Jakie cechy powinien mieć światowej klasy rynek?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jakie cechy są dla Ciebie najważniejsze przy wyborze odpowiedniej platformy transakcyjnej?
Możesz wybrać więcej niż jedną odpowiedź lub napisać własną opcję w komentarzach
 
Last edited by a moderator:

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Mam szczerą nadzieję, że rynki zapewnią profesjonalizm sprzedawców poprzez profesjonalne ukrywanie produktów, ponieważ zauważyłem wielu sprzedawców, którzy nie dbają o bezpieczeństwo kupującego, z całym szacunkiem dla wszystkich sprzedawców
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Wygodna jest również duża szybkość ładowania.
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Myślę, że recenzje i status "zaufanego dostawcy" oraz escrow pomagają. Zawsze dobrze jest mieć więcej sposobów na udowodnienie, że otrzymasz czysty produkt lub przynajmniej więcej zabezpieczeń.
 

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Również automatyczne szyfrowanie PGP do przesyłania wiadomości w zamówieniach
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jaki jest tego cel? Organy ścigania i tak przeczytają wszystko, czego potrzebują, jeśli znajdą serwery. Problem z szyfrowaniem danych online polega na tym, że zaszyfrowane dane są przesyłane na serwer już zaszyfrowane. Jeśli wysyłasz niezaszyfrowane dane na serwer i szyfrujesz je na serwerze, oznacza to, że każdy, kto ma fizyczny dostęp do serwera, może przechwycić niezaszyfrowane pakiety.
 
View previous replies…

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Słuszne uwagi. Nie wiem dokładnie, jak to działa, ale może najpierw szyfrowanie po stronie klienta (przed wysłaniem na serwer), a następnie wysyłanie zaszyfrowanych danych przez serwer. Jesteście jednak profesjonalistami. Czy nadal byłoby to nieskuteczne?
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Jest to jeszcze jeden krok, przez który musi przejść l*w e*force*ent, aby uzyskać u. Myślę, że warto to zrobić, ponieważ jest to bezpłatne.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
A może po prostu skorzystać z usług umożliwiających tworzenie notatek, które ulegają autodestrukcji po jednokrotnym otwarciu?
oczywiście do wysyłania szczegółów wysyłki
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Fuj! Nie! To zły pomysł. Wymaga to posiadania klucza prywatnego przez stronę trzecią, co oznacza, że jeśli ta strona trzecia zostanie kiedykolwiek naruszona (działania organów ścigania, hakerzy w czarnych kapeluszach, zdradziecki pracownik itp. Zawsze ZAWSZE szyfruj swoją komunikację samodzielnie na własnym sprzęcie i unikaj wszystkich, którzy tego nie robią (ponieważ jeśli zostaną naruszeni, Twoja komunikacja z nimi również zostanie naruszona).
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Mogą mieć dostęp do serwera i zaszyfrowanej wiadomości, ale za pomocą mojego klucza prywatnego i przepustki. Odszyfrowuję wiadomość w mojej aplikacji offline. Wiadomość, którą odszyfrowałem, nigdy nie dotrze do władz, ponieważ tylko ja mogę zobaczyć wiadomość w prostym dokumencie tekstowym i nigdy nie zapisuję jej w mojej trwałej pamięci.
Może nie zrozumiałem zbyt dobrze i przepraszam.
I nie chcę wierzyć, że są ludzie, którzy odszyfrowują swoje wiadomości online, a także nie chcę wierzyć, że ktoś może stworzyć swoje PGP online.
Zawsze używaj systemu operacyjnego Amnesia, nie jestem profesjonalistą w tej sprawie, ale myślę, że jeśli poszukasz wystarczająco dużo, aby zrobić sobie dobry OPSEC, znajdziesz wiele szczegółów, które mogą ci bardzo pomóc. Bądźcie bezpieczni!
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Mój drugi to:
dobra opcja wyszukiwania
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Jestem zainteresowany martwymi kroplami, ale tam, gdzie jestem, nikt ich nie robi ani nie byłyby łatwo akceptowane
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Zgadzam się, nie jest możliwe w małych miastach lub musi być w jakiś sposób zintegrowane z istniejącym rynkiem
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Moje inne:
Zaufani nabywcy, mam na myśli znalezienie sposobu, aby wystrzegać się niektórych tajemniczych klientów, aby wejść na rynek tylko po to, aby wiedzieć, jak wszystkie rzeczy działają i pomóc policji w łatwiejszym zorientowaniu się, gdzie się udać. Klienci potrzebują jakiegoś rodzaju referencji, aby złożyć wniosek przed zalogowaniem się do BB, tylko ograniczone zamówienia na miesiące i wiedzieć, jak poruszają się po forach, grupach, jeśli są zainteresowani czymś lub czymkolwiek... nie mogli zobaczyć wszystkich dostępnych rzeczy pierwszego dnia.
Świetne zasady dotyczące trucizn, fentalyn, broni i tak dalej. Zaktualizowana lista oszustów.
Rynek z bezpiecznym kodem zainteresowanym jakością i anonimowością.
Wszystko może być zawsze lepsze w przyszłości, na pewno nic nie jest idealne, ale tutaj musi być nie ulica w sieci, ale przyjazne miejsce, w którym każdy może czuć się dobrze.
BB jest na dobrej drodze!
Przepraszam za tę długą wiadomość, mam nadzieję, że nie jest deliryczna... ;-)
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Różnorodność produktów, płatności escrow, różne metody płatności, bezpieczna i poufna dostawa oraz dobra obsługa posprzedażna
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Myślę, że depozyt jest świetny, nie widzę nic złego w tym, co się tutaj dzieje, z wyjątkiem tego, co napisałem jako pierwszy, zaniepokojony tym, że kobiety w niebieskim znajdują tu drogę i nie są zauważane za to, kim są. 60 dziwnych przestępstw czyni człowieka usprawiedliwionym (<zata słowo)paranoikiem.- confuscious sayz
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Zaproponowałeś "stałe dostawy" jako opcję, ale (i może to być tylko moja szczególna uwaga dotycząca użytego słownictwa) bardziej odpowiednim sformułowaniem powinno być "spójne dostawy", ponieważ sugeruje jednolitą dostępność i jakość.

