Najprostsze przepisy

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Breaking Bad wprowadza w świat własnoręcznego wytwarzania leków. W sekcji Technologie syntezy i analizy oferujemy różnorodne techniki syntezy, metody badawcze i testowe. Prawie wszystkie te metody zostały przez nas przetestowane w praktyce, wszystkie są działającymi schematami. Doświadczony chemik będzie dobrze rozumiał większość z tych metod i nie będzie miał trudności z ich gotowaniem.

Ale co z ludźmi, którzy chcą wytwarzać narkotyki, ale nie są pewni jak?
Co jeśli masz problemy z chemią i boisz się gotować, nawet z prostymi instrukcjami krok po kroku z sekcji syntezy?
To zrozumiałe! W rzeczywistości, dla niewprawnego oka, wszystko to może wydawać się skomplikowane.

W tym celu postanowiliśmy stworzyć nową sekcję o nazwie "Najprostsze przepisy", w której pokażemy najprostsze technologie syntezy najpopularniejszych substancji. W tej sekcji postaramy się wyjaśnić każdy krok tak szczegółowo, jak to możliwe, bez podkreślania terminów chemicznych, niezrozumiałych formuł i innego technicznego żargonu. Tylko najłatwiejsze do zrozumienia przepisy, abyś mógł z powodzeniem przygotować produkt w swojej kuchni lub garażu. Rezultat cię zaskoczy: Gotowanie wysokiej jakości leków jest w rzeczywistości bardzo łatwe i szybkie!

Jesteśmy gotowi zapewnić pełne wsparcie na każdym etapie procesu gotowania. Zachęcamy do zadawania pytań w tym dziale lub wysyłania prywatnych wiadomości do administratorów forum. Zawsze pomożemy ci zacząć, skończyć gotowanie i sprzedać to, co zrobisz! Spróbuj, nie bój się, to naprawdę proste!

Jakie syntezy jakich substancji chciałbyś zobaczyć w tym dziale?
Jakie instrukcje syntezy powinniśmy spróbować dla Ciebie uprościć? Napisz w tym wątku.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
3/4mmc 3/4cmc apvp/MDPvP bk mdma speed form a oil
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
😬😬😬😬 To interesująca koncepcja. Myślałem, że żartujesz, ale masz tę plakietkę personelu.
Nawet nie wiem, co zasugerować. A może fenylotropan, seria WIN, RTI, Troparil? Jak mogę odciąć około 10 węglowodorów z tego benzonotanu i zmetylować go? To nie jest nowy pomysł, ale każdy temat, który widziałem, był natychmiast martwy, ponieważ nikt nie mógł wymyślić JEDNEJSYNTEZY , z wyjątkiem może wodzianu chloroformowego i ekstrakcji roślin, co nie jest syntezą. Chętnie zobaczę cokolwiek.
HEJ powiedz mi co mogę zrobić z tym workiem b-fenyloetyloaminy HCL 500g!!!?
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Metamfetamina.
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Chętnie zobaczyłbym przewodnik po związkach Pyro pokazujący, które fenony odpowiadają poszczególnym związkom (a-php=walerofenon, mdpv= itd.). Byłoby również niesamowicie zobaczyć syntezę prostych związków typu disso/phsy (mxe, fxe, pcx), a także 2cx lub podstawione tryptiminy.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Bupropion
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Why Bupropion?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ponieważ to, które już znajduje się na stronie, to śmieci
 

carter23

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jest to katynon i jest dość łatwy do zdobycia, czy można jakoś zmienić jego strukturę na coś użytecznego.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
To musi być najbardziej wzmacniające doświadczenie, jakie miałem od jakiegoś czasu. Mam butelkę podstawowej tryptaminy, z którą chciałbym zrobić trochę alchemii. Wskazówki, co z nią zrobić, byłyby niesamowite.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Szybki rzut oka sugeruje, że 4-aco jest prolekiem 4-ho. Tak więc, in vivo są one identyczne, in vitro 4-ho jest nieco silniejszy w/w. Gdzie leży przewaga?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
4-HO jest prawdopodobnym metabolitem 4-ACO, ale prolek jest czymś nieaktywnym, 4-ACO jest aktywne samo w sobie. W jego metabolizmie dzieje się również więcej, w tym metabolity, które nie są obecne w 4-HO
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Muszę przyznać, że twój swobodny glib wydaje się być czystą hiperbolą. Nie mogłem znaleźć ani jednego odniesienia, które twierdziłoby, z jakimkolwiek autorytetem, że 5-meo jest aktywne, chociaż nie ma powodu, dla którego nie miałoby być. Wszystkie odniesienia do metabolitów były ukryte za płatną ścianą, ale podsumowanie było takie, że metabolizm pierwszego przejścia wysoce go trawi. Jedynym prawdziwym sposobem na rozstrzygnięcie tej kwestii jest zsyntetyzowanie dimetyloamidu kwasu fosforowego 2-a,4,5-homo- DIMET i wystrzelenie go w górę
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mam referencje. Chodzi mi o to, że najwyraźniej widziałeś te referencje, aby zdecydować się zakwalifikować je jako "bez żadnego autorytetu". Ale chciałbym wiedzieć, dlaczego je dyskredytujesz?

