Z czego najlepiej zrobić olej A (olej PMK/BMK czy proszek)?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Jestem początkujący i chcę nauczyć się robić olej A!

Który z nich jest najlepszy do rozpoczęcia procesu?

BMK olej czy BMK proszek
I
Olej PMK lub proszek PMK

Który z tych 4 olejów lub proszków jest najlepszy do produkcji oleju A?
..............

po drugie, czy trudno jest przekształcić je w olej A ?????!
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
BMK (P2P) - jest prekursorem 1 do produkcji amfetaminy, głównie metamfetaminy. Prawdopodobnie chodzi o glicynian BMK, który można przekształcić w keton i wykorzystać do produkcji amfetaminy. Nie jest to najlepsza procedura, ale jest łatwa, jeśli masz wszystkie odczynniki.

PMK jest używany do MDMA.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Co byś polecił do zrobienia numeru oleju i Cas?

Apaan jest trudny do zdobycia, ale BMK i PMK są łatwo dostępne.

Jeśli użyję glicynianu BMK, czy będzie to dobrej jakości olej?

Jakie są inne opcje, których mogę użyć, aby to zrobić?

Wielkie dzięki za pomoc!
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Glicynian BMK również najlepiej byłoby uzyskać w postaci oleju lub proszku?

Jaka jest różnica i który byłby łatwiejszy w obróbce?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

BMK Glycidate 5449 jest w rzeczywistości proszkiem i jest przenoszony do P2P (BMK Oil/Phenylacetone) za pomocą łatwej reakcji. Następnie należy użyć Leuckart, aby przejść od BMK do produktu końcowego.

Na początek polecałbym raczej dwie różne drogi:

1. Jednogarnkowa synteza amfetaminy z P2NP z NaBH4/CuCl2 (skala 1kg)
Może być skalowana w dół do pożądanej objętości RM (Reaction Mass), maksymalna skala dla tej reakcji nie została jeszcze potwierdzona, ale zakładam, że będzie większa niż wspomniany rozmiar 1 kg P2NP.

2. Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)
Maksymalna skala od 100g do 300g P2NP, w zależności od posiadanego sprzętu i umiejętności!

P2NP jest również łatwiejszy do pozyskania, a te trasy są dość przyjazne dla początkujących.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Synteza amfetaminy z P2NP.
Jeśli wykonałem tę metodę z 1kg p2np

1) Czy można zatrzymać się na etapie syntezy po oddzieleniu oleju i czy olej A (wolna baza) jest czysty?


2) Ile oleju A spodziewałbyś się uzyskać? (500 ml do 600 ml) ????

3). Czy ktoś ma konfigurację, która może wykonywać partie 10 kg na raz, pełną listę laboratoriów i możliwe źródło zakupu pełnej konfiguracji?
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Ciężko mi znaleźć odczynniki chemiczne. Czy ktoś ma przyzwoite miejsce, aby pomóc :

Aby móc zrobić partie 10 kg, jeśli może mi zrobić, jeśli odpowiednia osoba ma na sprzedaż :


Dwuwodnik sodu (NaBH4)
Chlorek miedzi (II) (CuCl2)
wodny roztwór wodorotlenku sodu (NaOH) 25%

lub proszę o wskazanie mi właściwego kierunku?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tak, możesz "zatrzymać się" w tym miejscu, ponieważ Twoim produktem docelowym jest wolna baza amfetaminy, która jest już tutaj uzyskiwana.
Produkt nie jest czysty.
Można go oczyścić za pomocą destylacji z parą wodną pod próżnią, IPA należy odparować, a dodatkowo można wyekstrahować resztki ciał stałych za pomocą DCM, co nie jest w 100% konieczne, ale sprawia, że produkt jest czystszy.
Wydajność może wynosić od 70% do 80%, słyszałem o ludziach osiągających wyższe wydajności. Wszystko zależy od umiejętności i wyposażenia/warunków laboratoryjnych
Wypełniając reaktory w 50% ich całej objętości, można oczekiwać wytworzenia od 1L do 1,15L wolnej amfetaminy w masie reakcyjnej około 50L (reaktor 100L), aby uzyskać 10L, potrzebny byłby reaktor o pojemności 1000L, a na tym forum nie ma obecnie dowodu, że tę trasę można skalować do tak wysokiego RM bez zbyt dużej utraty wydajności.
W przypadku ilości, których szukasz, idealną drogą byłoby stworzenie P2P, a następnie kontynuowanie z Leuckartem lub użycie zbiornika uwodornienia z katalizatorem, który można wykonać w niewiarygodnie dużych objętościach (1000 l lub więcej).
 

Thecooker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Cześć, możesz mi pomóc? Per pn
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
człowieku o czym ty mówisz, zrób 10 g na początku a nie piszesz o 10 kg haha tutaj każdy chciałby robić tony a nie ma czasu na 10 g. A każdy tutaj myśli że ktoś go za darmo nauczy od podstaw haha....
 
Top