Tor i JavaScript

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Dla mnie uruchamianie strony BB przez Tor jest niezgrabne i frustrujące. Menu rozwijane nie pojawiają się, nie widzę swoich wiadomości. Uciekłem się do standardowego VPN i Firefoksa. Czy ktoś wie, jak włączyć JavaScript w Torze; i dokładnie, jak zły jest to pomysł z perspektywy OpSec w porównaniu do zwykłego uruchomienia VPN / Firefoksa?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Włączenie/wyłączenie powinno znajdować się w ustawieniach zabezpieczeń tor. Istnieją 3, niektóre witryny, takie jak dred, wyświetlają ostrzeżenie, jeśli masz włączone ustawienia java. Używam systemu operacyjnego tails, zwykle działa płynnie, zwłaszcza od czasu ostatnich aktualizacji strony
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Powiedz mi, który z ostatnich 20 aresztowanych darknetowych rynków lub forów został zamknięty z powodu JS? Albo powiedz mi, kto ostatnio został zdanonimizowany w przeglądarce tor tylko z powodu włączonego JS? Może nadszedł czas, aby zacząć żyć z obecnymi technologiami za pomocą przeglądarki tor, a wtedy nasza społeczność będzie rosła szybciej....
W przeciwnym razie tor nie stanie się masowo popularny do kupowania substancji psychoaktywnych tylko dlatego, że korzystanie z Internetu bez JS jest niewygodne. Należy pamiętać, że JS jest domyślnie włączony w przeglądarce tor.

Nasza strona nie używa żadnych niebezpiecznych skryptów, nie mamy JS Google itp. Kiedy twórcy przeglądarki tor lub Snowden mówią, że konieczne jest wyłączenie JS w przeglądarce tor, ponieważ jest to bezpieczniejsze, mają rację. Ale w obecnych realiach zalecenie to jest konieczne w sytuacjach, gdy na przykład komunikujesz się z kimś za pośrednictwem witryn korzystających na przykład ze skryptów Google. Wówczas wyłączenie JS spowoduje, że przeglądarka nie będzie wykonywać skryptów Google. Zapewni to większą anonimowość w sytuacji, gdy przekazujemy dziennikarzom tajemnice wojskowe USA. Miejmy jednak świadomość, że technologia poszła bardzo do przodu i życie bez JS w Internecie jest teraz ogromnym krokiem wstecz.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Więc Tor z włączonym JS w ustawieniach jest prawdopodobnie w porządku dla forum. Być może inne witryny, których nie znasz lub którym nie ufasz, mogą być dobrym powodem, aby je wyłączyć. Lub jak Heisenburg powiedział Dread (ponieważ to głupie wyskakujące okienko nie da ci spokoju, dopóki nie zostanie wyłączone).
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
OK ludzie, Tor jest więc dla mnie. Następnie potrzebuję najbardziej idiotycznej instrukcji krok po kroku, jaką kiedykolwiek stworzono, aby totalny kretyn mógł włączyć JS w przeglądarce Tor. Wstyd mi powiedzieć, ile czasu spędziłem próbując zrobić to samemu i wciąż nie udało mi się tego rozgryźć.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
W pasku adresu wpisz i kliknij następujący link:
Kod
about:preferences#privacy
Następnie wybierz opcję "standard"
Gotowe
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
2lmdn08ZoX
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
OK, zrobiłem zgodnie z sugestią. Potwierdziłem już "Poziom bezpieczeństwa" = "Standardowy". Po zalogowaniu się na stronie cebuli przez Tor, na stronie BB nadal znajduje się baner informujący, że JavaScript jest wyłączony i że nie można oglądać filmów. I rzeczywiście, nie mogę oglądać filmów. Daj mi znać, czy coś jeszcze powinienem zrobić, jeśli używam Tora na stronie BB. Jak zawsze dziękuję za miłą i cierpliwą pomoc.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Spróbuj ponownie zainstalować przeglądarkę.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Usunięcie przeglądarki Tor, a następnie ponowna instalacja załatwiły sprawę. Koniec z wyłączonym banerem JS. Gotuję teraz z Crisco.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nie wiem, czy to zadziała, ale zmień standardowe bezpieczeństwo w ustawieniach przeglądarki, a następnie uruchom ponownie tor. Jeśli to nie zadziała, wróć i sprawdź, czy ustawienia są nadal wybrane jako standardowe bezpieczeństwo
 
Top