co się stało ze wszystkimi dostawcami na tej stronie?

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Jakiś czas temu znalazłem nitrochemis sprzedający 2-bromo-4-metylopropiofenon, który chciałem kupić, ale teraz mogę znaleźć tylko jego post, ale nie mogę się do niego dostać, ponieważ mówi, że nie ma takiej strony, a nawet wszystkie kategorie z dostawami zniknęły, więc czy to koniec dostawców tutaj, czy są gdzieś, ale ich nie widzę?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Dziękuję bardzo, nie wiem dlaczego mogę uzyskać dostęp tylko przez link, ale poradzę sobie z tym.
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Skontaktuj się z tym chińskim dostawcą, Wickr me: offergood
 

jhonD

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
bro nie możemy konkurować z chinami, możesz zobaczyć listę ...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Koszt produktu wynosi 20-30 dolarów za kilogram. Jaki jest powód takiej ceny?
Bez względu na miejsce produkcji, w Azji wszystkie odczynniki do syntezy są dostępne w niskich cenach. A proces syntezy jest bardzo prosty.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

2-bromo-4-metylopropiofenon za 20-30 dolarów? Bardzo tanio, to kopalnia złota!

Jak oni to wysyłają? 4-metylopropiofenon pachnie bardzo mocno, nie chcę być notowany jako tajny chemik.
Ale cholera, chcę to mieć.
Jak go wytwarzają, która droga czyni go zbyt tanim (zarówno 2-bromo, jak i zwykły keton)?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ceny hurtowe 4-MP 20-30 dolarów za 1 kg. Przy pakowaniu w żelazne beczki po 25 kg nie ma żadnego zapachu. Po bromowaniu uzyskuje się więcej 2-bromo-4-metylopropiofenonu niż załadowano 4-MP, a koszt bromu i rozpuszczalnika nie jest wysoki, dlatego koszt syntezy 2-bromo-4-metylopropiofenonu jest tak niski. Wysokie ceny od dostawców wskazują tylko, że ci ludzie kupują towary i chcą zarobić na konkretnym zastosowaniu tego odczynnika. Dobra cena to 100-150 dolarów za kg przy zakupie od 10 kg.
 
Top