Defendant found to be a scammer @Vivian Rose 25kg BMK Kwas glicydowy (sól sodowa) CAS 549-12-7

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Dzień dobry wszystkim.
Zamówiłem u @Vivian Rose 25kg BMK Glycidic Acid (Sodium Salt) CAS 549-12-7. To, że twierdziła, że jest na stanie w Europie i dostawa będzie szybka, mogę dopisać jako osobną historię. Krótko mówiąc czekałem zamiast obiecanych 3-5 dni, aż miesiąc. Ale w końcu go dostałem, poświęciłem czas na zmontowanie mobilnego laboratorium i rozpoczęcie syntezy.
Poniżej załączam zdjęcie korespondencji i zdjęcia z syntezy tego jak to się nazywa "kwasu glicydowego BMK" (No). Zamówiłem również 25 kg proszku BMK CAS 549-12-7 od @Simon, poniżej będzie jego zdjęcie.
BMK Glycidic Acid od Vivian Rose miał zapach octu i po podgrzaniu ~ 60c nabrał czarnego koloru, również rozpuszczał się w wodzie bardzo długo w porównaniu do prawdziwego BMK i nie rozpuścił się po 3 godzinach mieszania. Spędziłem około 5-7 prób ekstrakcji P2P, kwasem ortofosforowym 85%, rozcieńczonym kwasem solnym 15%, stężonym kwasem solnym 35%. Z różnymi proporcjami wody, kwasu i temperatury.
Z BMK Glycidic Acid od Simona od razu udało mi się wyekstrahować brudny P2P w standardowych temperaturach i proporcjach (z kwasem ortofosforowym 85%).
Nie jestem chemikiem, może drodzy eksperci będą w stanie wyciągnąć wnioski według moich mglistych wskazówek co to za odczynnik, ale fakt faktem, że nie jest to BMK Glycidic Acid.
Na zwrot pieniędzy raczej nie liczę, bo sam jestem sobie winien, że dokonałem transakcji bez Escrow, ale przynajmniej ostrzegę resztę na przyszłość czy serwis ma renomę czy nie - lepiej sporządzić transakcję przez Escrow.
P.S. Ostatnie trzy zdjęcia to Simon BMK. W razie potrzeby zamieszczę też korespondencję z @vivianrose, ale nie sądzę, żeby zaprzeczyła ona faktowi zakupu.
 

Attachments

  • p98gADWVXm.jpg
    p98gADWVXm.jpg
    4 MB · Views: 97
  • 3526kSaECR.jpg
    3526kSaECR.jpg
    4 MB · Views: 101
  • pUbvLSs4rK.jpg
    pUbvLSs4rK.jpg
    3.4 MB · Views: 83
  • YsnOTKEZtR.jpg
    YsnOTKEZtR.jpg
    4.4 MB · Views: 98
  • vHa6jCoJZs.jpg
    vHa6jCoJZs.jpg
    5.4 MB · Views: 206
  • K6Z309bLeS.jpg
    K6Z309bLeS.jpg
    3.9 MB · Views: 81
  • P6IVKwq4vl.jpg
    P6IVKwq4vl.jpg
    5.1 MB · Views: 184
  • pnwEgMyW0q.jpg
    pnwEgMyW0q.jpg
    3.6 MB · Views: 69
  • JjMGNzwWre.jpg
    JjMGNzwWre.jpg
    3.9 MB · Views: 76
  • RtG2b0KAOM.jpg
    RtG2b0KAOM.jpg
    4.2 MB · Views: 66
  • jkqdT8ftwP.jpg
    jkqdT8ftwP.jpg
    4.8 MB · Views: 77
  • 4lHn6kx9Mj.jpg
    4lHn6kx9Mj.jpg
    3.2 MB · Views: 67
  • zmfcxW8LFh.jpg
    zmfcxW8LFh.jpg
    3.7 MB · Views: 70
  • cAY0C8ek14.jpg
    cAY0C8ek14.jpg
    3.4 MB · Views: 95
  • LDCmfbAWI6.jpg
    LDCmfbAWI6.jpg
    3.1 MB · Views: 73
  • z2sHVSXIoR.jpg
    z2sHVSXIoR.jpg
    3.4 MB · Views: 78
  • Wow
Reactions: $!$

Vivian RoseScam

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
8
Deals
9
Cześć, bmk został dostarczony w ciągu pół miesiąca, śledzenie w załączeniu. Niemiecki magazyn rzeczywiście potrzebował trochę czasu, aby zapewnić śledzenie.

Klient powiedział, że to jak pmk, a nie bmk. Domyślamy się, że albo niewłaściwa dostawa z niemieckiego magazynu, albo coś jest nie tak z metodami gotowania.

Klient jest rozsądną osobą z dobrym temperamentem. Wciąż pamiętam, że mieliśmy szczęśliwą i płynną komunikację. Całkowicie rozumiemy uczucia klienta. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Rozwiązanie zostało dostarczone w momencie wystąpienia problemu. Być może nie spełniło ono oczekiwań klienta. Naprawdę chcielibyśmy rozwiązać te problemy. Możesz dać nam znać o swoim rozwiązaniu, dzięki!
 

Attachments

  • Ty3BqpYiZR.png
    Ty3BqpYiZR.png
    87.3 KB · Views: 73

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Zgodnie z jego słowami, wszystko się zgadza. Synteza jest niezwykle prosta.
 

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Zgadza się, rozwiązanie zostało dostarczone z Twojej strony. Ale taniej jest dla mnie zamówić nową partię niż pobierać 500 USD za transport przez granicę, a następnie wysłać resztę tego odczynnika i ponownie zapłacić 1100 USD za nową partię próbną. Zapłaciłem w całości za moje zamówienie, spodziewałem się, że je otrzymam, w tej chwili otrzymałem, kto wie co, ale jednocześnie chcesz, żebym zapłacił za następny test. To rozwiązanie mi nie odpowiada, dziękuję.
Rozmawialiśmy o tym zarówno w telegramie, jak i w PM na forum.

P.S. Nawet nie będę teraz z wami czekał na dostawę, potrzebowałem tego pilnie, więc zamówiłem u was, spodziewając się otrzymać to w ciągu 3 dni. Macie wystarczająco dużo własnych problemów i klientów, po prostu powiedzieliby mi od razu, że 2 tygodnie i szukałbym dalej, a nie zawracał wam głowę. W ciągu 2 tygodni paczki przychodziły już z Chin, a nie "w magazynie w Europie".
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top