• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Washington ponowne wprowadzenie chewbacchus

Corbeau

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Witajcie koledzy piraci z S.S.Dead American Dream!!! Piszę to, aby poinformować wszystkich, że mam teraz nowe konto. Zupełnie zapomniałem o tej stronie w zeszłym roku i nie byłem w pobliżu, ale wcześniej robiłem sporo czajenia się i kopiowania przepisów do mojego notatnika.


To prawda, czułem, że rozsądnie byłoby upewnić się, że jeśli coś się stanie, a możliwość połączenia się z Internetem zostanie zablokowana na długi czas, nadal będę w porządku. Nie nazywaj mnie preppersem, wolę pragmatyka i mam te przepisy, aby zawsze, gdy gówno uderzy w wentylator, co wydaje się coraz bardziej nieuniknione każdego dnia, będę przygotowany z moją alchemiczną wiedzą i umiejętnościami. Podobnie jak w hierarchii moich osobistych potrzeb, jedynymi rzeczami wyższymi na liście niż narkotyki są miłość / rodzina, jedzenie, powietrze i woda, ale wszystkie są prawie związane na pierwszym miejscu.

Jak myślisz, ile będzie wart/doceniany facet, który wie, jak zrobić trochę chemii, aby ocaleni z nuklearnego Holokaustu mogli mieć lekarstwa i ulgę w bólu? Żartuję, tak jakby.

Mam nadzieję, że w końcu nie zatriumfujemy nad wszystkimi bzdurami, które polityka narkotykowa i więzienny kompleks przemysłowy zrobiły w ten sposób, tak bardzo jak chciałbym móc wykorzystać maki, które wyhodowałem i wysuszyłem w kilku naprawdę zabawnych i fascynujących eksperymentach, które wymagałyby A. A. Czuję, że byłoby słodko-gorzko, gdyby zagłada nuklearna dała mi taką możliwość. W porządku, więc mogę teraz iść spać, wiedząc, że mój post reintrodukcyjny na pewno zostanie przez kogoś przeczytany i na pewno będę wyglądać jak dziwak.


Jestem całkowicie dziwny, przyznaję się do tego, ale jestem po prostu wymazany, najmniejszy chemicznie wzmocniony i wiem, że obawy o stan świata i naszych psychopatycznych krwiożerczych przywódców są uniwersalnymi obawami, więc czułem się całkiem dobrze, idąc tam. Ale to wszystko na razie, życzę powodzenia w znalezieniu hasła do mojego starego konta, abym mógł zapomnieć, że napisałem ten post i mam nadzieję, że ty też to zrobisz!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Widziałem pięść Huntera S. Thompsona, którą Depp zrobił w Kolorado i kupiłem koszulkę Woody Creek Tavern. Pielgrzymka sortów.......
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Witaj z powrotem mój człowieku!
 
Top