Synteza syntetycznych katynonów

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Synteza chemiczna katynonów jest łatwa i zwykle przebiega dwuetapowo. Zazwyczaj początkowa synteza obejmuje α-bromoketon (z wymaganego aryloketonu), a następnie substytucję nukleofilową odpowiednią aminą w celu uzyskania odpowiedniej wolnej zasady katynonu. Ze względu na niestabilność wolnej zasady, katynony są dogodnie izolowane jako odpowiadające im sole chlorowodorkowe lub bromowodorkowe. Metoda ta może być dostosowana do syntezy szerokiej gamy katynonów, jak pokazano w spoilerach.
Efedron (CAS: 5650-44-2, C10H13NOH, 2-(metyloamino)-1-fenylopropan-1-on, metkatynon, MetCat) jest krótko działającym stymulantem, który wywołuje efekty podobne do tych, jakie daje żucie liści rośliny Khat. Prekursorem jest propiofenon CAS: 93-55-0.
Sun0ryVeNL
Flephedrone (CAS: 7598-35-7, C10H13ClFNO, 1-(4-fluorofenylo)-2-(metyloamino)propan-1-on, 4-fluorometkatynon lub 4-FMC) jest stymulantem ośrodkowego układu nerwowego należącym do klasy amfetamin i katynonów. Prekursorem jest 4'-fluoropropiofenon CAS: 456-03-1.
Cy4nDus9IP
Mefedron (CAS: 1189805-46-6, C11H15NO, 1-propanon, 2-(metyloamino)-1-(4-metylofenylo)-, 2-(metyloamino)-1-(4-metylofenylo)-1-propanon, 2-metyloamino-1-p-tolilopropan-1-on, 4MMC, Meow meow, meph). Euforetyczny, jest szeroko rozpowszechniony. Jego działanie zostało porównane do kokainy, metamfetaminy i ecstasy. Prekursor: 4'-metylopropiofenon (CAS: 5337-93-9).
Przykład: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...-mephedrone-bromination-in-dichormethane.227/
145
Metedron (CAS:530-54-1, C11H15NO2, para-metoksymetkatynon, 4-metoksymetkatynon, bk-PMMA, PMMC, metoksyfedryna, 4-MeOMC). Substancja należąca do klasy amfetamin i katynonów. Pod względem chemicznym metedron jest blisko spokrewniony z para-metoksymetamfetaminą (PMMA), metylonem i mefedronem. Prekursor: 4'-metoksypropiofenon (CAS: 121-97-1).
XDmLK0NY6Z
Metylon (CAS:186028-79-5, C11H13NO3, 3,4-metylenodioksy-N-metylokatynon, MDMC, βk-MDMA, M1). Metylon jest podstawionym analogiem katynonu MDMA i 3,4-metylenodioksy analogiem metkatynonu. Jedyną różnicą strukturalną między metylonem a MDMA jest zastąpienie 2 atomów wodoru 1 atomem tlenu w pozycji β jądra fenetyloaminy, tworząc grupę ketonową. Efekty mogą być lepsze niż w przypadku MDMA. Prekursor: 3,4-metylenodioksypropiofenon (CAS: 28281-49-4).
Przykład:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/simple-synthesis-of-methylone.212/
144
α-pirolidynopentiofenon (CAS: 14530-33-7, C15H21NO, α-pirolidynowalerofenon, α-PVP, O-2387, β-keto-prolintan, prolintanon lub desmetylopiroleron) to syntetyczny stymulant z klasy katynonów. Prekursor: walerofenon (CAS: 1009-14-9).
YkLHsvBdhO
MDPV (CAS: 687603-66-3, C16H21NO3, 3,4-metylenodioksypyrowaleron, metylenodioksypyrowaleron) działa jako silny stymulant i wywołuje efekty podobne do kokainy, metylofenidatu i amfetaminy. Powoduje nieodparte pragnienie wielokrotnego zażywania. Typowe dawki wynoszą od 5 do 20 mg.
RVmbiTB394
Jak widać na powyższych schematach, synteza katynonów jest prosta. Produkcja dużych ilości jest dość łatwa do zorganizowania, więc wychodzą one tanio.
 

