Niekonwencjonalna synteza 4MMC i porady dotyczące konfiguracji

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Moje pytanie brzmi: znam kogoś, kto z oczywistych powodów pozostaje prywatny, a także nie podzieli się szczegółami konfiguracji, ale z rozmów, w których przypadkowo wspomniał o tym, jak funkcjonuje, zdałem sobie sprawę, że pracuje bardzo niekonwencjonalnie w taki sposób, że nie używa sprzętu chemicznego, zamiast tego wanny i łatwo dostępny sprzęt, który nie wygląda podejrzanie. Wielkość partii 4 mmc wynosi 3,75 kg na partię CRYSTALLISED i robią to codziennie przez cały dzień, prawdopodobnie do 30-40 kg tygodniowo i są to te, które opracowałem na podstawie rozmowy. Dla mnie to zadziwiające.

Moje pytanie brzmi, jak u licha mogliby sobie z tym wszystkim poradzić, ma 2 chłopaków, którym płaci za kilogram, po prostu fizycznie nie rozumiem, jak mogą tyle zrobić? Czy czegoś mi brakuje, bawię się partiami 100g po prostu ćwicząc, ale nawet to jest trudne. Jakieś pomysły na to, jak lub jak wyglądałaby taka konfiguracja, co byłoby używane itp. Po prostu mnie to zaskakuje. Wszelkie tajemnice handlu, aby wykonać takie zadanie, byłyby wdzięcznie przyjmowane. Słucham i naprawdę chcę poznać tajniki.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nie mam żadnego doświadczenia z 4MMC, a jedynie z amfetaminami, ale wydaje mi się, że zasada jest taka sama.

Wszystko w zasadzie można wykorzystać do syntez, najbardziej pomysłowi są Polacy.

Wystarczy spojrzeć na "laboratoria" łapane w Polsce, 100''ds kg produkowanych w gównianych beczkach, zardzewiałym sprzęcie przemysłowym itp, nie dbają o jakość ani utratę wydajności.

To po prostu gówniana masowa produkcja.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Synteza mefedronu jest łatwa do skalowania, więc nie ma problemów z syntezą 1 kg lub 100 kg. Wystarczy załadować bromoketon z metyloaminą w rozpuszczalniku do dużego pojemnika, włączyć ogrzewanie i mieszać.
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Nie potrzebujesz ciepła, jeśli pracujesz z NMP dsmo, mieszasz tylko 20 minut i otrzymujesz freebase
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Dlaczego NMP, nie rozumiem różnicy 20 minut lub dwie godziny w DCM, tańsze i łatwiejsze do czyszczenia. DMSO nie jest dobrym rozwiązaniem, jest bardzo reaktywne i daje zanieczyszczenia, a potem trzeba zmyć produkt.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ogrzewanie=piperazyna.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Cześć hexen, zapłaciłem ci 3 tys. euro, a ty w ogóle mi nie pomogłeś.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Rozwiązuj swoje spory w prywatnych wiadomościach lub skorzystaj z usługi escrow, aby przyciągnąć administrację
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Myślę, że właśnie mnie zrugałeś, to było nieuczciwe
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Czerwone gówno z wolną bazą
Żółty czysty
 

Attachments

  • TGMxsCg7Dk.jpeg
    TGMxsCg7Dk.jpeg
    499.3 KB · Views: 241
  • fGdJbN4U2h.jpeg
    fGdJbN4U2h.jpeg
    5 MB · Views: 552

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1 zdjęcie mało bromu podczas bromowania ketonu, poważne zanieczyszczenie mpf, które przyprawi Cię o ból głowy podczas uzyskiwania soli i różnych kolorów produktu =)
2 zdjęcie nie przechowuj wolnej zasady aminoketonu, pogarsza się. Kolor jest nadal dziwny, prawdopodobnie cząsteczki wody w ketonie.
 
Top