Jeśli chodzi o "inne", uważam, że o ile mieści się to w granicach prawa, priorytetem powinien być jak największy nadzór zarówno nad dostawcami, jak i klientami. Zostało to poruszone przez wielu innych respondentów. Polecenia / czyjeś poręczenie są dobre, ale kwalifikator wideo (np. nazwa użytkownika i data zapisana wraz z frazą wymaganą przez administratora wyświetlaną w klipie wideo wnioskodawcy używającego wybranego przez siebie leku). Po stronie sprzedawcy, polityka zerowej tolerancji dla fałszywych/dokładnych opisów produktów. Ponadto, choć jest to prawdopodobnie w dużym stopniu zależne od konkretnego dostawcy, sposób zamawiania niektórych produktów w ilościach hurtowych, a nie wielokrotności małych ilości.

Kolejnym "innym" dla mnie jest włączenie dodatkowych zweryfikowanych sprzedawców krajowych w USA, najlepiej z możliwością reprezentacji regionalnej. Ponadto chciałbym zobaczyć aktualne wyniki testów laboratoryjnych (GCMS) dla produktów oferowanych przez dowolnego dostawcę.

Wreszcie, co prawdopodobnie zostało już gdzieś opublikowane, choć jeszcze nie udało mi się tego zlokalizować, lista wymagań, które użytkownik musi spełnić, aby uzyskać pozwolenie na zostanie sprzedawcą.

Ostatnią rzeczą, którą powiem, jest opinia: Mam ogromny szacunek dla tej strony i zasad, na których została założona. Czy można poprawić kilka prostych rzeczy, aby poprawić wrażenia klientów? Z pewnością. Samo włączenie strony trzeciej przechowującej płatność transakcyjną w depozycie do czasu otrzymania i zadowolenia z dostarczonych materiałów jest znakomite. Tak trzymać! Nie ustawaj w dążeniu do poprawy i umożliwienia klientom wpływania na pozytywne zmiany. To, co robicie, jest imponujące i nie mogę się doczekać, co przyniesie przyszłość!
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Mam na myśli coś innego niż oczywistość, o której już wspomniano.
"Zaufani sprzedawcy" powinni w jakiś sposób przeprowadzać badania laboratoryjne swoich produktów, jeśli ma to zastosowanie.
Żadnych fent, a zwłaszcza analogów. Nie każda wymiana musi dotyczyć chemikaliów zbrodni wojennych.
Większa kontrola nad usuwaniem wiadomości.
Jakiś sposób na zapisanie spisu produktów dealerów w linku na głównym pasku nawigacyjnym. Nie mogę uwierzyć, jak niewiele rynków ułatwia powtarzanie transakcji u niewielu sprzedawców.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Myślę, że jednym z elementów, który nie jest tam obecny, jest ciągłe testowanie produktu. Ludzie, którzy kupują, chcą wiedzieć, co dokładnie otrzymują.
 
View previous replies…

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Powinien to być co najmniej wymóg uzyskania statusu zaufanego sprzedawcy
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
DEA czy FBI? :)))))
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Tak, oczywiście, dlatego sprzedawcy mają recenzje, jesteś z policji, której potrzebujesz informacji o produkcie i osobistym sposobie wykonywania pracy przez sprzedawcę. To nie są pytania, które ludzie powinni zadawać (sposób pakowania lub ukrywania, a może gorzej, niektórzy ludzie chcą zdjęć laboratorium, z którego korzystają (jeśli korzystają)? Produkty mają opis i recenzje. Nie wierzę, że jeśli masz 10 recenzji, wszyscy klienci są głupi i nie wierzysz im. Absolutnie żaden sprzedawca z doświadczeniem nigdy tego nie zrobi, ponieważ DEA nas obserwuje, pamiętaj, ponieważ nie sprzedajemy Jordanów :))
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myślę, że byłoby to świetne rozwiązanie. Może dać sprzedawcom, którzy zgodzą się na testowanie, odznakę lub coś w tym rodzaju? Zauważyłem, że wiele podrobionych tabletek jest sprzedawanych jako prawdziwe. Większość lub adderall będzie metą online. Jest wystarczająco blisko, ale nazwijmy to po imieniu
 
Top