Attachments

  • lQs6wi2143.png
    lQs6wi2143.png
    19 KB · Views: 1,255
  • O4zCWZR2e1.png
    O4zCWZR2e1.png
    20.7 KB · Views: 1,287
Last edited by a moderator:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Klasa metkatynonów jest najbardziej obiecującym kierunkiem na współczesnym rynku leków. Prostota syntezy otwiera nieograniczone możliwości produkcji w warunkach rzemieślniczych, a aktywność farmakologiczna niektórych wariantów, takich jak mefedron, jest po prostu niesamowita. Wszystkie metkatynony są syntetyzowane jedną metodą. Wybierając niezbędne źródło pierwotne - propiofenon, można uzyskać substancje o różnych właściwościach.

Synteza jest łatwo skalowalna, w przeciwieństwie do amfetamin. Dostępność i taniość źródła pierwotnego sprawia, że koszt produktu końcowego jest fantastycznie niski. Średnia cena 4-metylopropiofenonu w Chinach wynosi 50 dolarów za kilogram. Biorąc pod uwagę wszystkie inne koszty odczynników, można osiągnąć koszt 150-200 dolarów za kilogram gotowego mefedronu w kryształach. W czasach legalności narkotyków projektowanych możliwe było wyprodukowanie substancji z klasy metkatynonu legalnej dla własnego kraju bez zmiany technologii syntezy. Obecnie jest to możliwe tylko w Afryce, gdzie istnieją luki prawne, ale w większości cywilizowanych krajów wszystkie metkatynony są zakazane.

Ale odczynniki do syntezy są legalne, a nawet jeśli niektóre propiofenony są zakazane, zawsze można nieznacznie zmodyfikować wytwarzaną substancję, na przykład: 4-MMC można zastąpić 3-MMC poprzez zamianę 4-metylopropiofenonu na 3-metylopropiofenon. Lub zastąpienie 4-MMC przez 4-FMC, zastępując pierwotny 4-metylopropionofenon przez 4-fluoropropionofenon. Oprócz zmiany położenia podstawników pierścienia benzenowego, można stosować dłuższe łańcuchy, takie jak butyrofenon lub walerofenon. Ten ostatni ma inne właściwości i dobrze nadaje się do syntezy pirovaleronów: a-PVP i MDPV.

W przypadku trudności z zakupem metyloaminy do syntezy mefedronu, problem ten można obejść stosując legalną etyloaminę do produkcji 4-EMC, substancji o bardzo podobnym działaniu euforyzującym. W rzeczywistości, z klasy metkatynonów można zsyntetyzować dowolne substancje w działaniu, w oparciu o dostępność odczynników i potrzeby rynku: euforetyki i stymulanty na każdy gust, od miękkich fluorometkatynonów po bardzo twarde a-PVP.

Taka prostota syntezy i dostępność odczynników otwiera ogromne możliwości zdobycia rynku - konkurencję dla klasycznych substancji: kokainy, metamfetaminy i MDMA, które są znacznie trudniejsze w produkcji.

Należy zwrócić uwagę na jedną przydatną właściwość fizyczną metkatynonów - łatwość uzyskiwania kryształów. Chlorowodorki dobrze się krystalizują, podobnie jak bromowodorki.

Od 15 lat produkuję różne metkatynony, z których wiele osobiście biotestowałem w celach badawczych. Jeśli ktoś ma pytania dotyczące syntezy, wyboru substancji, dostępności odczynników, to chętnie podzielę się swoim doświadczeniem.
 
View previous replies…

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Jak sądzisz, co jest obecnie głównym powodem, dla którego nie poczyniono jeszcze postępów w tej dziedzinie? Wydaje się, że jest to bardzo żyzna dziedzina, ale w większości przypadków leży odłogiem. Niewielu wydaje się wychodzić i zarabiać pieniądze na tych rzeczach bezpośrednio, zamiast okrężną drogą sprzedawać je jako coś innego. Mam swoje własne przemyślenia na ten temat, ale nie ma to większego znaczenia.

