przekształcić ciekłą metę w kryształ

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Przede wszystkim chciałbym życzyć wszystkim miłego popołudnia, mojej firmie udało się wynegocjować beczkę ze 100 litrami płynnej metamfetaminy, pracuję w sprzedaży i nie rozumiem zbyt wiele z części chemicznej, spotkałem kilka osób, które trochę rozumieją i przyszedłem tutaj, aby poprosić o pomoc w przekształceniu ich w kryształy, takie jak MDA lub MDMA, Tutaj w moim kraju jest gorączka metamfetaminy sprzedawanej jako MD, ale w pewnym momencie chemikalia mogą być nieprawidłowe, ta MD, gdy wydostanie się z zamka błyskawicznego lub hermetycznego naczynia, zaczyna się topić sama, a jeśli zostanie pozostawiona do wyschnięcia w naturalnej postaci, zamienia się w kryształ, jeśli zostanie wystawiona na nieco wyższą temperaturę, również się topi, nawet gdy mieszasz ją bezpośrednio ręcznie bez użycia rękawicy, zaczyna się topić.
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
zdjęcia, o których mowa, które wysłałem, przedstawiają produkt sprzedawany jako "mdma", którego kryształy topią się i stają się płynne, w teście odczynnika nie reaguje całkowicie fioletowo, jest między żółtym a fioletowym, to jakiś rodzaj amfetaminy
 

Attachments

  • 1QzBenmCYS.jpeg
    1QzBenmCYS.jpeg
    84 KB · Views: 1,088
  • AgECK29ShJ.jpeg
    AgECK29ShJ.jpeg
    65.2 KB · Views: 1,083
  • jS7lYEoFu6.jpeg
    jS7lYEoFu6.jpeg
    38.8 KB · Views: 1,057

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Czy ktoś używał tego materiału? Jakie były efekty? W rzeczywistości może istnieć mieszanina produktów. Metamfetamina i amfetamina lub MDMA i MDA ze względu na charakterystykę procesu technologicznego. Sole chlorowodorkowe tego drugiego boją się wilgoci i topią się nawet w wilgotnym powietrzu. W pierwszym etapie należy wziąć minimalną ilość substancji i rozpuścić w przezroczystym szkle w ciepłej czystej wodzie. Woda pobiera minimalną ilość do rozpuszczenia. Zaleca się zmierzenie masy mokrej substancji (na przykład 1 g) i ilości wody (w ml). Na podstawie wyników przejdziemy dalej.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Cześć, postaram się pomóc. Jaki rodzaj soli metamfetaminy kupiłeś? A może masz w beczce metamfetaminę o wolnej bazie?
Jakiego rodzaju odczynnika testowego użyłeś?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Kryształy topią się. Kryształy wchłaniają wodę z powietrza i topią się. Zwykle jest to spowodowane zbyt szybkim podniesieniem temperatury reakcji lub zebraniem zbyt dużej ilości materiału o wysokiej temperaturze wrzenia podczas destylacji. Najpierw umieszcza się je w kolbie filtrującej i stosuje próżnię, aby je wysuszyć. Są to sekrety metamfetaminy nasączone eterem lub toluenem i przefiltrowane. Jeśli to nie rozwiąże problemu, przycięcie materiału do 50% czystości powinno załatwić sprawę.
[Sekrety produkcji metamfetaminy: W tym przepisy na MDA, Ecstasy i inne psychodeliczne amfetaminy] s. 31.
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1

Dzięki za powrót braci tutaj, zaczynając od Williama, tak, używali tego materiału i efekty są względne, niektórzy mają bardzo silne reakcje, takie jak dezorientacja psychiczna, akcelerator, styl MDA, bardzo długi czas trwania, niektórzy klienci wskazują, że nie odczuwają żadnego efektu, co wskazuje, że produkt końcowy, który wytwarza laboratorium, nie jest całkowicie jednolity, uważam, że nie mają nawet mieszadła magnetycznego. Jeśli chodzi o proces, o który mnie zapytałeś, czy możesz być bardziej szczegółowy? Dosłownie chemia nigdy nie była moją mocną stroną, ale to forum stanie się moim nowym źródłem studiów, biorę 1 gram substancji i wkładam ile ML ciepłej wody? o ile mi wiadomo, kroją MD tutaj jak kokainę, przekształcając 1 kg mdma w 5-6 kg tego zmieszanego gówna.


