Vape, palenie lub spożywanie DMT

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18

1. Vape It


Waporyzacja DMT jest najprostszą metodą jego użycia. Istnieją dwa główne sposoby, aby to zrobić:


PrzygotujE-Liquid naładowany DMT - rozpuść proszek w bazie E-liquidu (łatwo dostępnej online), a następnie napełnij vape pen E-liquidem naładowanym DMT. Sok może być tak mocny, jak chcesz, ale najczęstszą proporcją jest 1:1. Oznacza to, że należy dodać około 1 grama proszku DMT na każdy 1 ml e-liquidu.

OBEJRZYJ FILM



Vape surowego proszku DMT w siatce lub mod vape pen -
urządzenia te zawierają siatkę ze stali nierdzewnej, która utrzymuje proszek nad elementem grzejnym. Jest to najlepsza metoda na pojedyncze uderzenia. Wadą jest to, że urządzenia te są droższe i wymagają trochę finezji, aby działały prawidłowo.

2. Palenie


DMT można palić w fajce lub bongu. Będzie ono bardzo ostre bez względu na sposób palenia. Niektórzy ludzie lubią używać fajek w stylu crack do palenia DMT, ponieważ mogą lepiej kontrolować jego temperaturę niż bezpośrednio umieszczać na nim płomień.


Nigdy nie używaj proszku DMT bez uprzedniego zważenia go. Ta substancja jest wyjątkowo silna.

3. Zjedz go


Jeśli zjesz proszek DMT bezpośrednio, nic się nie stanie. Aby zadziałał, należy go najpierw zmieszać z inhibitorem monoaminooksydazy.


Jest to trudna sprawa i nikt nie powinien jej próbować bez odpowiedniej wiedzy i nadzoru ze strony doświadczonych użytkowników. Istnieją dwie kategorie inhibitorów MAO do rozważenia - ziołowe inhibitory MAO i farmaceutyczne inhibitory MAO.


Preparat, którego większość ludzi używa w tym celu, nazywa się pharmahuasca. Koncepcja ta symuluje ayahuascę przy użyciu syntetycznych składników. Oznacza to mieszanie DMT z inhibitorem MAO na receptę, takim jak Isocarboxazid (Marplan). Ta kombinacja może być niebezpieczna - Marplan jest silnym lekiem z długą listą potencjalnych skutków ubocznych.


Opcje ziołowe obejmują Syrian Rue i Ayahuasca vine. Można z nich przygotować bardzo mocną herbatę i zmieszać z DMT. Doświadczenie przy użyciu tej metody będzie się znacznie wahać od braku psychoaktywności do silnej psychoaktywności.

(TRIPSITTER)

(KORZYSTAJ Z INFORMACJI NA WŁASNE RYZYKO)

 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Witam. Czy uważasz, że płyn DMT można połączyć z czystą harminą CAS 442-51-3. Jeśli będzie to możliwe, będziemy mieli CHANGA LIQUID. Nie próbowałem tego, ale myślę o tym. Nasyćmy 1 gram DMT 1 ml płynu i nie wiem ile harminy. Proszę daj mi znać, co myślisz.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Jeden z moich przyjaciół uwielbia DMT, zastanawiam się dlaczego.
 
Top