Question Początek

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Punktem wyjścia jest zakup odczynników i sprzętu laboratoryjnego zgodnie z wybraną trasą, większość odczynników można kupić od chińskich dostawców
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Dziękujemy bardzo
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Nie ma za co, mogę polecić ci kilku dostawców, od których kupuję, ale tak długo, jak kupujesz za pośrednictwem escrow, nie powinieneś się martwić, że zostaniesz oszukany. Jeśli synteza będzie wymagała P2P, zaleca się uzyskanie go z BMK Glycidic Acid CAS 5449-12-7, który jest kupowany w Chinach

 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Nie jestem ekspertem, ale jestem pewien, że G. Patton lub William Dampier chętnie ci pomogą
Jeśli musisz kupić odczynniki, ale niektóre podstawowe, takie jak metanol, etanol, alkohol izopropylowy, kwas solny, soda kaustyczna itp. będą znacznie tańsze do kupienia lokalnie ze względu na koszty wysyłki z Chin.
Pomocne filmy: synteza amfetamin

 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Bardzo stabilna i łatwa do przekształcenia sól sodowa może być nawet preferowana, po oczyszczeniu p2p reaguje z N-Me-formamidem, a następnie termiczną reakcją deformylacji w środowisku kwaśnym.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Należy również uważać na niebezpieczeństwa i zawsze pamiętać o dużym mokrym ręczniku pod ręką, aby przykryć zestaw, jeśli wykazuje oznaki chęci eksplozji.
 
Top