Nie jestem też pewien, co to znaczy "Wszystkie odniesienia do metabolitów były ukryte za płatną ścianą, ale podsumowanie było takie, że metabolizm pierwszego przejścia bardzo go trawi" mechanizm pierwszego przejścia nie jest w żaden sposób istotny. Pierwsze przejście nie jest pojedynczym przypadkiem pojedynczej transformacji. Z tym samym związkiem może dziać się wiele rzeczy w różnych ilościach. Dowody na istnienie unikalnych metabolitów są słabe ze względu na in vitro, ale twoje założenia, że ich nie ma, wydają się opierać na niezrozumieniu pierwszego przejścia, które i tak można ominąć...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Odniesienia to tylko naukowcy twierdzący, że inni badacze sugerują, że może być aktywny. Nie ma żadnych danych imperialnych ani osobistych doświadczeń. Brak rezonansu magnetycznego mózgu, analizy chemicznej lub analizy aktywności.
Szlaki metaboliczne i produkty ukryte za płatnym murem oznaczają, że mogę przeczytać zarys lub podsumowanie, ale Wiley online lub brama badawcza itp. Chcą, żebym zapłacił 30 dolarów, żeby zobaczyć cały dokument. Wydaje mi się, że w jednym artykule wspomniano o 13 procesach metabolicznych pierwszego przejścia, więc tak, zdaję sobie sprawę, że jest ich więcej niż 1.
MAO-a czyni nn dmt nieaktywnym. MAO-b unieczynnia fenyloetyloaminę. To są procesy metaboliczne. Sugerowanie, że metabolizm pierwszego przejścia jest nieistotny, jest ....insane. Jasne, możesz go zastrzelić lub zapalić, aby ominąć niektóre procesy, ale nie powiedziałbym, że to czyni go "nieistotnym".
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Absolutnie nie ma znaczenia, czy jest aktywny, czy nie, gdy można go ominąć. Jesteś naćpany czy co? Według twoich własnych dziwnych kryteriów tego, co jest aktywne lub nie, mówisz, że DMT jest nieaktywne, a to absolutnie szalona rzecz do powiedzenia.
 

Attachments

  • dLDErXAgNH.JPG
    dLDErXAgNH.JPG
    529.5 KB · Views: 1,357

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Jesteś na haju czy co? Cholera, tak, całą noc uczyłem się o chiralności i rozdzielczości enancjomerów i stereoizomerów. Przynajmniej opublikowałeś coś, co wygląda na legalne. IC50 100nm dla ht-5a? Jesteś pewien, że w ogóle chcesz nazywać to aktywnym? Z pewnością nie można tego porównać do psylocyny. Konieczność wzięcia 10x tyle nie wydaje się być zaletą, ale z drugiej strony tryptaminy są moim najmniej ulubionym lekiem, więc może to 🤔. Dmt nie jest aktywny doustnie. Potrzebuję tych kwalifikujących przysłówków.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Dla większości osób, które tego próbowały, spożywanie 4-aco ma zdecydowanie inny charakter niż jedzenie grzybów. Oczywiście nie musisz brać 10x tyle, ponieważ nadal otrzymujesz metabolit psylocyny wraz z innymi. DMT nie jest aktywne doustnie z powodu pierwszego przejścia, dlatego mówiłem ci, że pierwsze przejście nie ma znaczenia dla tego, czy coś jest aktywne, czy nie. W każdym razie, nawet gdyby wszystko było równe między psylocyną a 4-aco-dmt pod względem efektu, 4-aco-dmt nadal byłoby lepsze, ponieważ jest znacznie bardziej stabilne.

Jest kilka anegdot o tym, jak wciąganie 4-aco-dmt różni się w tym wątku reddit:

https://www.reddit.com/r/4acodmt/comments/ma6lyc
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Daję ci nawet szanse, że jeśli umieścisz zarodniki gatunku psilocybe na krowich odchodach obciążonych 5-MeO-DMT, otrzymasz grzyby zawierające 4,5-HO-MeO-DMT. W ten sposób można uniknąć 10-stopniowej syntezy, uprawiając psychoaktywny grzyb, który nie zawiera nielegalnego narkotyku".
-shulgin
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Będę musiał to napisać, ale powiem, że nie, nie otrzymałbyś tego jako produktu
 
Top