Osobiście? Myślę, że chodzi o brak fajnych nazw i form dostawy. Potrzebne byłyby bardzo konkretne sposoby na wygląd substancji. Zdobądź niestandardową matrycę, zrób drukowane saszetki, COŚ, co sprawi, że imprezowicze to zapamiętają.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Jakie właściwości miałby związek wykonany z 2-bromo-4'-metylopropiofenonu i pirolidyny (zamiast metyloaminy dla 4-mmc)?
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Chciałbym, żeby większość z nich wciąż była w pobliżu, koktajl 3-mmc, 4-mmc, 4-mec, 4-emc, który zrobiłem dla mojej głowy jakieś 8 lat temu, był gwiezdny, jak to tylko możliwe, 30% 4mmc, 30% 4mec, 20% 3mmc, 20% 4emc Miałem partie po 5-10 g każdego z nich przechowywane w świetnych warunkach przez kilka lat, podczas gdy zebrałem trochę rcs. Ale muszę powiedzieć, że 50mg bk-mdma, 50mg bk-mdea, 50-60mg mieszanki 4mmc, ja i 3 inne osoby, które w zasadzie błagały, słysząc kombinację, Def inne niż 60mg bk-mdma 60mg bk-mdea 70mg 4-fa koktajl ręce w dół najbliżej mdma szczerze mówiąc lepiej, metylon etylon i 4x 4m pokrewna mieszanka, którą lubiłem bardziej było jak fireeeeee koka i mdma złe dziecko, a potem to wyszło lepiej lol
Chciałbym zobaczyć 4mec lub 4emc nad syntezatorami 3cmc.
 

a.hatam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
bro mam pytanie dotyczące a-pvp
Czym mógłbym zastąpić walerofenon?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Obecnie jestem w trakcie produkcji mefedronu. Zrobiłem 4 małe partie. Ze wszystkich odzyskałem ładny, biały lub białawy produkt, którego ilość była zgodna z oczekiwaną wydajnością.

Problem w tym, że żaden z nich nie jest aktywny! Wciągnąłem kilka 100 mg i połknąłem do grama każdego z nich. Ale nic! Przysłano mi prekursory: 1 kg 2-bromo-4'-metylopropiofenonu i 2 litrowe słoiki 40% metyloaminy w wodzie.

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z czymś takim?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Konieczna może być rekrystalizacja 4-MMC HCl w celu usunięcia zanieczyszczeń i oczyszczenia produktu, aby zwiększyć jego moc.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Xjqe8pvN0T
Zsyntetyzowałem bk-MDMA zgodnie ze szlakiem syntezy udostępnionym przez użytkownika @Acidosis z prekursora CAS 52190-28-0, po uzyskaniu HCl bk-MDMA (drobnego białego proszku, który świeci) rekrystalizowałem wspomniany HCl bk-MDMA z dejonizowaną wodą i pozostawiłem go na kilka dni na świeżym powietrzu w przezroczystym plastikowym naczyniu, Problem polega na tym, że otrzymuję brązowe lub pomarańczowe kryształy, co oznacza, że zawierają one zanieczyszczenia, moim celem jest uzyskanie większych i czystszych kryształów, które będą przezroczyste (ale nadal nie wiem jak to zrobić).
 

Attachments

  • HtQImhDjuq.jpeg
    HtQImhDjuq.jpeg
    6.4 MB · Views: 471
  • VuIfrmKEgn.jpeg
    VuIfrmKEgn.jpeg
    6.6 MB · Views: 486

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Wciąż brakuje kombinacji, w których zamiast metyloaminy występuje pirolidyna i odwrotnie.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Byłoby interesujące zobaczyć dobry punkt wyjścia dla mefedronu poprzez metyloaminę.
Dzięki!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
??? 2-bromo-4- 4-metylopropiofenon + metyloamina= 4mmc. To popularna droga. Również zaczyna się od metyloaminy. Wiem, że nie o to ci chodziło, ale spełnia twoje kryteria. Metyloamina --> 4MMC wydaje się być 10+ reakcjami
 

