Post Delivery Jaka jest najbezpieczniejsza metoda dostawy pocztą?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Wydaje mi się, że większość sprzedawców wysyła ładunek tylko pocztą.

Może to być niebezpieczne dla kupującego, nawet jeśli wykluczymy, że paczka nie zostanie złapana (moglibyśmy to wykluczyć przy dobrym ukryciu i tym samym kraju).
Ale: Sprzedawca potrzebuje adresu (kupującego). Przynajmniej przez jakiś czas może on wpaść w niepowołane ręce.

Jak najlepiej poradzić sobie z tym niebezpieczeństwem? Jak można zminimalizować ryzyko?
 

coontiect

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Osobiście zawsze używam kropli, nie ma sensu ryzykować, gdy stałe krople można kupić za kilkaset dolarów. Wynajmowałem te małe wspólne przestrzenie biurowe, które pozwalają na pocztę (~ 300 USD miesięcznie), płaciłem ludziom za łapanie (najlepiej, aby ktoś, komu ufasz, zapłacił komuś, komu ufasz), air bnb. Fałszywe ID lub ćpun z ID otwiera niezliczone możliwości

pamiętaj, że są ludzie importujący setki kluczy z Chin każdego tygodnia, naprawdę najważniejsze jest znalezienie solidnych sprzedawców z solidnym stealth.




szybkie pytanie, widziałem twój komentarz w innym wątku i chciałem zapytać. słyszałem z kilku chińskich źródeł, że obecnie nie ma praktycznie żadnego a-pvp wysyłanego z Chin z powodu harmonogramu itp. mimo to wszyscy nadal palą "flakka".... więc co wszyscy palą? a-pihp? również, jaka jest różnica między białym a beżowym? wiele osób nie kupuje już nawet białego gówna... a teraz wszyscy mówią o "beijing" (nie mylić z beżowym LOL). jakieś spostrzeżenia?


dzięki
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Znam tylko a-pihp, więc nie mogę porównać. W niektórych częściach świata jest to nadal legalne, pytanie tylko jak długo... Ktoś ma jakieś pojęcie o htis?

Chciałbym porównać go z a-pvp i a-php w moim laboratorium, oczywiście w celach naukowych.
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Bez różnicy ) Finał obu jest taki sam ) Paranoid 99lvl )
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
To tak, jakby znaleźć różnicę między trutką na szczury a trutką na karaluchy.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha, niezła analogia
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Krople są opcją. Jedynym problemem jest to, jak szeroka jest baza klientów na DN. Nie widzę alternatywy, chyba że chcemy stworzyć własną usługę pocztową
 

Klaplong

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Tak, ale wciąż musisz radzić sobie z costumami, co jest głównym problemem nas wszystkich. Jeśli przyjdą z rentgenem lub psem, to na 99% się nie pierdolisz. Mój dobry kolega pracuje dla costumów z psem i zawsze go znajdą, jeśli coś tam jest. Jak dobry jest twój stealth to psiego nosa nie oszukasz.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Słyszałem różne rzeczy na temat psów. Poza tym wiadomo tylko, co pies znajdzie, a nie co przeoczy. Nie zrozum mnie źle, założę się, że pies ma rację więcej razy niż nie. Kartele z Meixan muszą mieć jakąś metodę. Może to być naprawdę dobra przynęta, na którą pies może trafić. Jestem pewien, że ktoś tutaj ma jakieś pomysły
 
Top