Od czego się pali?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Chcę uciec od tych szklanych "baniek" zwanych również palnikami olejowymi, cebulami i widziałem je wcześniej jako nowość. Miejsce na ulicy je sprzedaje i mam kumpla, który je dmucha, ale przechodzę przez około 8 miesięcznie. To jest $48:usd. Co jest bardziej trwałe? Punkty bonusowe, jeśli mogę uzyskać ogromne zdzierstwo z niego 💪
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
QcRxPblrYX

Na koniec należy włożyć wełnę drucianą lub stalową płuczkę. Są one wykonane z grubego, litego szkła. Ecigs są również dobre, jeśli chcesz masywnych uderzeń.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Znam chillum, jeśli nie mogę znaleźć prostej rurki, palę z nich crack. Wydaje mi się, że wsypujesz tylko <100 mg na raz? Wydaje mi się, że pamiętam palenie mety z fajki do cracku i cracku z bańki do mety i oba smakowały jak gówno. Mam kilka tubek i trochę chorego. Spróbuję, kiedy rozbiję tę bańkę, czyli pewnie za 20 minut 😅
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Czy mówiąc o bańce masz na myśli jedno z tych małych szklanych bong?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
OzFepqGEN5
palnik olejowy. Ludzie tutaj nazywają je bańkami, ponieważ dmuchasz bańkę w szklaną rurkę, aby ją wytworzyć.
 

broken_sharded

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Obejrzyj ten film, ten facet ma vape, z którego pali dmt, i dostaje tak dużo dymu za jednym uderzeniem, że jest to jedno uderzenie. Może to również działać dobrze w przypadku odłamków, prawdopodobnie działałoby lepiej niż gorąca szyna po naciśnięciu przycisku.

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kupiłem regulator PID / grzałkę i zestaw do gwoździ. Działa całkiem nieźle. Ustawiam na 575f, co wytwarza dużo dymu, ale nie spala go zbyt szybko
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Używam bubblera, który jest zbudowany bardziej solidnie, kup taki z grubszymi ściankami, a powinien wytrzymać dłużej
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Moja aktualizacja jest taka, że kupiłem zestaw do worków z bongiem. Jest to w zasadzie bong, ale rura wchodzi z boku. Sterownik PID za 100 USD podgrzewa go i działa niesamowicie. 150 USD. Palę też z niego zioło, po prostu używam innego kawałka miski
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Widziałem, że niektórzy palą fajkę wodną lub bong(?).

- Czy ktoś mógłby wyjaśnić, jaki jest tego powód?

- Czy woda pochłania część produktów ubocznych pirolizy?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Dla mnie ten zestaw jest po prostu łatwiejszy w użyciu i nie psuje się tak często. Chłodzi opary przed uderzeniem i zakładam, że filtruje pewne zanieczyszczenia.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Prawdopodobnie pochłania niektóre produkty pirolizy i zdecydowanie pochłania niektóre produkty. Nie jestem do końca pewien mechaniki tego procesu, ale 100% osób, które korzystały z mojego dab rig'a twierdzi, że osiągnął on haj po jednym zaciągnięciu. Ogólnie rzecz biorąc, o wiele wyżej niż 1 uderzenie z bańki. Ci faceci są codziennymi użytkownikami (moja wtyczka i jego kumple).
Mniej więcej raz w tygodniu wlewam wodę do naczynia Pyrex, odparowuję ją do sucha, płuczę acetonem i rozpuszczam we wrzącym izo, przepuszczam przez filtr Bucknera i pozwalam jej skrystalizować, odzyskując całkiem czyste kryształy.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
A sterownik termostatu pid ustawiony między 500 a 600f, im czystszy produkt może przyjąć 600, który zwykle testuje przekładnię, tym wyższe ciepło może przyjąć, tym jest czystszy.
 
Top