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Nie wiem, czy już zauważyłeś, ale kokaina jest również ketonem, ale z ogromnym ogonem ;)
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Czy możesz to rozwinąć? Jestem zaintrygowany.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Odnosi się on do cząsteczki oylowej, podwójnie związanego tlenu między benzoilem a tropanem. Jego stwierdzenie było błędne, ponieważ keton ma strukturę C(=O)C (tlen podwójnie związany z 2 węglami), ale ta grupa w kokainie to C(=O)OC, ester
OVE1IW2bUF
 

vig212

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Podziel się najprostszą metodą wytwarzania mefedronu przy użyciu HBr zamiast bromu
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Wkrótce opublikujemy wideo z tą syntezą. Nakręciliśmy już klip, wideo jest w trakcie montażu.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
 

vig212

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Proszę o pomoc w szczegółowym procesie wytwarzania mefedronu
 

Corochkin

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
drogi HIGGS BOSSON! Jestem bardzo zainteresowany pytaniem, jakie dobre leki można stworzyć z 4-metylobutyrofenonu? Istnieje również dostęp do metyloaminy, etyloaminy, pirolidyny i innych pokrewnych odczynników. I jakie kroki trzeba przejść, aby otrzymać te substancje? Z góry dzięki za pomoc.
 

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Witam Panów!
Czy ktoś może mi powiedzieć, co można uzyskać z tego odczynnika?

(2-bromopropylo)benzen; 2-bromo-1-fenylopropan; 2-bromopropylobenzen; 1-fenylo-2-bromopropan; (±)-2-bromo-1-fenylopropan; 1-bromo-1-metylo-2-fenyloetan; Benzen, (2-bromopropylo)-;

Opis i wygląd:
2-bromopropylobenzen jest organicznym związkiem chemicznym klasy arenowej (związek aromatyczny). Reprezentuje przezroczystą substancję ciekłą, od bezbarwnej do jasnożółtej lub jasnobrązowej. Substancja jest otrzymywana (przez halogenowanie arenów) podczas reakcji propylobenzenu z bromem w obecności katalizatora chlorku glinu. A także przez syntezę z allilobenzenu lub benzylometylokarbinolu.

Obszar zastosowań:
W syntezie organicznej jako półprodukt do produkcji innych związków chemicznych.
W laboratoriach chemicznych jako odczynnik laboratoryjny.

Proszę o wszelkie pomysły!!!
 

Attachments

  • w4T8gctiLy.jpeg
    w4T8gctiLy.jpeg
    7.1 KB · Views: 290

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie
Czy mógłbyś zasugerować sposób na zdobycie amfetaminy tutaj?
Nie odbieraj tego jako arogancji.
Chodzi o to, że ten odczynnik mamy za darmo w sprzedaży. mamy też (2-jodopropylo)benzen, 2-jodopropylo-benzen.
 

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
W mojej amatorskiej opinii wydaje się, że wszystko jest tutaj proste. dodaj metyloaminę i to wszystko. dokładnie to, czego potrzeba! )))
Ale rozumiem, że to byłoby zbyt proste.

To gałąź katynonów, a nie amfetamina. Przepraszam, nie mam doświadczenia na forach.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nie jest to kationon, są to ketony i mają podwójne wiązanie tlenowe na węglu alfa i są reprezentowane przez "-one", który nie jest na przykład jednym fenylopentan-1-onem. Tak więc w przypadku substancji chemicznej w OP brom jest zastąpiony przez nh2-ch3 i jest to metamfetamina Nh2Ch3 to metyloamina
 

cyclic-ozone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Jeśli chodzi o brak metyloaminy, w Kanadzie i USA (przypuszczalnie w innych miejscach) nitrometan jest powszechnie dostępny w mieszankach paliwowych do samochodów rc. Redukcja nitrometanu do metyloaminy jest możliwa na kilka różnych sposobów, aw niektórych przypadkach jest po prostu redukowana na miejscu.
 
Top