Przekształć swoje bogactwo, podnieś swój status

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Cześć. Wygląda na to, że każdy w tym świecie, w którym żyjemy, dąży do gromadzenia pieniędzy i wydawania ich w najdroższych restauracjach, na najlepsze rodzaje narkotyków oraz na zakup wysp, jachtów i samochodów. Nie rozumiemy jednak znaczenia rozumienia pieniędzy. Zauważ, że wspomniałem tylko o wydawaniu pieniędzy na początku tego artykułu, a poziom adrenaliny wzrósł. Dlatego ważną rzeczą w zarabianiu pieniędzy jest to, jak je wydawać. Musimy unikać chciwości i arogancji, ponieważ przyciągają one uwagę agentów federalnych i złodziei. Osoba musi mieć inne przydziały finansowe niż handel narkotykami. Jestem tutaj, aby doradzić ci inne sposoby niż handel narkotykami, aby oczyścić swoją reputację i wyprać brudne pieniądze.

Po pierwsze, handel kryptowalutami:
Handel kryptowalutami jest jednym z najbardziej złożonych obszarów do śledzenia źródła funduszy. W tej dziedzinie, jeśli nauczysz się umiejętności analizy technicznej i właściwych metod handlowych, może to być dla ciebie najlepsza dziedzina po handlu narkotykami, ponieważ pozwala ci prać pieniądze.

Akcje: Akcje są najlepszym sposobem i osobiście z nich korzystałem. Nie chcę zyskać ani stracić; chcę społeczności giełdowej, która składa się z elity. Trzeba dążyć do integracji z tą społecznością. Do diabła z akcjami i zyskiwaniem lub traceniem; chcę wielorybów. Wśród nich zawsze można znaleźć skorumpowanych i znaleźć świetne okazje finansowe.

Nieruchomości: Nieruchomości nie są dalekie od akcji, ponieważ ich społeczność jest również wielka i skorumpowana. Jednak nieruchomości oferują ogromne możliwości, zwłaszcza w dziedzinie rozwoju nieruchomości. Kupujesz zniszczony dom, remontujesz go i wyposażasz, a następnie sprzedajesz. To najlepszy sposób na integrację ze społecznością deweloperów, ponieważ ludzie z branży nieruchomości uwielbiają deweloperów. Ale spróbuj znaleźć ich miejsca spotkań i przedstaw się jako deweloper.

Dołączanie do luksusowych klubów:

Dołączenie do luksusowych klubów jest jednym z najlepszych sposobów na integrację z zamożną elitą miasta, taką jak kluby golfowe i kluby rekreacyjne. Ale mówimy o luksusowych klubach.

Nie można się z nimi zintegrować, nie będąc osobą o czystej reputacji, na przykład będąc jedną z opcji wymienionych powyżej. Tak, są skorumpowani, ale dbają też o swoją reputację. Nie bądź banalną osobą, która chce być znana w mieście jako lord narkotykowy, ponieważ nikt tego nie chce, nawet Pablo Escobar. Dlatego musisz oczyścić swoją reputację przed pieniędzmi. Integracja z elitą przynosi inwestycje i wspaniałe możliwości, które mogą zaoszczędzić pięć lat handlu.

Dziękuję bardzo wszystkim.

Dax
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ciekawy artykuł
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Zgadza się, kolego.
Zgadza się...!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Powiedziałbym, że wszystko zależy od sytuacji, różne kraje mają różne prawa, ludzie mają różne umiejętności. Nie ma dobrych metod. Ale ta renowacja domów to fajny pomysł, w rzeczywistości trudno jest śledzić, ile wydano. :)
 
Top