@G. Patton Zdjęcia, które wysłałem, przedstawiają kryształ, który sprzedają tutaj tylko jako europejski MD, ale wszystko jest produkowane tutaj, w naszym regionie, a jeśli chodzi o beczkę, jedyną rzeczą, o której zostałem poinformowany, jest to płynna metamfetamina, jest to rodzaj oleistej cieczy o żółtawym zabarwieniu, która po wystawieniu na działanie powietrza na zewnątrz beczki sama się krystalizuje. Odczynnik, który został przetestowany to MARQUIS, wzięliśmy już kolejną partię z tego samego laboratorium i czasami reaguje bardzo fioletowo, czasami całkowicie żółto, nigdy nie jest to dobra substancja, a efekty są zawsze takie same, dużą obawą, jaką mamy, jest pozostanie w rękach tych ludzi, którzy nie wydają się wiedzieć najmniej, co mogą robić, tak bardzo, że ja z kolegą, który jest technikiem chemii, zadajemy kilka pytań ludziom tam, ponieważ nawet laboratorium nie wie, dlaczego ta "MD" topi się poza próżnią / hermetycznym naczyniem. Z tego, o czym rozmawialiśmy, staram się uzyskać proces, którego używają i ich przepis, aby zobaczyć, co robią źle, wiem, że chcą przyspieszyć proces tak bardzo, jak to możliwe, są jednym z niewielu producentów, a popyt jest bardzo wysoki, przyspieszyć zarówno ogrzewanie, jak i chłodzenie produktu, zajrzę do linku, który mi wysłałeś, z góry dziękuję za uwagę!r kolejne pytanie, kiedy mówisz o próżni, czy byłaby to na przykład pompa próżniowa? Przypomniałem sobie proces usuwania butanu podczas ekstrakcji BHO w marihuanie, nie wiem, czy proces byłby podobny.

Test odczynników https://ufile.io/mdwm9si8

@edit nie mogę uzyskać dostępu do "secrets of methanphetamine...." Nie mam dostępu do otwierania
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
QblIMROaxH

MnXCRbcldx
Ad7tTPMYIW
Sekrety produkcji metamfetaminy: W tym przepisy na MDA, Ecstasy i inne psychodeliczne amfetaminy
Rok: 2009
Strony: 225
Plik: pobierz

Ponad wszelką wątpliwość, jest to najlepsza książka kiedykolwiek napisana na temat tajnej chemii, przez kogokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek, kropka! Twój skromny i łaskawy wujek szkoli mistrzów już od ponad 20 lat, a to tour de force tajnej pomysłowości jest żywym świadectwem tego, że gra mnie nie ominęła. To, co ta praca ujawnia, nawet bardziej niż inne moje książki, to całkowita bezużyteczność tak zwanej "wojny z narkotykami". Oczywiście nie może być czegoś takiego jak "wojna" z przedmiotami nieożywionymi - może być tylko wojna z ludźmi. Niekończące się dodawanie kolejnych popularnych substancji chemicznych do list, które mają być obserwowane przez amerykańską tajną policję, nie zrobiło nic, aby powstrzymać nienasycony apetyt tego narodu na nielegalne narkotyki. Więc jakie nowe smakołyki mamy w ósmej edycji? Odkąd napisałem siódmą edycję tej książki w 2004 roku, wszystkie tabletki efedryny i pseudoefedryny zostały wycofane z półek sklepowych i są teraz przedmiotem "do okazania". Odkryłem bardzo prostą i skuteczną metodę gotowania własnej efedryny i pseudoefedryny na potencjalnie dużą skalę przy użyciu materiałów ze sklepów ze sprzętem i zdrową żywnością. Dodałem również nowe procedury gotowania metamfetaminy, które całkowicie eliminują potrzebę pozyskiwania jodu, czerwonego fosforu lub bezwodnego amoniaku. Zmodyfikowałem również poprzednie przepisy, aby umożliwić korzystanie ze słabszych lub zafałszowanych materiałów, które można obecnie znaleźć na półkach sklepowych. A może by tak zapomnieć o tych tabletkach i gotować korbę z oleju cynamonowego? Wiem, że ci się spodoba! A może założenie sklepu przy użyciu popularnych składników aromatyzujących") Lub dowolnej liczby najbardziej powszechnych i łatwo dostępnych chemikaliów przemysłowych, których nigdy nie można poddać żadnej skutecznej kontroli sprzedaży? Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą odsłoną Journal for Clandestine Cookers. Będzie edukować, bawić i wstrząsać filarami w tym samym czasie. Na pewno będziesz zadowolony!
 

Attachments

  • arnxJCzXti.pdf
    10.2 MB · Views: 2,417

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tak, oznacza to użycie pompy próżniowej i poddanie działaniu niskiego ciśnienia przez kilka minut w celu odparowania rozpuszczalników i innych materiałów o wysokiej temperaturze wrzenia. Na zdjęciu widać kolbę filtrującą (kolbę Bunsena), którą można wykorzystać do tego celu.
ZHdQXxvgpm

Myślę, że masz coś dziwnego. Zgodnie z Twoimi słowami, masz bazę wolną od cieczy. Ale nie jestem pewien, czy to meta, ponieważ fioletowy kolor z odczynnikiem MARQUIS daje MDMA / MDA / MDEA, a żółty kolor - metylon.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jeśli poznamy ich reakcje, łatwiej będzie nam oczyścić produkt. Rozpuścić w wodzie - od 1ml na 1g i dalej do 3-5ml.
 
Top