. Nie jest to nielegalne, więc jeśli podasz cenę niższą niż standardowa, będziesz dobry. W przeciwnym razie jest to przyjemny i bezpieczny środek pobudzający do spożycia, jeśli jest to dla ciebie opcja. Nie przekraczaj 1 grama dziennie i 3 gramów tygodniowo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Uwierz mi, przeprowadziłem badania. Bez MAOI-B nie działa wystarczająco długo in vivo, aby cokolwiek zrobić. MAOI-B są o wiele trudniejsze do zdobycia niż A. W końcu coś z tym zrobię. Chyba Fent. Widziałem dzisiaj, że mogę go dimetylować acetonem, tworząc dimetylofenetyloaminę Schaffer bas, iminę, azo. Nie jestem pewien, jak to nazwać, ale przegrupowanie 1,2 może zrobić z tego metamfetaminę.
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
@psy Wow, nie spodziewałem się tak pomocnego komentarza. Wielkie dzięki, na pewno to zrobię. Będę publikować tutaj moje aktualizacje, jeśli ktoś będzie ich potrzebował w przyszłości.
 
  • Like
Reactions: psy

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Absolutnie najprostszym sposobem byłaby dekarboksylacja fenyloalaniny. Można to zrobić za pomocą katalizatora ketonowego i rozpuszczalnika o wysokiej temperaturze wrzenia. Byłoby to o wiele łatwiejsze, jeśli jedynym celem jest produkcja grochu. Zapomniałem, że to możliwe, kiedy pisałem swój ostatni post.
 
Top