Potrzebujesz pomocy przy projektowaniu nowego AAS.

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Idealnie byłoby, gdybym chciał stworzyć własny steryd.

Nie wiem zbyt wiele o projektowaniu związków ani o tym, jak modyfikowanie struktury zmienia efekty. Nie studiowałem tego, a ponieważ Google jest tak kurewsko cenzurowane, nie można już nawet znaleźć stron internetowych z placami zabaw.

Zasadniczo 17-a doustny steryd, pochodna DHT, tak łagodny dla wątroby, jak to tylko możliwe, i zasadniczo nieskończenie anaboliczny - pomyśl trenbolon, ale... silny... lol.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Projektowanie psychodelików jest znacznie bezpieczniejsze... Obawiam się, że nie mogę obiecać bezpieczeństwa żadnego bioaktywnego sterydu, efekty muszą być określone przez ich testowanie, a hepatotoksyczność nie jest do odgadnięcia. Nie wypróbowałbym ich na sobie.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Warto również wziąć pod uwagę złożoność syntezy steroidów
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ma rację, że jest to związek z dołączonym estrem, a następnie, jak @Power, jestem pewien, że wiesz, że jest emulgowany z BA i BB oraz olejem nośnikowym; ale złożoność nandrolonu, na przykład estru fenylopropionianowego, jak również estru dekonianowego, naprawdę wszystkie związki 19-nor są intensywne z punktu widzenia chemika, im bardziej zamieniają się w wersję metylową lub pochodną dht, pomysł jest jednym z najlepszych, jakie słyszałem z podanych powodów, ale pomyśl o tym w ten sposób M1T i superdrol łatwiej jest naśladować powiedzmy eq i masteron lub jakąkolwiek pochodną i zmienić coś w tej istniejącej strukturze chemicznej, być może coś można uprościć, a może nie, jednak nie znam ułamka syntezy AAS, ledwo wiem cokolwiek o tym, jak zachowuje się struktura związku, czy to struktura chemiczna czy ścieżka syntezy, gdybym miał dobre źródło Raw, byłbym na nim jak tłuszcz na bekonie, czyste, czyste surowe hormony nie są najłatwiejsze do zdobycia imo, jak 10 lat temu wydawało się, że jest ich dużo, jak dużo ...ale jestem fanem i na trt, więc blast i cruise buddy hahaha, jeśli chcesz porozmawiać o biznesie, przesuń się w wiadomościach, jeśli nie tylko po to, by rozliczyć gówno i odbijać nowe pomysły, byłem tak szczęśliwy, gdy zobaczyłem twój post i wszystko związane z AAS
 
Top