• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

California Vermont Event Jakie leki chciałbyś wypróbować?

What drugs would you like to try? I'll let you pick 1 choice and 1 alternate

  • 4-mmc

  • A-pvp

  • Methamphetamine

  • Mdma

  • Cocaine

  • Crack


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
W miarę jak świat się kręci, a mój gang rośnie, ilu..... osobom zamierzam dać próbkę? Mam nadzieję, że wielu. Ta strona i to forum są najnowocześniejsze w naszym podejściu do usprawnienia sposobu działania dnm. W związku z tym musimy zachować elastyczność, aby dostosować nasz kurs i koncepcje do nieprzewidzianych komplikacji. Ja i moi koledzy nie mamy łatwego zadania w znalezieniu sprzedawców, którzy chcą sprzedać kwoty, które my chcemy kupić. Przyznaję, że to dla nich ciężka praca.
Każdy chce sprzedać uncję lub qp, cała praca nóg potrzebna do bezpiecznej anonimowej wysyłki narkotyków dyktuje, że sprzedaż 30 1-gramowych paczek to dużo pakowania, dużo drukowania etykiet i dużo przesyłek pocztowych. Weź również pod uwagę, że minimalna cena wysyłki absolutnie wszystkiego pocztą priorytetową wynosi 6 USD, jeśli otrzymujesz zniżkę za pośrednictwem Putney Bowes lub etsy lub gdzie indziej.
Znam co najmniej jednego innego moda, który zmienił kurs i zamierzam pójść w jego ślady, chyba że zostanę zatrzymany, czego się nie spodziewam. Szczegóły tej zmiany są na razie tajne, ale to, co oznacza dla ciebie, to większe próbki lepszej jakości i ktoś, kto jest odpowiedzialny i upewni się, że zostaniesz wysłuchany.
Zaczniemy od tego miejsca. Jakie leki chciałbyś wypróbować? Nawet jeśli nie kwalifikujesz się do otrzymania darmowej próbki, nadal chcemy poznać Twoją opinię, JEŚLI JESTEŚ AMERYKANINEM. Jeśli nie jesteś Amerykaninem, nie obchodzi mnie Twoja opinia, masz do tego faceta. Jestem facetem dla Amerykanów. Umieszczę tutaj kilka, ale nie krępuj się dodać, co chcesz. rzeczy, które otrzymują najwięcej głosów, to rzeczy, które zostaną rozdane. Ktoś kupi je w dużych ilościach, a włóczęga osobiście zapakuje paczkę z bezzębną precyzją. Dodam wszystkie nowe leki, które zostaną zaproponowane do listy.
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ketamina
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
To z pewnością można mieć, dodam to do listy
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sweet, jeśli można mieć jakieś próbki chemikaliów Disso, nasze laboratorium chciałoby je przetestować. Szukamy nowego dostawcy.
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Jestem z UE i głosowałem. Lubię żyć niebezpiecznie!
 
Top