Stan narkotyków wokół mnie.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Rozmawiałem z innym członkiem i opowiadałem mu o lokalnej "scenie narkotykowej". Nazywa się tak, ponieważ nikt nawet nie wie, co, kurwa, kupuje, to tylko przypadkowa paczka gówna w torbie. Ludzie, kurwa, padają jak muchy, strzelając w ten towar.
Żeby było jasne, nigdy w życiu nawet nie rozważałem tajnych opiatów jako narkotyków rekreacyjnych. Nie trzeba widzieć 2 uzależnionych, żeby zobaczyć, że to plaga ziemi. Widziałem dziewczynę na rowerze, która zeskoczyła z niego i pochyliła się na trawniku Armii Zbawienia 2 miesiące temu, po torbę "dope". Chciałem udowodnić temu facetowi moją rację, więc wpisałem "Drugs data.org" i chcę, żeby ludzie to zobaczyli. To jest strona startowa, nie wyszukiwałem, nie filtrowałem ani nie robiłem nic poza zrobieniem zrzutu ekranu pierwszej strony. Myślę, że powinniśmy chodzić po ulicach i bić psie gówno, jeśli ludzie mieszają to gówno
LIhqiukLgO
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Nie jest to zaskakujące. Kiedy tworzyliśmy to forum, myśleliśmy właśnie o tym, że znalezienie wysokiej jakości leków jest prawie niemożliwe. Większość sprzedawców uważa za normalne rozcieńczanie dobrego produktu różnymi zanieczyszczeniami. To dobrze, jeśli te zanieczyszczenia są nieszkodliwe, ale nie zawsze tak jest. I nie chodzi tylko o opiaty, ale o wszystko.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jestem bardzo blisko Bostonu, więc jeśli mieszkasz poza miastem, to co widzisz na tej liście jest tym, od czego musisz zacząć! Ponieważ większość dystrybutorów zaopatruje się w mieście i przywozi je do mniejszych obszarów, aby je rozbić, oczywiście dodając do tego swoją porcję bzdur, jeszcze bardziej ją rozcieńczając, jednocześnie podnosząc cenę. Jestem długoletnim użytkownikiem opiatów i nie potrafię wyjaśnić ilości pieprzonego piekła (z braku lepszego określenia), przez które musiałem przejść przez lata. Prawdziwej heroiny nie ma już od około 15 lat. Mogę w pewnym stopniu zrozumieć potrzebę rozcieńczania fentanylu do pewnego stopnia, ponieważ nawet dobrze wtajemniczeni stwarzają ryzyko przedawkowania z tego czy innego powodu. Osobiście nie miałbym nic przeciwko domieszce koksu (lub czegoś podobnego), ponieważ przynajmniej nadal dostaję "narkotyki" - zwłaszcza jeśli wiedziałem o tym wcześniej. Jakość nie tylko produktu, ale także zaangażowanych osób, doprowadziła mnie do skrajności mojej cierpliwości, zwłaszcza bycie "miłym facetem", którym jestem, znacznie ułatwia wykorzystanie. Zgadzam się z tobą @FritBuchner, chciałbym, żeby ci skurwiele zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Satysfakcjonujące jest bycie tym, który to robi, ale po prostu nie warto pociągać ich do odpowiedzialności - lub przynajmniej radzić sobie z konsekwencjami prawnymi. Co kilka lat trafiałem w jeden z tych punktów krytycznych, na szczęście jestem nieco starszy i mądrzejszy i nauczyłem się na swoich błędach, stąd moje odkrycie tej społeczności, którą bardzo doceniam. Nie spodziewam się gładkiego żeglowania w przyszłości, wszystko, co mogę zrobić, to zachować ostrożność i pozostać optymistą.
W końcu jesteśmy na wojnie, moi przyjaciele. Bądźcie tam bezpieczni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jestem przekonany, że szefem całej tej sceny jest policja. Wydaje się, że aresztują niektórych ludzi i wypuszczają innych, którzy zostali przyłapani na robieniu dokładnie tego samego. Wygląda na to, że kiedy ktoś zaczyna często o to pytać, przedawkowuje. Zbyt łatwo jest zabić uzależnionego, wystarczy sprzedać mu trochę niepociętego towaru i nikt nie mruga okiem. Na pewno się w to, kurwa, nie pakuję, słyszę tylko rozmowy ludzi i widzę nekrologi. Nie wpuszczam nikogo z tych ludzi do mojego domu, mimo że mam kamery, przed którymi nie da się ukryć. Jest jedno miejsce, 4x4' na całym moim dole, którego nie widzę 😄
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Zgadzam się. Więcej gówna przechodzi przez Air Force One niż przez jakikolwiek port morski lub punkt kontroli granicznej.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Tak, kupowanie rzeczy lokalnie to często zły pomysł. Ludzie tną i sznurują wszystko, a to jest do bani.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Nieco spóźniłem się na ten wątek, ale sprawa jest dla mnie jasna, ponieważ mieszkam w jednym z najbardziej wiejskich obszarów mojego stanu, który historycznie miał dostęp do większej ilości leków niż wiele miast, aż do około 15 lat temu, kiedy lekarz i kilku farmaceutów zostało aresztowanych. Inni lekarze opuścili miasto, a w promieniu 50 mil we wszystkich kierunkach jest tylko kilka pielęgniarek. Narkotyki, takie jak koka, zawsze trafiały do piekła, zanim do nas dotarły. Jedyną rzeczą, jaką kiedykolwiek mieliśmy z najwyższej półki, była metamfetamina, a te czasy również skończyły się dawno temu wraz z rozprawieniem się z pseudo i bezwodnymi. Jakość tutaj przyciąga najwyższe dolary, cola może sprzedawać się za 125 za G, jeśli ma 85% i więcej, wszystko inne to 40% lub mniej, jeśli masz szczęście. Leki są wyceniane znacznie powyżej rynku i trudno je dostać. Prasowane pigułki są teraz wszędzie, a ludzie czuwają przy ofiarach przedawkowania, ponieważ każdy kogoś zna. Sprzedaję tylko prawdziwą farmację z jakiegoś powodu, to bardziej usługa niż biznes, ponieważ nie zarabiam dużo dolarów, ale wyobrażam sobie, że ratuję życie lub dwa tu i tam, dając leki ludziom, którzy w przeciwnym razie kupiliby śmieci gdzie indziej. Nie chodzi tylko o fent czy bs cięcia, same prasy, nawet te czyste, utrudniają sprzedaż prawdziwego towaru i sprawiają, że my, sprzedawcy farmaceutyków, mamy większe trudności. LE rozprawia się z prasami i przyciąga złą uwagę. Szukałem leków na innym rynku, ponad 50 sprzedawców, 14 stron i 90% było fałszywych. Spalić ich wszystkich. Jako wieloletni użytkownik opioidów nawet ja zgadzam się z Fritem. To gówno jest złe, większość nie może funkcjonować w prawdziwym życiu. Może mam szczęście. Nigdy nie brałem tabletek pod ciśnieniem, ani jednej przez 25 lat, ale natknąłem się na złą kokę i złą heroinę. Fent i jakaś "niezidentyfikowana substancja". Wyrzucę to, zanim pomyślę o sprzedaży. Czy to chciwość? Czy po prostu źli ludzie, którzy nie dbają o tych, którzy dają im stałą wypłatę?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jezu, bądź bezpieczny i testuj swoje leki. To nie jest warte śmierci
 
Top