Tread? Potrzebuję tylko kilku wskazówek... CAS bmk proszek na zewnątrz

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Tak więc po kilku zmaganiach zaczynamy od niczego

cas 5449-12-7 Konwersja Daje kwas fosforowy 75/85 lub kwas siarkowy 98....

Zrobię to na zewnątrz, mam 1 kg soli sodowej glicynianu bmk.

Wszelkie wskazówki, nie posiadam jeszcze żadnego rodzaju szkła, z wyjątkiem niektórych adapterów i podnośnika.

W czasie, gdy nie będę mieszał lub mój accu będzie mieszał, dodam kwas mrówkowy do nh4carbonate... czy jest szybszy lepszy sposób na uzyskanie formamidu? Po prostu podgrzewam roztwór do 160c przez godzinę... destylacja próżniowa nie jest teraz możliwa.

brzmi lub wygląda na to, że jestem leniwy, ale nie mogę zrobić testu, zrobię to w 3 krokach 1kg proszku bmk -->p2p następnej nocy destylacja z parą wodną i przygotowanie formamidu, krok 3 leuckart

wszelkie wskazówki są bardzo mile widziane
używać garnka ze stali nierdzewnej?
hdpe do pierwszej konwersji p2p refluX potrzebne w znaczeniu wydajności lub po prostu dodać kwas.
szkło zostanie dostarczone w kroku leackart.

dzięki za wszystkie rady

ps nienawidzę tego sposobu pracy z chemikaliami, normalnie naprawdę lubię obserwować reakcję i nie spieszyć się... ale teraz nie mogę i nie mam doświadczenia w tym stylu
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Świetne rozumowanie!
Ale wszystkie problemy dotyczące syntezy lepiej omówić tutaj - b/amfetaminy-fenyloetyloaminy.2/
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
W każdym razie próbowałem, ale nie ma linku, jeśli ma to nie wiem... moje wymówki

ps ktoś ma doświadczenie z wapnem sodowym i reakcją soli sodowej kwasu karboksylowego....
Więc dodaję mój cas 5449-12-7 do proszku wapiennego ( wapno sodowane jest mieszaniną NaOH i CaO).
Powiedz mi, jak przenieść go do właściwej lokalizacji
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Jeśli nie możesz otworzyć linku, przejdź do "Technologie syntezy i analizy"
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Znalazłem! Nie było mnie tu przez chwilę, trochę się pogubiłem.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Dlaczego kupujesz proszek bmk glicydate, jeśli jest to Simple made speed od p2np, a także czy Simple made p2np?
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Świetnie!
Ale jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, śmiało pytaj!
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
dlaczego jest tańszy??? p2np kosztuje 300 / kg, bmk w proszku 150 / kg i nienawidzę bałaganu żelaza. i nie mam Nabh4 niż jego świetny prekursor.
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Jeśli się nie mylę, wydajność jest lepsza w przypadku P2NP -> P2P i można spróbować zrobić P2NP z benzaldehydem. Na forum pojawił się szczegółowy filmik jak to zrobić. Benzaldehyd ogólnie jest bardzo tani (sam mogę go dostać za około 40$/kg).
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
tak lub można to zrobić z toluenu, ale nitroetan? reakcja aldolowa próbowałem tego raz, ale zrobiłem coś nie tak i uzyskanie nitroetanu nie jest takie łatwe?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
aby zrobić p2np potrzebuję nitroetanu, który jest również drogi, nie jest tego wart dla mnie
glicydan jest tani i tylko kwas potrzebny do konwersji, a mrówczan/formamid amonu jest również tani i łatwy do zdobycia.
 
Top