Czym jest 8fa?

boeing

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Czym jest 8fa?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Nie znam tego;
ale może mówisz o "Ustawie o substancjach kontrolowanych" ("Analiza8-czynnikowa" lub "8-FA").


Analiza 8-czynnikowa nie jest formalną petycją o zmianę harmonogramu konopi indyjskich, a raczej przewodnikiem dotyczącym wymagań rządu w zakresie zmiany harmonogramu i regulacji konopi indyjskich jako bezpiecznego i skutecznego leku. Analiza przedstawia wymagania CSA i FDA dotyczące wykazania wartości medycznej legalizacji konopi indyjskich, a także znaczącego wpływu na zdrowie publiczne wielu pacjentów, którym pomaga. W ramach analizy dokonano krytycznego przeglądu nadużyć, uzależnienia, zastosowania medycznego i standardów wdrażanych w celu uregulowania programów medycznej marihuany w Stanach Zjednoczonych.


Analizowane 8 czynników obejmuje:


  • Czynnik 1: Rzeczywisty lub względny potencjał marihuany do nadużywania.
  • Czynnik 2: Dowody naukowe dotyczące efektów farmakologicznych i ogólnej farmakologii konopi indyjskich
  • Czynnik 3: Stan aktualnej wiedzy naukowej na temat narkotyku lub innej substancji
  • Czynnik 4: Jego historia i obecny wzorzec nadużywania
  • Czynnik 5: Zakres, czas trwania i znaczenie nadużywania
  • Czynnik 6: Ewentualne zagrożenie dla zdrowia publicznego
  • Czynnik 7: Odpowiedzialność za uzależnienie psychiczne lub fizjologiczne
  • Czynnik 8: Czy substancja jest bezpośrednim prekursorem substancji już kontrolowanej.

źródło: https: //www.safeaccessnow.org/8_factor_analysis_on_cannabis
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
To nowy produkt pochodzący z Chin. Przetestowałem 40 g i ludzie wydają się go lubić. Nie jest najlepszy, ale spełnia swoje zadanie.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Jaka jest według Ciebie najlepsza dostępna obecnie książka chemiczna?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
8fa z Chin to ...., ale nauczyłem się tutaj robić ur-144 i jwh18, więc zrobię to zamiast tego. Właśnie kupiłem wszystko, co potrzebne do zrobienia ich obu. do końca miesiąca zrobię 6 kg 3 każdego.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Co to jest 8fa? Słyszałem, że to nieaktywny śmieć.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
To działa... powiedzmy, że wielki jwh18, ur-144 i 5f były idealnymi 10, a 8fa to w najlepszym razie 5. Daje ci haj, ale nie powala skarpetek, które miałeś z innymi. Czas trwania nie jest długi, ale nie jest krótki... Coś w rodzaju lekkiego brzęczenia, zanim poczujesz naprawdę wspaniałe uczucie podczas picia. Najlepiej to opisać. Mam nadzieję, że to pomoże. Bardzo mało przypadkowy haj. Cholera, na pewno nie jest wart 3k lub 3,5k, o które proszą Chiny.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Czy ur-144 jest dobry? Lepszy niż 018?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
To dyskusyjne. 018 był pierwszy, jak sądzę, niż ur-144. Moje doświadczenie mówi, że 018 jest bardzo nieznacznie lepszy. Nie na tyle, by się chwalić, że jest o wiele lepszy. Jeśli chodzi o łatwość wykonania, jest taka sama. Wolę ur-144, ponieważ materiał jest znacznie łatwiejszy do zdobycia. Podsumowując, oba są bardzo pożądanym produktem.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Oceniam 8fa na 3-4 w porównaniu do jwh-018. Śmieci
 
Top