Próba zamachu na Trumpa

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Były prezydent Donald Trump był celem zamachu w sobotę na wiecu w Pensylwanii. FBI zidentyfikowało strzelca jako Thomasa Matthew Crooksa, lat 20, z Bethel Park w Pensylwanii.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Jest to dla mnie bardzo podejrzane. Uważam, że to było zaplanowane. Albo jako chwyt reklamowy, albo "głębokie państwo" chciało jego śmierci. Jest tak wiele podejrzanych rzeczy w tej sprawie, a co zaskakujące, dzisiaj jest krajowa konwencja republikańska.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zdecydowanie to widzę. Na przykład jako sposób na zwiększenie jego sondaży. Idk, to po prostu wydaje się tak ryzykowne na wiele sposobów. Poszedłby do więzienia, gdyby to zainscenizował. Poza tym był tak bliski śmierci, że wydaje się to ekstremalne
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
To dziwne, że ze wszystkich miejsc, dach w bezpośrednim zasięgu wzroku Trumpa nie był zabezpieczony, była na niego drabina, a snajperom tajnych służb wielokrotnie powtarzano, by nie strzelali.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Wszystko, co słyszę, to to, że te dachy powinny być pokryte. To idealne miejsce do kręcenia
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Poza tym jest bardzo mało prawdopodobne, aby strzelec spudłował, chyba że było to celowe... Nie wiem zbyt wiele o broni, ale powinno być łatwo zastrzelić Trumpa z miejsca, w którym się znajdował, z AR nie mniej. Trump nawet nie potrzebował szwów. kurwa śmieszne. Myślę, że to było po prostu po to, aby zdjąć z niego ciepło z całego dramatu sądowego, lub dla pewnego rodzaju współczucia, jak sądzę. "Zostałem postrzelony W OBRONIE SPRAWIEDLIWOŚCI, więc powinieneś na mnie głosować!!!".
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Kula trafiła go w ucho tylko dlatego, że poruszył głową w odpowiednim momencie. Gdyby nie zdecydował się spojrzeć w bok, już by nie żył.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
IDK Zastanawiam się, czy to właśnie zapewni mu zwycięstwo
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Biden zrezygnował i popiera Harrisa
 
Top