Tryptamina do DMT

Blacky

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, wiem, że jest wiele pytań na ten temat. Naprawdę próbowałem rozwiązać ten problem na własną rękę. Próbowałem czytać chemię organiczną Claydensa, uczyć się o ogólnych procedurach i tak dalej. Jedyne, czego się nauczyłem, to jak prawidłowo używać sprzętu laboratoryjnego, ale nie jak wymyślić własną syntezę

Potrzebuję jasnej odpowiedzi na to pytanie. Mam wszystko oprócz cyjanoborowodorku sodu. Nie mam też STAB. Słyszałem, że można łatwo zrobić STAB, ale nigdy nie słyszałem więcej niż "jest zrobiony z kwasu octowego i bezwodnika sodu" (to za mało informacji).

Słyszałem, że możliwe jest wytworzenie dmt z tryptaminy za pomocą bezwodnika sodu. Trzeba tylko utrzymywać niską temperaturę reakcji. Ale jaka jest dokładna liczba stopni? Co to jest "niska temperatura reakcji"? 0 stopni Celsjusza? 10 stopni Celsjusza? 5 stopni Celsjusza?

Dosłownie przejrzałem wszystkie posty o rodowaniu na ten temat. Niektórzy twierdzą, że udało im się to zrobić, inni, że to nie zadziała. W co powinienem wierzyć? Powiedziałbym, że po prostu przetestuję, aż zadziała, ale nie mam sprzętu do odróżnienia nmt od dmt, a próbowanie, aż zadziała, byłoby kosztowne.

Masz jakieś odpowiedzi na to pytanie? Czy to możliwe, a jeśli tak, to jak?
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3

iLLCiD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Zarówno cyjano, jak i stab są niepotrzebne, zwykłe boro działa dobrze. Łaźnia lodowa ze słoną wodą jest wystarczająco dobra, aby utrzymać termometr w kolbie reakcyjnej i monitorować dodawanie boro, aby nie dopuścić do wzrostu temperatury reakcji.
 

iLLCiD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Chromatografia cienkowarstwowa (tlc) to dobry sposób na monitorowanie postępu reakcji, jakościowych półproduktów i poziomów produktów. Powinieneś się temu przyjrzeć, jeśli nie jesteś zaznajomiony, podobnie jak chromatografii kolumnowej i destylacji próżniowej, obie są opcjami oczyszczania produktu końcowego w celu usunięcia gówna nmt/tryptaminy/produktu ubocznego. Pamiętam też, że kiedyś na nexusie widziałem coś o metodzie wykorzystującej suchy lód. Jeśli dobrze pamiętam, teoria zakłada addukt CO2 z aminą.
 

highTEMPO

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
sprawdź syntezę shulginsa w tikhal. Przechodzi przez czwartorzędową sól aminową, jeśli dobrze pamiętam. Myślę, że to lepsze niż aminowanie redukcyjne, można zacząć od reakcji tryptaminy z nadmiarem jodku metylu, a następnie odszczepić jedną z grup metylowych.
 

Hailstorm

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Opublikowałem przyjazną dla kuchni metodę odpowiednią dla początkujących. Wyszukaj tosylan metylu.
 
Top