Poszukiwany kreatywny producent

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb. net poszukuje osoby na stanowisko kreatywnego producenta.

Jeśli posiadasz umiejętności w zakresie produkcji, pisania scenariuszy, kreatywnego tworzenia treści, nowoczesnego montażu wideo, pracy z socialami. Jeśli darknet Cię nie przeraża i znasz go z pierwszej ręki, a chcesz robić dla nas treści. Prosimy o kontakt na maila [email protected] lub wiadomość na PM.

W pierwszej wiadomości wyślij swój stack programowy oraz próbki swoich prac.
 

JessieBB

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Jak się masz? Uwielbiam tę społeczność
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hej bracie, chcę pracę! Jestem gotów produkować filmy, na których syntetyzuję i używam różnych leków, używając mojej prawdziwej twarzy. Proszę tylko o dostarczenie sprzętu laboratoryjnego, chemikaliów i zapłacenie mi za każdy film, na którym z powodzeniem syntetyzuję zamierzony lek. Chcę być publiczną twarzą buntu przeciwko obecnym przepisom antynarkotykowym. Kilka lat temu straciłem nogę z powodu zakrzepu krwi i od tego czasu nigdy nie opuszczam mojego domu, który jest mobilnym domem na odludziu na 4,5 akra prywatnej posiadłości, której jestem właścicielem. Wierzę, że fakt, iż nigdy nie opuszczam swojego domu, w połączeniu z faktem, że wszystkie narkotyki, które syntetyzuję, są na mój własny prywatny użytek, sprawi, że organy ścigania nie będą w stanie zdobyć dowodów, których potrzebują, aby sędzia podpisał nakaz przeszukania, nawet jeśli dowiedzą się, kim tak naprawdę jestem! Planuję wyciąć dziurę w podłodze mojej przyczepy i umieścić w niej beczkę Steele'a, wypełnioną do połowy woreczkami z czerwonym fosforem, a wszystkie moje przyrządy laboratoryjne i narkotyki będą stale wystawione na stole, gotowe do zamiecenia do beczki w jednej chwili, a następnie zapalonej flary! Spróbuj odzyskać dowody z mojej zaimprowizowanej spalarni, nie sądzę! Dodając do tego fakt, że będę zabarykadowany w moim domu, co sprawi, że wymuszone wejście będzie kwestią przecięcia ściany, więc nigdy nie będę zaskoczony nakazem przeszukania i wierzę, że byłbym bezpieczny przed oskarżeniem. Byłbym skłonny transmitować na żywo siebie i moje laboratorium 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a jeśli policja kiedykolwiek mnie napadnie i nie znajdzie żadnych fizycznych dowodów, które można by wykorzystać przeciwko mnie, wierzę, że wideo, na którym porzucam moje laboratorium, a następnie otrzymuję nakaz przeszukania, będzie złotem internetu! I oczywiście nieustannie dziękowałbym BB za dostarczenie całego sprzętu laboratoryjnego, chemikaliów i narkotyków używanych w moich filmach. Sponsorując moją małą demonstrację, naprawdę nie można stracić! Jak myślisz, jesteś zainteresowany?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Byłbym również skłonny tworzyć recenzje wideo dla produktów sprzedawanych przez BB, pokazując, jak używam każdego produktu, a następnie wyrażając opinię na temat jakości wyprodukowanego produktu. Musiałoby to zwiększyć sprzedaż, a także zainteresowanie opinii publicznej Twoją witryną.
 

ztar7

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Czy naprawdę myślisz, że chcą, abyś ty, jakiś przypadkowy facet mieszkający w przyczepie, ze stalową beczką wykopaną na jej dnie (skąd na świecie masz wystarczająco dużo RP, aby zrobić piec do spalania?); być twarzą tej strony?
 

vanderchemi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Zasponsoruj tego faceta z jedną nogą mieszkającego w przyczepie na odludziu. Teraz!
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
Nigdy nie oceniaj książki po okładce, jak zwykli mówić ;)

i tak uważam, że to trochę zabawne. ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
także, nie odbierz tego źle, ale wydaje się, że facet ma nieco większy szacunek / wyższy status w porównaniu do Ciebie ;P
 
Top