Synteza psylocyny lub 4-Ace-DMT z 5-MeO-Tryptaminy

actualdisso

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jestem początkujący. Zastanawiałem się, czy możliwe jest zsyntetyzowanie psylocyny lub 4-Ace-DMT, zaczynając od 5-Meo-Tryptaminy. Jestem bardzo zdezorientowany, jak utworzyć grupę hydroksylową pierścienia psylocyny z cząsteczki wyjściowej (patrz załączony obrazek).

Czy powinienem użyć reakcji redoks na 5-MeO, a następnie jakoś odbudować łańcuch boczny OH? Każda pomoc jest mile widziana, dzięki!
 

Attachments

  • YsCyTbRktX.jpg
    YsCyTbRktX.jpg
    27.5 KB · Views: 184

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Aby być wykonalnym, osobiście zacząłbym od 4-OH tryptaminy lub 4-acetoksy tryptaminy (preferowane, aby przypadkowo nie metylować OH, chociaż aminowanie redukcyjne formaldehydem nie jest concearnem, ale bardziej kwasowością 4-hydroksylu, który ma częściowo fenolowy charakter), Inną eksperymentowaną drogą jest 4-OH lub 4-acetoksyindol i chlorek oksalilu (klasyczny, żmudny i nieprzyjazny dla początkujących), synteza indolu Fishera z 3-acetoksyfenylohydrazyną (jeśli można ją znaleźć) i drogim N,N-dimetyloamino-n-butylo-dietyloacetalem może być również możliwa i bardziej elegancka. Chemia indolu, a zwłaszcza tryptaminy, jest często frustrująca i mówię to z doświadczenia badawczego.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Nie, nie jest możliwe przejście od 5-Meo-dmt do 4-Ace-DMT.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Pewnie zauważyłeś, jak unikałem umieszczenia tego traightu (nie jest to niemożliwe, ale byłoby marnotrawstwem ton prekursorów i lat pracy, aby po prostu udowodnić w sensie analitycznym).
 
Top