Pranie w domu z dużą prędkością.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Mam nadzieję, że mogę pomóc w tej metodzie prania dla brudnej prędkości, którą można wykonać w domu.
Będziesz potrzebować:
1. Aceton (99% czystego acetonu)
2. 2 zwykłe szklanki
3. Filtr do kawy
4. Zwykły talerz
5. Zwykła łyżka


Zanim to zrobisz, musisz wysuszyć pastę speed i zrobić z niej proszek.

Krok 1: Umieść suchy produkt w jednej ze szklanek.

Krok 2: Dodaj aceton do tej samej szklanki, w której znajduje się produkt, im więcej acetonu użyjesz, tym lepszy będzie efekt końcowy.

Krok 3: Dobrze wymieszaj mieszaninę i upewnij się, że wszystko rozpuściło się w acetonie, jeśli nie, zmiażdż ją łyżką, której używasz.

Krok 4: Umieść filtr do kawy na drugiej pustej szklance i jednym ruchem wlej mieszaninę do filtra. (podczas opróżniania szklanki, w której znajduje się mieszanina, możesz wlać trochę więcej acetonu na filtr do kawy, aby uzyskać każdy jego kawałek).

Krok 5: Gdy kapanie ustanie i cały aceton przejdzie przez filtr, wyjmij go i umieść wszystko na wcześniej przygotowanym talerzu.

Szósty i ostatni krok: Pozwól swojej prędkości wyschnąć na talerzu za pomocą powietrza (posiekaj ją trochę w czasie, aby wyschła równomiernie)


Wyniki końcowe

Przed praniem: 5 gramów - 47% kofeiny
Po umyciu: 3,4 grama - 0% kofeiny

Mam nadzieję, że pomogłem niektórym użytkownikom forum, którzy mają problem z zabrudzonym i pociętym speedem.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Czy jest to
 

Attachments

  • Kzg2ApRDsv.jpg
    Kzg2ApRDsv.jpg
    682.6 KB · Views: 9

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ten sam proces działa w przypadku metamfetaminy hcl. Nie używaj taniego nierafinowanego acetonu. Kup go lub poddaj destylacji. Umieściłem w nim 5 gramów sita molekularnego 3a, które może wchłonąć 1g/1ml wody, ale zamiast tego w ciągu kilku dni może wysuszyć aceton do jednocyfrowych części miliarda. Prawie żadna inna kombinacja rozpuszczalnika i środka suszącego nie jest w stanie tego osiągnąć.
Metamfetamina ma interesującą cechę, że jej baza jest ciekła w temperaturze pokojowej i nierozpuszczalna w wodzie, więc można ją bazować w wodzie, zebrać wolny olej bazowy za pomocą lejka separacyjnego lub pipety, strzykawki, czegokolwiek, przemyć wodą (wstrząsnąć wodą i oddzielić), a następnie wlać wodny hcl (rozcieńczony) w celu protonowania i uzyskać prawie nasycony roztwór w wodzie, który można odparować lub wytrącić (to był ekstrakt A / B).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
A/B nie działa, jeśli masz koloid uwięziony w bazie, tak jak ja ostatnio. Jeśli jest tam koloid, będzie on "recyrkulował" z bazy do soli i z soli do bazy na zawsze, nawet jeśli jesteś tak samo szalony jak ja i nigdy nie zaczynasz zakwaszać bazy, jeśli ph jest powyżej 10.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Czy ktoś próbował zastosować d-winian do amph? Jak winian amf jest rozpuszczalny w acetonie?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Oczywiście z użyciem dwuwinianu amfetaminy.
 
Top