Siła prasowania tabletek i przesiewanie

Claz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Cześć,
dla małych tabletek: 7mm x 3mm, jakie ciśnienie byś polecił ? Może 40 kN wystarczy?

I czy uważasz, że przesiewanie jest wymagane przed prasowaniem? Cały mój proszek ma 100 mesh
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
ciśnienie = siła / powierzchnia, użyj tego lub powierzchnia x ciśnienie = siła (ponieważ siła jest zwykle mierzona w n lub kn, to prawdopodobnie to, czego szukasz, jeśli się mylę, po prostu użyj pierwszego wzoru).

o ile twoje sito nie jest nawet mniejsze niż 100 oczek (w co bardzo wątpię), nie sądzę, aby było to konieczne, biorąc pod uwagę, jak drobne już jest.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Można to sprawdzić w Internecie. W witrynach oferujących składniki do tłoczenia tabletek można znaleźć kalkulator. Lub będą mieli coś zbliżonego. Sprawdź również obliczenia dotyczące wyciskania tabletek na youtube. Udemy ma również formuły i wiele więcej. Mam nadzieję, że to pomoże
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Cześć ludzie !!! Szukam informacji na ten temat, mamy maszynę do tabletek. Mamy kolory i chcemy robić pigułki mdma. Szukam, ale nie znalazłem czegoś o tym, czy musimy umieścić kilka rzeczy w kompaktowym. Czy tylko mdma i kolor będą mocne,
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Do stworzenia granulatu xtv w twardej formie potrzebny jest md+stereinian magnezu+mikrokrystaliczna celuloza.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Musisz stworzyć mieszankę stearynianu magnezu i celulozy mikrokrystalicznej oraz mdma, aby móc wyciskać tabletki. Jeśli spoiwo mieszanki nie zostanie naprawione, maszyna nie będzie działać dobrze, ponieważ potrzebuje tych składników, aby uniknąć utknięcia i nadać tabletkom odpowiednią twardość. .
 
View previous replies…

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Więc jeśli robimy tabletki po 250 mg każda. Łącznie ze wszystkim. Lub 250gr mdma plus kolor plus magnez
I stearynian mikrokrystaliczny ?
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Ponieważ straszymy tym, kto sprzedaje kolory. A na każdy kilogram mdma potrzebujemy około 3/4 kg na zmianę koloru. Czy tak to wygląda? Bo to szaleństwo. Potrzebuję 500 kg koloru. Nie chodzi o pieniądze, chodzi o to, żeby wiedzieć, czy to za dużo, czy nie.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Nie, nie potrzebujesz tak dużo barwnika, istnieją barwniki spożywcze w proszku, które z 10 g można pokolorować 1 kg przygotowanej mieszanki
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
DWpNc23agA
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Czy jesteś Hiszpanem? Jestem Hiszpanem !!!

Masz na myśli, że z 1 kg mdma. Z magnezem, celulozą i niewielką ilością barwnika zmieniam kolor? Dla mnie mdma to szampan.
 
Top